Şimdi Ara

11 LeGenDary Turks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
2.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcmaniac -- 28 Kasım 2010; 17:58:32 >

• ne oldu yenidenmi takım kurdunuz
  • YENİ TAKIM KURDUK DAHA ONCEDEN FİFA TECRUBESİ OLAN VE 84-85 OVERALL OLNA HERKES TAKIMDA YER BULABİLİR KALECİ ACİL ARANAN MEVKİLERDEN BİRİSİ GELİŞTİRMESİ COK KOLAY ANCAK HERGUN ONLİNE OLAN BİR ARKADAS OLMASİ LAZİM
  • Bu EA ya uyuz oldum oyunun ne tadı kaldı ne tuz u macı boyuna kitliolar sona 3 0 yeniolar o olmazsa baglanti kotu oluo sağlikli olmuo ne zaman duzgun patch gelcekde duzelcek bu baglanti yaaaaa
  • Club Basvurularinizi Bana Yapabilirsiniz Psn:Frozen-Arrow123
  • hocam ben de yok muyum klüpte
  • 85 i gec senin oyunun takımda sırıtmıyor alısırsın online olma saatlerin bide 85 ustune cıktın mı tmm cemal
  • Son kez söyluyorum takimdaki herkes bana Psn-Id'sini yollasin burdan ilk sayfayi surekli guncel tutucaz
  • evet kaptanlariniz cok ugrasio onlarin sozunu dinleyin
  • arkadaşlar birçok bölgede 90 overall var bende..

fifa 98 den beri fifa oynuyorum sadece..

tek sorun devamlı online değilim..

ama kadroya yazın beni..hiç değilse evde olduğumda katkı yaparım size..

psn...omercars

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer14 -- 21 Kasım 2010; 0:51:16 >
  • hafta sonlari girion mu hafta icleri mi girin ne zmn
  • arkadaşlar amblemi yaptım

11 LeGenDary Turks
  • Cok Bastan Sagma bir calişma olmuş senden daha iyisini beklerdim hergun online olan arkadaslar en azindan tatil ve hafta sonlari bize katılırım dersen alırım monster yeni calişmalar beklioz
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 2 Mart 2016; 0:17:20 >
  • serhat burak ida eklersen sevinirim
  • serhat burak ida eklersen sevinirim
  • sen yap o zaman :D o etrafındaki beyazı alırım kullanırsanız kullanın :)
  • ben de varım psn:kerem-tr
  • Osman Tan Sen bi Grafikersin senden daha ii bir calişma beklioruz imza kurallara uygun deil illegal iş yapma
  • tamam grafikerimde daha 2. sınıf grafikerim yeni yeni görüyorum birden olmuyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.