Şimdi Ara

115 yıl önce yapılan ve 50 yıldır boş olan kaderine terkedilmiş Büyükada Yetimhanesi (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
18
Favori
8.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

100 kişi olursak hiç birşey yapamazlar

100 kişi o eve girse çöker
  • İzmir'deyim telekonferansla katılabilirim
  • Arkadaşla gidiyoruz... SS'LERLE DESTEKLERİM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shopol21

quote:

Orijinalden alıntı: can kırıkları.

100 kişi olursak hiç birşey yapamazlar

100 kişi o eve girse çöker

ben 15 sene 80 senelik bakımsız bir binada oturdum çökmedi bunada birşey olmaz
  • Güzel konu
  • Korkmadım desem yalan olur :D

• Bu yıl bisiklet gezisinde arkadaşlarla yolu kaybedip yanlışlıkla bulmuştuk burayı bekçi yoktu, en dış kapı kitli, çevresinde duvar var.Duvarın üstünde de uzun demirler var toplam yükseklik 3 metre gibi içerisinde tavuklar , köpekler vardı. Çektiğim fotoğrafı bulursam yeni ss i yüklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neptundekiadam -- 29 Temmuz 2013; 1:22:58 >
  • Shift+restore etmeli
  • Arkadaslar ben adaliyim ve her aksam yuruyuse cikinca oralarda yuruyoruz.ses falan geldigi soylentileri var.gencken gittik bizde ama bise duymadik.suan yasim 25 ve baska sehirde gorevdeyim.konuyu okuyunca duygulandim.ama bayramda ordayim.gitmek isteyen varsa bana sorabilir.size kimsenin bilmedigi biseyi daha soyliyimmi...o binadan denize kadar uzanan bi tunel var ve bunu adalilardan baska kimse bilmez.hatta tunelin bir kismi gene kimsenin bilmedigi toprak bi yolda gorunuyo.bunlari biz gorduk ve yaz sicaginda o tunelden gelen serin hava oldukca urkutucu.

• Ayrica oraya giremezsiniz.bahcesinde kopek var diyolar onlar kopekdende ote.yerler valla

• Tirstim gece gece lan

• Gece gece iyi tirstim bu cocuk seslerini okurken ezan okunmaya baslayinca yerimden firladim resmen

• Bende bir kaç gün önce televizyonda belgeselini izledim ilgimi çekmişti.

• yaesada Y kullanıcısına yanıt
    hocam bir önceki mesajımda bu tünelden bahsetmiştim birsürü tünel var dediğim gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xBlitzkriegx

115 yıl önce yapılan ve 50 yıldır boş olan kaderine terkedilmiş Büyükada Yetimhanesi

Beyler birileri kalıyor mu oralarda yoksa giysiler o zamanlardan kalma mı?

Biri açıklık getirsin bildiklerini anlatsın bende gelmek isterdim ama iş
  • ancak dışardan resmini çekebilirsiniz çünkü yasak 4 bi yanı demirle çevrili ve bekçileri var dediğim gibi.üstteki arkadaşda dışardan çekmiş resmi.
  • Hadi beyler ne zaman gidiyoruz kesin bi açıklık getirelim suan mümkünse 20 yaş üstünde aklı başında olgun kişiler olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkprince

Hadi beyler ne zaman gidiyoruz kesin bi açıklık getirelim suan mümkünse 20 yaş üstünde aklı başında olgun kişiler olsun.

Pazar günü giderseniz +3 ekleyin kafileye.
  • Bende diyorum niye eski yapılar konusu açılmıyo daha.Elzemsine ne yaptınız bir aydır foruma girmiyomuş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.