Şimdi Ara

11500 liraya araç tavsiyesi(Accent, Palio, Corolla, Clio...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11500 param var ve ne alacağım arasında gidip geliyorum. Ayrıca bu hafta içi mutlaka almam lazım. Lütfen yardımcı olun ve deneyimlerinizden kazandığınız tecrübe ile fikir verin. İlk aracım olacak.

1999 - 2000 model toyota corolla mı
    2000 - 2001 renault clio mu
    2001 - 2002 hundai accent mi
    2001 - 2002 fiat palio mu

genelde şehir içi kullanıcam ama yılda 1-2 kez şehir dışına çıkıyorum. Aile aracı sınıfında, donanımlı, rahat, konforlu, masrafsız ve az yakacak vs vs bunları solememe gerek yok artık herkesten duymaktan alışmışsınızdır.

Önemli bir konu var ki o da benim hız tutkunlugum. Arabanın atik olması lazım. Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim ve geçmiş bayramınız mubarek olsun. Saygılar ...

Lütfen başlığınızın konu ile ilişkili olmasına dikkat edelim.
    İyi forumlar...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Buda bir alternatif olabilir ..

Kia Rio

http://www.sahibinden.com/ilk_sahibinden_biniciye_temiz-58WQQaXQQ10580493WQQpXQQdisplayitem&keyword=kia%20rio

İlanı örnek olsun diye koydum
  • sagol dostum ama abs yok. istanbul trafıgınde abs sart :)
  • Toyota Corolla ya da Renault Clio
  • o paraya abs zor corolla iyidir 2. elde deger kaybetmez
  • bende sunu bulmustum . pazarlık falan yapsak ındırebılır mıyız acaba :D

http://www.sahibinden.com/29900km_de_2000_model_clio_1_6_16v_rte-42WQQaXQQ17120414WQQpXQQdisplayitem

sizce iner mi benım dedıgım fıyata
  • km si cok düşük oynanmış olmasın
  • sordum kayıtları var ıstedıgın yere goster dedı ama yıne de dedıgın gıbı olabılır.
  • fiat siena 1.6 16 valf fulll olan model abs klima çift hava yastığı 103 beygir

http://www.sahibinden.com/eripek_ten_fiat_siena_temiz-74WQQaXQQ16561426WQQpXQQdisplayitem
  • quote:

Orijinalden alıntı: zicombilgisayar

11500 param var ve ne alacağım arasında gidip geliyorum. Ayrıca bu hafta içi mutlaka almam lazım. Lütfen yardımcı olun ve deneyimlerinizden kazandığınız tecrübe ile fikir verin. İlk aracım olacak.

1999 - 2000 model toyota corolla mı
    2000 - 2001 renault clio mu
    2001 - 2002 hundai accent mi
    2001 - 2002 fiat palio mu

genelde şehir içi kullanıcam ama yılda 1-2 kez şehir dışına çıkıyorum. Aile aracı sınıfında, donanımlı, rahat, konforlu, masrafsız ve az yakacak vs vs bunları solememe gerek yok artık herkesten duymaktan alışmışsınızdır.

Önemli bir konu var ki o da benim hız tutkunlugum. Arabanın atik olması lazım. Yardımcı olanlara şimdiden çok teşekkür ederim ve geçmiş bayramınız mubarek olsun. Saygılar ...

Connect de düşünüyordunuz, olmadı galiba...

• corollayi alirdim,

palionun yol tutusu bir hayli zayif.
  • Marea HLX 2.0 154 hp + LPG. 11.500 e bulabilirsiniz. Hıza meraklı iseniz fazlası ile tatmin eder. parça sorunu vs. de yok.
  • fiat ın marea-brava serisinden uzak dur elinde patlar ikinci eli öldüm fiyatına, parçası pahalı yakıtı cok.
    o paraya en mantıklı seçenek hyundai accent 1.6 admire ler onlara bir bak 105HP, yedek parçasından yana sıkıntı yok yerli üretim nihayetinde. dezavantajı altı biraz yere yakındır clio gibi değildir. tavsiyem accent ama 1.6 motor
  • 2000-2001 model palio 1.6 16 V 103 Beygir abs li bulursan gerçekten al derim tipi duruşu bunların hepsinden güzel bir de geniş lastik jant-lastik atarsan en az bunlar kadar iyi yol tutuşu oluyor inan ki
  • valla sanırım babamın dedıgı dogru :) her kesın kendıne gore dusuncesı var. babam senın hosuna hangısı gıdıyorsa onu al dıyor . ama saglam araba almak onemlı olan dıyor.
  • chevrolet kaloslar nasıl acaba bılgınız var mı ? mesela bu

http://www.sahibinden.com/2004_model_kalos_1_4_hb_se_bakimli_52000_km_de-37WQQaXQQ14417100WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zicombilgisayar -- 26 Eylül 2009; 18:27:13 >
  • dizel citroen saxo öneririm. abs yoktur ama yakıt tüketimi süper ekonomiktir. her zaman da satılır o özelliğinden dolayı.

85binde 1.5D aracım var çok memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

dizel citroen saxo öneririm. abs yoktur ama yakıt tüketimi süper ekonomiktir. her zaman da satılır o özelliğinden dolayı.

sevdigim bir arac ve tavsiye isteyenlere oneriyorum.

acaba sabahlari ilk calistirmada (ozellikle kisin) sorun yaratiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emtue

quote:

Orijinalden alıntı: mersahin

dizel citroen saxo öneririm. abs yoktur ama yakıt tüketimi süper ekonomiktir. her zaman da satılır o özelliğinden dolayı.

sevdigim bir arac ve tavsiye isteyenlere oneriyorum.

acaba sabahlari ilk calistirmada (ozellikle kisin) sorun yaratiyor mu?

20 gündür izindeydim mesela araba hiç çalışmadı. bugün döndüm çalıştırmak için kontağı açtığımda ızgara söndükten sonra direkt çalıştı. bu sadece bugünkü örnek ama yaz kış(eskişehir kışı) hiç teklemeden çalışan bir motoru vardır.

hız konusunda da bence performansı güzel. 150yi çok kasmadan görebiliyorsunuz düz yolda. yine bugün izmir-ankara yolunda 170 çizgisini geçtim hafif rampa aşağı inişinde. başka bir başlıkta max hız 154 gibi bir mesaj vardı da bunu da o yüzden yazdım.

• corolla onerebilirim uzun seneler kullandim.. problem cikartan bir arac degil..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.