Şimdi Ara

'12 Kia Rio CRDİ Fancy İncelemesi (Tüketim verileri 2. sayfada) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
2
Favori
34.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aykutsal

14.2 de nedir ya.tork desen yüksek beygir desen idare eder ama 14 ün üzerinde.Teknoloji gelişiyor deniliyor ama eskiden bu motor değerleriyle daha hafif araçlar üretilirdi.Şimdi sanırım güvenlik donanımları arttırıyor bu kadar ağırlığı?

İncelemenizde samimiyet eksikliği var.Düz gazete incelemesi gibi olmuş.Sİzin fark ettiğiniz enteresan detaylardan daha çok bahsetmelisiniz...

Clio yu neden elediniz acaba?

Hocam inanın sürüşte 14.2 ile alakası yok.TCS sanırım biraz törpülüyor.

Yazım biraz düz oldu farkındayım ama sorularınıza samimiyetimle cevap veririm.Bu konuda biraz yaşıma verin(17)

Clio'yu alacak araba olmadığından eledik.2013'e 2 bin lira zamla sıra verdiler.Bu işimize gelmedi

Tekrardan teşekkür ederim

Not:Konuda bahsettiğim test sürüşlerini tabii ki ben yapmadım.Bu konuda babamın tecrübelerini kendi izlenimlerimle aktardım

• Kasko yaptırdınız mı ? Fiiyat bilgisi alabilir miyiz,
  • quote:

Orijinalden alıntı: erensan

Kasko yaptırdınız mı ? Fiiyat bilgisi alabilir miyiz,

Yaklaşık 900 liraya geldi hocam.
    Eski kaskonun 10 ayı vardı.%60 hasarsızlık ve 400 lira verip kaskoyu aktardık
  • hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAİM.

hayırlı uğurlu olsun

Teşekkürler hocam.Daha iyileri sizlerin olsun
  • Eline sağlık,çok güzel bir inceleme olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

Eline sağlık,çok güzel bir inceleme olmuş

Teşekkürler Rutkay Abi
  • Hayırlı olsun.

Kia keşke 1.4 yerine aynı vergi diliminde olan 1.6 CRDI 128PS motoru koysaymış.
  • Bana da 0-100 değeri saçma geldi. 90 BG bir araç için kötü değerler. 13 saniyenin altında olmalıydı. Bunda şanzıman oranları, maksimum tork ve güç devir aralığı vs. bi sürü etken var ama yine de çok. 75 BG dizeller için bu değer normal ama 90 BG için kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Hayırlı olsun.

Kia keşke 1.4 yerine aynı vergi diliminde olan 1.6 CRDI 128PS motoru koysaymış.

Bugün aynı şeyi düşündüm Şener Abi.Demek ki böyle uygun görmüşler.Yine de bu motorda tatminkar.

quote:

kesbi

Evet hocam kağıt üstünde 14 saniye çok kötü ama pratikte kötü hissettirmiyor o kadar.
    Köpek gibi kaçan CRDİ Getz'den sonra ufak bir hayalkırıklığı oldu tabi
  • 42 milyara kia dizel b sinifi araba ,donanimli felen anladikta bide kredi ceksen olcak 50 milyar , polo bosline 1.2 ile arasinda 15 milyar fark var , alana hayirli olsun ama bu fiyatlara arac almak bana hic mantikli gelmiyor ......

• quote:

Orijinalden alıntı: serty23

42 milyara kia dizel b sinifi araba ,donanimli felen anladikta bide kredi ceksen olcak 50 milyar , polo bosline 1.2 ile arasinda 15 milyar fark var , alana hayirli olsun ama bu fiyatlara arac almak bana hic mantikli gelmiyor ......

Hocam b sınıfı dizel araçların fiyatlarına bakarsanız zaten aracın fiyatının normal olduğunu görürsünüz.Ayrıca kredi çekmediğimiz için araba bize 50'ye de gelmedi.
    O boşline polo'da esp'yi geçtim 4 hava yastığı bile yok.Ayrıca benzinli.Poloyu doldurduğun zamanda fiyatı Rio'yu misli misli aşıyor.Yani biz almayız alana da mani olmayız

Saygılar.
  • Konu yukarı.

• tasarımı güzel ama fiyatı biraz yüksek kalmış bence. hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: metintekin

tasarımı güzel ama fiyatı biraz yüksek kalmış bence. hayırlı olsun

Hocam sunduklarına gore fiyat aslında Cok değil.
    Tesekkurler.

• Oncelikle iyi gunlerde kullanin. Incelemeniz bu araci dusunen okuyuculara yeterli bilgileri verecektir merak etmeyiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: OuL

Oncelikle iyi gunlerde kullanin. Incelemeniz bu araci dusunen okuyuculara yeterli bilgileri verecektir merak etmeyiniz

Cok Tesekkurler hocam.zaten öncelikli amacımız alacaklara faydamızın dokunabilmesi.Biz alırken biraz bunun sıkıntısını yasamıştık.Fazla inceleme bulamamistim.

Olumlu mesajınız icin tekrardan Tesekkur ederim

Edit:Yeni rütbem Hayirli olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yavuz. -- 23 Aralık 2012; 22:18:32 >
  • Konu güzel, ,inceleme güzel, anlatım güzel, resimler güzel.

Araçta güzel olunca, daha ne olsun :)
  • Eline sağlık,emek vermişsin güzel de inceleme olmuş.

Güle güle,kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan.

Konu güzel, ,inceleme güzel, anlatım güzel, resimler güzel.

Araçta güzel olunca, daha ne olsun :)

Doğan Abicim iyi dileklerin icin Cok Tesekkur ederim :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.