Şimdi Ara

1280 x 720 piksel ekranlı Samsung SHV-E120L'nin NenaMark1 sonuçları yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
5.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orhan azeri

Gpu olarak andreno 220 gpu qhd cozunurlugu bile zor kaldirirken bunu nasil.kaldiracak bence samsungun kendi uretimi olan ve bence mobil piyasada su anda en iyi gpu olan s2 de bile kullanilan mali 400 gpu sunu kullansaydilar daha iyi olurdu

Kaldırıp kaldırmayacağını yazıyor zaten test sonuçlarını görmüyor musun?Ama şu nokta da sana katılıyorum.Samsung Qualcomm u zengin etmez.Çünkü işlemcileri Qualcomm ve Nvidia dan daha iyi yapıyor.
  • ayfoncuları dışarı alalım!
    2000 mah pil koyarlarsa tadından yenmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Konturolsuz güç güç değildir iOS varken hiçbir marka Apple geçemez bu böyle biline gerisi terena

işte bilinçsiz bir telefon kullanıcısı sakın apple ios var diye güzel deme bana 400.000 uygulamanın kacını kullanıyorsun? Dur tahmin edeyim en fazla 100,kişileştirme de yapamıyorsundur sen jailbreak yapıp 2 3 simge değiştirip avutuyorsundur kendini :) kabul edin şunu artık samsung çoktan apple'i geçti S2 gibi mükemmel bir cihazla.
  • Çözünürlük aşmış biz apple gibi çözünürlük kullansınlar derken daha üstüne geçiş yapmışlar.
  • iphone 5 doğmadan öldü...
  • şu "ios süper, en birinci ios, kimse geçemez ios'u" diyen adamları "abi nokia iyidir yea, telefon dedin mi nokia alacaksın" diyen adamlara benzetiyorum.
  • S2 cabuk eskidi bea
  • Bişe sormak istiyorum.1280x720 pikselde ekran super Amoled plus mı?.yoksa wawe 2 de ki gibi lcd mi.super amoled ise iyi güzel.wave 2 deki gibi gibi lcd ise işe yaramaz...

Bu arada iphone 5 bekliyen arkadaşlar iphone kasımda türkiyeye gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kazall -- 30 Ağustos 2011; 10:03:50 >
  • Güzel model olacak hakikatten.Çözünürlüklerde iyice artıyor çıta yükseliyor.
  • Samsung un tek eksiği bence ekran çözünürlüğü , eğer süper amoled+ bu çözünürlükle gelirse perfect olut cihazları , orası kesin !
  • pil ne durumda acaba en az 2000 mah olmalı
  • İdeal bir telefon kullanmaya değer ama fiyat önemli
  • Bu çözünürlük artık şarttı.. Iphone ile başlayan 960x640 Android li telefonlarda da var alıştık artık.. Artık daha kaliteli ve yüksek çözünürlüktekilere geç kalınmıştır... Şuan 4" Galaxy S kullanmaktayım... Bir sonraki telefonum 1280x720 ( qHD ) olacak... Şuan Galaxy S2 çözürünürlüğü artırılmaması üstelik ekranı şişirmeleri okunabilirlik açısından Galaxy S e göre vasat bir model olmuştur..

Ekran çözünürlüğü artması peşinden kaliteli grafik hızlandırıcısı ve daha yüksek RAM ihtiyacı doğuracaktır... RAM 2 GB olursa şaşmam...
  • 4.65" olacak büyük ihtimalle. yani süper bi tel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan azeri

Gpu olarak andreno 220 gpu qhd cozunurlugu bile zor kaldirirken bunu nasil.kaldiracak bence samsungun kendi uretimi olan ve bence mobil piyasada su anda en iyi gpu olan s2 de bile kullanilan mali 400 gpu sunu kullansaydilar daha iyi olurdu

Samsung grafik hızlandırıcılara işlemcilere donnaımsal modifiye eder daha performanslı hale getirmektedir... Galaxy S de olduğu gibi... Adamlarda fabrika var.. İstediğini yapabilirler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: H1dd3n

iphone 5 doğmadan öldü...

• mükemmel gelişmeler bunlar bir ara hep düşünürdüm o pikseli sığdırabilirlermi diye demekki mümkünmüş helal olsun ah birde sinema display li yapsalar dahada müthiş olur özellikle bunu samsungtan bekliyorum 21.9 ekranlı telefon acer ın iconia smartta olduğu gibi tabi acer iğrenç ve kaba ayrıca kamerasıda tasarımı ekranın kenar boşlukları berbattı. 4.8 inch mesela ekranın kenar boşlukları yok denilecek kadar az olan çok güçlü donanım özellikli çıktığı gün alırım o telefonu yeterki o tarzda bir cihaz yapsın 3 senedir bekliyorum yapacaklarmı diye ama yok inşallah yaparlar...
  • arkadaşlar buyrun haberi veriyim

Samsung’un önümüzdeki günlerde ortaya çıkması muhtemel bir cihazının varlığı Wi-Fi sertifikası sayesinde doğrulandı. Wi-Fi sertifikasında GT-I9220 olarak bahsedilen bu cihazın 802.11n ağlarını destekleyeceği, hem 2.4 GHz hem de 5 GHz Wi-Fi ağlarında çalışacağı belirtiliyor.
    I9220′nin 4.3 inç’lik, 1280 x 720 piksel çözünürlüklü ve 326 ppi piksel yoğunluklu ekran barındıracağı ve Android 2.3.3 Gingerbread ile çalışacağı belirtiliyor. 1.4 GHz’lik çift çekirdekli işlemci ve 8 megapiksellik kamera barındırdığı belirtilen cihazın IFA 2011′de resmiyet kazanma ihtimalini de gözden çıkarmamalı.

hayırlı ossn :D
  • 2012de tel almayı dusunuyordum su an en iyisi olan galaxy s2aklımdaydi yalnız bu tel ondan da üstün geliyor anlaşılan en iyisi bu olacak gibi hedefim bu artık:):)
  • telefonun bu 1.5 lik işlemciyi soğutmak için içinde çok ufak bir tüp içerisinde azot olan ve bu azotu ince bir boruyla işlemcinin etrafını çevreleyerek soğutması sağlanmış..artık ısınmayada çare bulmuşlar...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.