Şimdi Ara

120.000 TL BÜTÇELİ SUV ( CRV , TUCSON , SPORTAGE )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    120.000 Tl limitli Suvlara bakıyorum. Aklımda olanlar Honda CRV , Hyundai Tucson , Kia Sportage.
    Sizce hangisini tercih etmeliyim nedeniyle söylerseniz sevinirim. Lpg veya Dizel olabilir.

• Bence biraz daha bekleyip yeni gelecek olan Renault arkana modelini almanızı tavsiye ederim. Renaultun iç ve dış yeni tasarım dilini içerecek olan bu model ayrıca bmw X6 nında rakibi olacak . Ayrıca ilerleyen günlerde devletin araçlardan ÖTV'yi tamamen kaldıracağına inanıyorum.

Tercih sizin.

120.000 TL BÜTÇELİ SUV ( CRV , TUCSON , SPORTAGE )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tucson öneririm lpgli bulursan kaçırma

• dizel sebebiyle crv.

tucson da güzel ama çok yakıyor tüp şart..
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Fiyatının pek ucuz olacağını zannetmiyorum 😊

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Tucsonun kronik sorunları varmıdır. Yakıt konusunda üzermi. Honda kalitesine yaklaşabilirmi sizce. Araç hakkında hiç bilgim yok

• Aslında crv lerde lpgli almayı düşünüyorum

• Ben de aynı araçlara aynı bütçeyle bakıyorum. Belki 130a çıkabilirim

Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: xquard42

Tucsonun kronik sorunları varmıdır. Yakıt konusunda üzermi. Honda kalitesine yaklaşabilirmi sizce. Araç hakkında hiç bilgim yok
    Sorunsuz binersin kroniği yok kaçırma

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Bence biraz daha bekleyip yeni gelecek olan Renault arkana modelini almanızı tavsiye ederim. Renaultun iç ve dış yeni tasarım dilini içerecek olan bu model ayrıca bmw X6 nında rakibi olacak . Ayrıca ilerleyen günlerde devletin araçlardan ÖTV'yi tamamen kaldıracağına inanıyorum.

Tercih sizin.

120bin TL bütçeye daha çıkmamış Arkana önermek ve daha da acı olanı ötv nin tamamen kaldırılmasını hayal etmek. Enteresanmış.

• O paraya temizinden 1.4 TSİ tiguan falan alınır.
  • 100 e CMBS li falan full CRV 2.0i alırsınız güzelce LPG li binersiniz.

LPG de ankara içi 55 kuruş yakıyor yanlız LPG de ona göre
  • Tiguanın görüntüsü çok basit geliyor gözüme. O yüzden direk eledim.

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Konyada yaşıyorum. Ankara kadar yoğun değil trafik. Şuan ki Lpg fiyatlarına göre bu büyüklükte bir araç için 0.50 0.55 kurus uygun bence.

• azad_van A kullanıcısına yanıt
    Siz hangisini almayı düşünüyorsunuz.

• xquard42 X kullanıcısına yanıt
    Görüntüye bakmıcan. Aslında yeni kasası gayet güzel bence. Tucson şekil şemal 10 numara ama çok yakıyor arkadaş. LPGli araçlardan zaten uzak dururum. Dizel de pahalı olduğuna göre geriye tsi kalıyor. Sıfır Duster da olur küçük demezseniz. Ben şu yukarda yazdıklarınızın hiçbirini almam.
  • Bugüne kadar hep lpgli araç kullandım. Çok önemli bir sorun hiç yaşamadım. O yüzden yine lpgli araçlara daha sıcak bakıyorum. Dizeller zaten cok pahalı. Bakmaya gerek duymuyorum. 😊 tiguan biraz kücük basit duruyor benim için.

• 2008 model crv bindim 3 yıla yakın, kalite arıyorsan crv derim en memnun kaldığım araç.

CRV alırsanız CMBS kesinlikle olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xquard42

Bugüne kadar hep lpgli araç kullandım. Çok önemli bir sorun hiç yaşamadım. O yüzden yine lpgli araçlara daha sıcak bakıyorum. Dizeller zaten cok pahalı. Bakmaya gerek duymuyorum. 😊 tiguan biraz kücük basit duruyor benim için.
    Hocam LPG konusunda bana sabaha kadar faydalarını anlatsan ben ikna olmam. Ön yargı de ne dersen de. Şu anki arabam otomatik benzinli 9-10lt yakarım, mutluyum o derece. Hiç taktırayım mı diye düşünmedim bile. Bundan sonra araba alabilir miyiz? bu piyasa koşullarında zor. Anca emekli ikramiyesi falan alırsak artık o da 10 yıl sonra bakarız. Kimbilir belki de yerli elektrikli arabamız olur o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azad_van

Ben de aynı araçlara aynı bütçeyle bakıyorum. Belki 130a çıkabilirim

Takip
    130a 2018 model 5-10bin kmde Kona 1.6 TGDI 4X4 DCT alinabilir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.