Şimdi Ara

120 GB. OCZ Agility 3 Testlerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakartım gigabyte 870A ssd yi alalı 1 ay kadar zaman oldu 500 TL ye forumdan bir arkadaştan aldım sağolsun.
    ilerde bunun kardeşini alıp raid yapıcam kısmetse tek olarakta performansı gayet güzel. bütcesi yeten bence hiç durmadan geçiş yapsın.
    ssd yi aldım alalı mekanik diskleri makinaya takmadım bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c0d3r36 -- 13 Temmuz 2011; 1:12:14 >

• ah bi param olsa 40 gb lık bile olsaalcam ama almışken sata IIIalayım diorm.
  • hayırlı olsun 500 tl iyi para o kadar para verilir mi tartırşılır
    şaka bir yana tabiki ssd ler harika ama malum ekonomik durumlar elvermiyor...
  • teşekkür ederim iyi para ama gerçekten mükemmel bir performansı var valla ben 2 nciyi alıp raid kurmayı düşünüyorum
  • güzel test tesekkürler
  • 530 okuma 450 yazma bence 500 TL gayet makul bir fiyat bu performans için
  • o degılde konu sahıbı bana klavye borclusun.ısyerındekı klavye akan salyalarımdan pert oldu.
  • sata 2 ye taksan bunu aynı performansı alabilirmisin usta ? Foxconn a7das 3.0 var anakart olarak almayı düşünüyorum ikramiye aldım ayıptır söylemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtr57

sata 2 ye taksan bunu aynı performansı alabilirmisin usta ? Foxconn a7das 3.0 var anakart olarak almayı düşünüyorum ikramiye aldım ayıptır söylemesi

ne yazıkki üstadım bende anakart olarak 770TA vardı sata3 desteği var güya ama onda bile değerler çok düşük çıktı doğal destekli değilmiş değiştirdim bende anakartı.
    sata2 den bağlanınca çalışıyor ama o zamanda normal agality 2 lerden farkı kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

o degılde konu sahıbı bana klavye borclusun.ısyerındekı klavye akan salyalarımdan pert oldu.

üstadım inşallah sizede bir gün nasip olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: c0d3r36

quote:

Orijinalden alıntı: mhmtr57

sata 2 ye taksan bunu aynı performansı alabilirmisin usta ? Foxconn a7das 3.0 var anakart olarak almayı düşünüyorum ikramiye aldım ayıptır söylemesi

ne yazıkki üstadım bende anakart olarak 770TA vardı sata3 desteği var güya ama onda bile değerler çok düşük çıktı doğal destekli değilmiş değiştirdim bende anakartı.
    sata2 den bağlanınca çalışıyor ama o zamanda normal agality 2 lerden farkı kalmıyor.

eyw dostum cvp için gerçekten gözüm kaldı :D güle güle kullanırsın inş anakartta alıcaz o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.