Şimdi Ara

127.966,80 TL KAZANDILAR 4 MAÇ 1/0 YOK BÖYLE BY KAZANÇ AYNI KUPONDAN TRYLYONLAR ALDILAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
3.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilyoner de bugun baktım en iyi kazananlar listesinde 26 Temmuz 2016 da aynı kuponu oynayanlar 127.966,80 lira kazanmış.
    4 adet maç 1/0 oynamıslar ve at yüküyle kazanmışlar.Tahmini yapan DGY isimli bir kullanıcı...

127.966,80 TL KAZANDILAR  4 MAÇ 1/0 YOK BÖYLE BY KAZANÇ AYNI KUPONDAN TRYLYONLAR ALDILAR

127.966,80 TL KAZANDILAR  4 MAÇ 1/0 YOK BÖYLE BY KAZANÇ AYNI KUPONDAN TRYLYONLAR ALDILAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 2 Ağustos 2016; 20:27:10 >

• Aynı kuponu bir sürü kişi oynamış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 31 Temmuz 2016; 16:59:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: korcekmez

Aynı kuponu bir sürü kişi oynamış

Adamlar fena kazanmış şikeli maçlar olabilir belki.

• quote:

Adamlar fena kazanmış şikeli maçlar olabilir belki.

Alıntıları Göster
    FENA Kİ NE FENAAA MİLLET MALI GÖTÜRMÜŞ TEMMUZUN 26 SINDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 31 Temmuz 2016; 17:06:19 >

• quote:

FENA Kİ NE FENAAA MİLLET MALI GÖTÜRMÜŞ TEMMUZUN 26 SINDA

Alıntıları Göster
    MİLLET MALI GÖTÜRMÜŞ

• quote:

MİLLET MALI GÖTÜRMÜŞ

Alıntıları Göster
    LİSTE UZAYIP DA GİDİYOR 26 TEMMUZDA İDDAA SÖMÜRÜLDÜ BİZ BAKA KALDIK

• quote:

LİSTE UZAYIP DA GİDİYOR 26 TEMMUZDA İDDAA SÖMÜRÜLDÜ BİZ BAKA KALDIK

Alıntıları Göster
    Anlamadığım neden 11 tl lik kuponlar yapılmış ?????

• korcekmez K kullanıcısına yanıt
    Sistem 2-3-4 yapmışlar(kupon değeri 11TL oluyor bu sistemde)1 misli girmişler. 33 TLlik kupon olan da 3 misli girmiş.

Adamın biri kupon yapmiş böyle sistem
    2-3-4 düşünmüş 2si tutsa paramı alırım. Kuponu paylaşmış belli ki popüler biriymiş gören oynamış 2 tutmasını tahmin ederken hepsi tutmuş. Haliyke oynayanlar o gün listeye girmiş.
    Nesineden her gün böyle kuponlar deneyen kişiler var şans yaver gitmiş,zannetmiyorum şike filan olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 31 Temmuz 2016; 17:36:43 >
  • InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    ok anladım sistem yerine gözüm ilişmemişti.

55 milyar kazanan sayısı bir hayli fazla listenin yarısı bile değil bu ! Blubeard25 adlı kullanıcı 2 kupondan 320 milyar kazanmış.diğer sistem 2.3.4 11 tl lik kupon kaç tane yaptı belli değil.
    ama kim yaptıysa kuponu helal olsun. 4 tane 1/0 maç bulmak kolay iş değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korcekmez -- 31 Temmuz 2016; 17:39:14 >
  • korcekmez K kullanıcısına yanıt
    Yazdım ya bu sitelerde oynadığın kuponu paylaşabiliyorsun gören aynısını istedigi miktarda oynayabiliyor. Nesinede takip ettiğim kişiler var en aşağı kuponuna 500 kişi oynuyor yeri geliyor.

Kuponu paylaşan kişinin takipçisi çoktur sitede gören oynamıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

Sistem 2-3-4 yapmışlar(kupon değeri 11TL oluyor bu sistemde)1 misli girmişler. 33 TLlik kupon olan da 3 misli girmiş.

Adamın biri kupon yapmiş böyle sistem
    2-3-4 düşünmüş 2si tutsa paramı alırım. Kuponu paylaşmış belli ki popüler biriymiş gören oynamış 2 tutmasını tahmin ederken hepsi tutmuş. Haliyke oynayanlar o gün listeye girmiş.
    Nesineden her gün böyle kuponlar deneyen kişiler var şans yaver gitmiş,zannetmiyorum şike filan olsun.
    beyler böyle kuponlar 40 yılda bir tutar bence ondada kimin ne zaman denk getireceğini bilemeyiz
  • kıbrıslı_canlı kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam mesela bi takip ettiğim var nesinede, adam böyle günde 3 kupon paylaşıyor sürekli. 2 aydır full zararda ama kazanırsa güzel kazanacak. Ben kafama yatan maçlarını alıyorum daha tutan olmadı
    Konu sahibi arkadaş miktarları görünce heyecanı yaşamış.
  • Mesela bu kullanıcı 6bin kişi oynamış 6bin kişi kazandı o kullanıcı da öyle. Bunun gibi kuponlarına binlerin oynadığı kullanıcılar var. Tutarsa hep beraber kazanıyorlar tutmazsa hep beraber kaybediyorlar.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi InvisibleLord -- 31 Temmuz 2016; 17:49:30 >
  • celtic macının 1den 0 bitcegini garanti gözüyle görüyordum ogün isteyene oynadıgım kuponuda atabilirim ben bu kuponlardan farklı bi kupon yapip 7800 aldım ama celtic ogün baya manuple edildi birçok ybk'nda görmüştüm oynamıstım
  • InvisibleLord kullanıcısına yanıt
    Heyecan aşamadım sadece şaşırdım. Kazansaydım heyecan yaşardım.

Ayrıca bu binde bir olacak bir olay

61380 Oran dan bahsediyoruz verdiğin 10 oran değil hatırlatırım.

Zaten 10 20 oran bizde tutturuyoruz.

Valla bu bir rekor. Eskiden milli piyango günlük iddaa nın dagıttığı ikramiyeyi yayınlardı şimdi bulamadım.

Biri bulursa paylaşsın 26 temmuz iddaa ne kadar ikramiye dağıttı diye.
  • quote:

Valla bu bir rekor. Eskiden milli piyango günlük iddaa nın dagıttığı ikramiyeyi yayınlardı şimdi bulamadım.

Diyorum ki bakın bu adamın kuponuna 6bin kişi oynamış bu adamı örnek verdim bu adam nesinenin üyesi.
    Bilyonerde de bunun gibi popüler olan paylaştığı kuponları düşünmeden oynanayan bir sürü kişi var bu sdam da popüler paylaşımcıymış paylaştığı kupona bir sürü kişi oynamış tutunca herkes kazanmış.
    Paylaştığım resim sadece bir üyenin rastgele bi kuponuna kaç kişinin oynadığını göstermek içindi. Keşke biz de takip ediyor olsaydık o gün biz de oynasaydik

• quote:

Orijinalden alıntı: InvisibleLord

quote:

Diyorum ki bakın bu adamın kuponuna 6bin kişi oynamış bu adamı örnek verdim bu adam nesinenin üyesi.
    Bilyonerde de bunun gibi popüler olan paylaştığı kuponları düşünmeden oynanayan bir sürü kişi var bu sdam da popüler paylaşımcıymış paylaştığı kupona bir sürü kişi oynamış tutunca herkes kazanmış.
    Paylaştığım resim sadece bir üyenin rastgele bi kuponuna kaç kişinin oynadığını göstermek içindi. Keşke biz de takip ediyor olsaydık o gün biz de oynasaydik

Alıntıları Göster
    tuttur.com'dada benim takip ettiğim 2-3 kişi var dediğiniz gibi adamlar sürekli kuponlar yapıyor 25-50 tl'den aşağı değil zaten yaptıkları sistem kuponları sistem 2/3/4/5 hangi birini takip edeceksin ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Camouflage``

tuttur.com'dada benim takip ettiğim 2-3 kişi var dediğiniz gibi adamlar sürekli kuponlar yapıyor 25-50 tl'den aşağı değil zaten yaptıkları sistem kuponları sistem 2/3/4/5 hangi birini takip edeceksin ki

Alıntıları Göster
    cogu fake kupon ınanmayın boyle seylere he arada ıstısna oluyor ama bunlar mılletı gaza getırmek ıcın yapılan oyunlar bılyoner ıddaa nın ılk cıktıgı zamanlar daha cok sallıyordu dıgerlerıne gore nasılsa ıspatı cezası yok ver mıllete gazı yersee en iyi kupon kendı kuponundur

• quote:

öyle mi?

234256 oran bulan var.

http://www.fanatik.com.tr/2013/02/26/iddaadan-toplam-937-bin-tl-kazandi-299014

• quote:

Orijinalden alıntı: trcpt

cogu fake kupon ınanmayın boyle seylere he arada ıstısna oluyor ama bunlar mılletı gaza getırmek ıcın yapılan oyunlar bılyoner ıddaa nın ılk cıktıgı zamanlar daha cok sallıyordu dıgerlerıne gore nasılsa ıspatı cezası yok ver mıllete gazı yersee en iyi kupon kendı kuponundur

Sen iyice salladın . Bilyoner in oyle bi şey yapmasına imkan yok
    ben bir ara 2.6 milyar eski para ile kazanmıştım benim kullanıcı adımı yayınlamıştı.
    zaten oyle bişey yapmasına gerek yok o sitenin.bi sürü kullanıcı var.
    senin söylediğin komplo teorisi bile olmayacak bir hadise sallamışsın.

kaldı ki aynı kuponlar nesine sitesindede var tahminimle diğer sitelerdede var.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.