Şimdi Ara

120 GB 2.5'' TAŞINABİLİR DİSK 49 YTL..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir internet sitesi tanıtım amaçlı kampanya yapıyor 120 gb hard dısk sipariş verdim 1 gunde bana teslim ettiler 50 ytl diyince önce inanamadım ama siparişi verdim geldi süper birşey sizinde faydalanmanızı isterim şahsen üstelik ödemeyi kapıda yapıyorsunuz mükemmel birde abajur hediye ettiler valla süper tanıtım keşke tüm siteler bölye olsa

sitenin adı : dengem.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cartel76 -- 7 Ağustos 2009; 13:53:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EYÜP KUTLU

Bu mesaj silindi.
    eyüp kardeş bende bu hard disk ten aldım ehh bende yazsam ne olur yani :)
    evet bencede güzel faydalı birşey ben sandım önceleri şaka yapıyorlar ama siparişi verdim ertesi gün hard disk elimde oldu kargoda bedava

ama sanırım firma sadece istanbul içine gönderiyor bildiğim kadarı ile.
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Eline ulaşan arkadaşlar,içindeki harddiskin markası nedir?
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    ben bu adamlara pazar gunu soru sordum sitesinden mesaj yoluyla cevap yok

pazartesi gunu ise siparis verdim
    mailim ve telefonum ellerinde
    hala cevap yok
    bakalim sonu ne olacak
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    fiyatı iyi gibi. alınca buraya resimlerini koyarsan seviniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teokrat

fiyatı iyi gibi. alınca buraya resimlerini koyarsan seviniriz.

Alıntıları Göster
    120gb 50 lira, 240 100 gibi duruyor ama zaten 250 gb diskler 90 civarı, yani piyasa fiyatı gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: akruban

120gb 50 lira, 240 100 gibi duruyor ama zaten 250 gb diskler 90 civarı, yani piyasa fiyatı gibi

Alıntıları Göster
    120 gb 2,5" hddlere bakmadın herhalde fiyatlara bence piyasa fiyatının çok çok altında
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

120 gb 2,5" hddlere bakmadın herhalde fiyatlara bence piyasa fiyatının çok çok altında

Alıntıları Göster
    benim niyetim kampanyayı baltalamak değil, fakat 120gb depolama kapasitesi olarak az gibi geldi, 250gb daha kullanışlı olur diye düşündüm.
  • quote:

benim niyetim kampanyayı baltalamak değil, fakat 120gb depolama kapasitesi olarak az gibi geldi, 250gb daha kullanışlı olur diye düşündüm.

burdaki fiyatın uygunluğunun nedeni boyut olarak küçük olan bu ayardaki harddiskler arasındaki durumu.
  • quote:

quote:

burdaki fiyatın uygunluğunun nedeni boyut olarak küçük olan bu ayardaki harddiskler arasındaki durumu.

Alıntıları Göster
    Değersiz arşivler için iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Alıntıları Göster
    arşivden ziyade sağa sola giderken içine film oyun nevarsa atıp gittiğiniz yerde keyifle izleyip oynamak. Yoksa 120 gb arşiv için bence yeterli değil arşiv için daha yüksek boyutlu ürünler alınır. usb taşıyacağınıza yanınızda bunu taşıyın 2.5 olduğu için ufak ve az yer kaplar
  • iyifiyat 15 tl düşersen olur bu arada nasıl form açılıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

silinebilir bozulabilir diye mi hemen
  • quote:

Depolama için en garantisi DVD'ye yazdırmak. Ortalık bozulan harici harddiskler ile dolu.
    Bunları kullanmak başka bir yere götürürken iyi oluyor. Yoksa arşiv amaçlı kullanmak akıl karı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NVN

quote:

Depolama için en garantisi DVD'ye yazdırmak. Ortalık bozulan harici harddiskler ile dolu.
    Bunları kullanmak başka bir yere götürürken iyi oluyor. Yoksa arşiv amaçlı kullanmak akıl karı değil.

dvd lerde bozuluyor ama. hemde çiziliyor ve pratik değil.
  • quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    firma sanırım perşembe gunu 3.5'' lik 500 ve 750 gb lıkların kampanyasını yapacaklarmıs bır ıncelemek lazım

500 gb lıklara 90 ytl den verecekler sanırım valla ben cok menmun kaldım mukemmel hızlı bırde 500 gb lık veya 750 gb lıklarından almayı dusunuyorunm

20 agustosta yayınlıyacaklarmıs kampanyayı
    görmeyen arkadaslar ıcın adresı tekrar vereyım

www.dengem.com.tr

• quote:

Orijinalden alıntı: cartel76

firma sanırım perşembe gunu 3.5'' lik 500 ve 750 gb lıkların kampanyasını yapacaklarmıs bır ıncelemek lazım

500 gb lıklara 90 ytl den verecekler sanırım valla ben cok menmun kaldım mukemmel hızlı bırde 500 gb lık veya 750 gb lıklarından almayı dusunuyorunm

20 agustosta yayınlıyacaklarmıs kampanyayı
    görmeyen arkadaslar ıcın adresı tekrar vereyım

www.dengem.com.tr

Alıntıları Göster
    önce bizim hddler gelsin sonra yorum yaparım

• quote:

quote:

quote:

dvd bozulsa bile 1 dvd gider ve içindekiler tabiki. ama hd bozulunca komple arşiv gider. Ayrıca dvdleri iyi korursanız (el değmeden, ışıktan uzak vb) kolay kolay bişey olmaz. Kullandığınız dvd markası da önemli. princo vb _suruk markalar kullanırsanız olmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

dvd bozulsa bile 1 dvd gider ve içindekiler tabiki. ama hd bozulunca komple arşiv gider. Ayrıca dvdleri iyi korursanız (el değmeden, ışıktan uzak vb) kolay kolay bişey olmaz. Kullandığınız dvd markası da önemli. princo vb _suruk markalar kullanırsanız olmaz.

Alıntıları Göster
    Böyle bir siteye nasıl güvenebiliyorsunuz? İletişim bilgileri , adres vs hiçbirşey göremedim ben , üstelik sadece havale ile ödeme kabul etmeleri de ilginç geldi. Dikkat edin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Poibra

Böyle bir siteye nasıl güvenebiliyorsunuz? İletişim bilgileri , adres vs hiçbirşey göremedim ben , üstelik sadece havale ile ödeme kabul etmeleri de ilginç geldi. Dikkat edin derim.

senin şansızlığın bence istanbul dışında olman istanbulda olsaydın kapıda ödeme seçeneğin vardı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.