Şimdi Ara

116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VAKIT AYIRAMADIĞIM İÇİN SATIYORUM 13 AYLIK EMEĞİMDİR FİYAT GAYET MAKUL HATTA PİYASASINDAN AŞAĞIDIR.-- FIYAT 400 TL!!! ---

IRTIBAT : YUNUS CAN ''05387257595'' (WHATSAPP - SMS - ARAMA - PM ) CİDDİ ALICILAR ARASIN LUTFEN

not : kayseri içi elden verilebilir. Diğer iller için telefondan görüşülür güven konusunda hiçbir şüpheniz olmasın arayın konuşalım. G-mail hesabıyla verilecek.

116 LEVEL SAVUNMASI FULL !!! LABARATUVAR DA FULL !! (VALKİYRE VE GOLEM HARİÇ)! DUVAR 144 TANE 9 SEVIYE 106 TANE 8 SEVIYEDIR BUNLAR COK IYI RAKAMLAR DUVAR ICIN..!.

116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!! 116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!! 116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!! 116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!! 116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!! 116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!!

HEDİYE 1 !!75 LEVEL 8 SEVIYE KB CLASH OF CLANS DUVARI ZAYIF AMA SAVUNMASI IYI 100 LIRAYA SATILIYOR PIYASADA BU KOY !  116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!!

HEDİYE 2 !! BOOM BEACH 33 SEV KB 13 SUPER BI OYUN BAYILACAKSINIZ :) 75 TL PIYASADA KAFADAN ATMIYORUM RAKAMLARI TAKIP ETTIM /color]

116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!! 116 LEVEL 9 KB SAVUNMA FULL DUVAR SUPER.FIYAT 400 !! +HEDİYELER .!!

YAKLASIK 600 TL LIK HESAPLARI 400 TL YE VERIYORUM VE YUNUS:D HESABINDA HERSEY FULL DUVARLARI COK IYI LABARATUVARDA FULDUR .. ILGILENEN ARKADASLAR PIYASAYA BAKSINLAR SONRA GELSINLER ....

NOT. BAZI HAYSIYETSIZLER FOTOLARI CALIP BAZI SITELERDE ILAN VERMISLER COK CUZI MIKTARA ONLARA ITIMAT ETMEYINIZ DOLANDIRICILARDIR....!!

KOYUN YENI RESIMLERINI YORUM OLARAK ATTIM ASAGIDA .. SAYGILAR.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus:D -- 10 Nisan 2015; 2:20:55 >

• Ben bu köyü 150 satamadım hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqq1assi

Ben bu köyü 150 satamadım hayırlı satışlar

Ciddi olamazsın :/
  • kardeşim bir kaç duvarın fazla benden ama 2 3 ay geride köyün bnmkinden :) ve herkesin fiyatına kimse karışamaz yani inşallah satarsın :) hayırlı günler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus:D -- 21 Mart 2015; 23:54:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus:D

kardeşim bir kaç duvarın fazla benden ama 2 3 ay geride köyün bnmkinden :) ve herkesin fiyatına kimse karışamaz yani inşallah satarsın :) hayırlı günler..

Th 9 geçeli 3 ay oldu bence geride değil ilerdedir hesabını yaparsan:)

• quote:

Orijinalden alıntı: qqq1assi

quote:

Orijinalden alıntı: yunus:D

kardeşim bir kaç duvarın fazla benden ama 2 3 ay geride köyün bnmkinden :) ve herkesin fiyatına kimse karışamaz yani inşallah satarsın :) hayırlı günler..

Th 9 geçeli 3 ay oldu bence geride değil ilerdedir hesabını yaparsan:)

Iyıymış :) ben emeğimi hiçbir miktarın kaarşılamayacagını düşünüyorum fiyatı da temsili bıraktım sadece bazı günler uyumadım sırf bu oyun için :) Ama işte önümde kpss ve atanma sorunu var kurtulmak için satıyorum.inş sen de satarsın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus:D -- 22 Mart 2015; 13:20:36 >

• GÜNCEL 9 SEVIYE DUVAR 111 ADET OLDU.. KRALICE 8 OLUYOR
  • Plat 4 lol hesabına takas?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGdek

Plat 4 lol hesabına takas?

LOL oynamıyorum sadece nakit düşünüyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

UP -- DUVAR ADEDİ 118 OLMUŞTUR.
  • FIYATI DÜŞTÜ 400 TL SON FIYAT ACIL OLDUGU ICIN INDIRDIM HARÇ YATIRACAM OKULA CIDDI ALICILAR MESAJ ATSIN DONULECEKTIR HEMEN. HAYIRLI GUNLER..
  • up -- duvar 126 tane oldu '9' ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunus:D -- 24 Mart 2015; 22:28:56 >
  • güncel-- 128 9 sevıye duvar..
  • ARKADAŞLAR KRALİÇE 9 A BASILDI VE DUVARLAR 132 TANE OLDU (9) ....

FIYATI GUNCELLEDİM ''380 TL!!!'' VERENE SATACAM KÖYÜ DİREK ... İHTİYACIM OLDUĞU İÇİN SATMAK ZORUNDAYIM İLGİLENEN MESAJ ATSIN LÜTFEN DÖNÜLECEKTİR....

• Pm ye gel

• SON OKÇU KULESİ BASILMIŞTIR SAVUNMASI FULL OLDU ... DUVAR 133 ADET 9 SEVIYE GERISI 8 SEVIYE ....

KRALICE 9 OLUYOR . 10 A BASILACAK ODA.

BU FIYATA BU HESAP KACIRILMAZ.......

CIDDI OLAN ALICILAR MESAJ ATSIN CAGRI ATSIN BEN DÖNERİM ONLARA....
  • Saolun sikayet edeceğim insallah sahibindene. Ilginiz icin cok tesekkur ederim ..

• Hocam kusura bakmayın ümidinizi kırmak istemem ama 380 tl ye çok zor.

• yunus:D Y kullanıcısına yanıt
    Koyun fiyatı gayet iyi , hatta ederinden daha az bir fiyata bırakmişsiniz. Alacak kişiler kaçırmasın bence, hayırlı satışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaveez

Koyun fiyatı gayet iyi , hatta ederinden daha az bir fiyata bırakmişsiniz. Alacak kişiler kaçırmasın bence, hayırlı satışlar.

Aynen düşünüyorum bende hakikaten alıcı varmı diye ben olsam kacırmazdım :)
    ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.