Şimdi Ara

11-12 inch dizüstüler hakkındaki yorumlarınız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
574
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 11-12 inch dizüstüler hakkındaki yorumlarınız...
    benbim için çok önemli..hem hafif..kibar..tam mobil..ama çok pahalı...

• bence 12-11 inch notebooklar tasınabilirlik acısından super ancak ben tercih etmezdim cunku ekran benim için gercekten çok kucuk zamanının buyuk bir bolumunu notebook karsısında geciren birine bir muddet sonra kucuk gelecektir fikrimce ayrıca film falan izlenmez bence 15.4 te cok buyuk bende cok dusunmustum 12.1 alsam diye ama 14.1 tercih ettim.surekli tasıcaksan tabiki 12.1 tercih et bence ancak ben 14.1 tercih wettim gaeytte memnunum
  • 11,1" sony vaio kullanıyorum. benim için biçilmiş kaftan ancak senin içinde aynı durum sözkonusu olacak diye bir kaide yok neden dersen ekran sürekli kullanım için geröekten küçük , keyifle oyun oynayamaz film izleyemezsin ancak ben laptop ı evde bulunmadığım dönelerde işlerimi halletmek için kullanıcam taşırken bana yük olmamalı diyosan muhteşem aletler benim kullandığım cihaz 1,25kg yani 15,4" bir laptoptan neredeyse 2 kilo hafif . ayrıca yine sony için konuşuyorum 6 saatin üzerinde pil ömrü var sanıyorum sana bunu sağlayabilecek laptop seçeneği pek fazla yoktur.
  • bn 15.4 kullanıyorum tamam film oyun vs oldumu güzelde iş mobilite olayına geldimi omzumun bana etmediği bnm de laptopa etmediğim küfür kalmamıştır heralde furkan_ snn kullandığın laptoptan benim staj yaptığım yerde wardı tum yonetım almıs birer tane benimkiyle yanyana koyunca laptop demeye dilim warmıyordu benimkine hayran kaldım walla onlara.cok gezcek arkadaslar lutfen altın tepside sunsalar 15.4 almayın en fazla 12

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canozpinar -- 20 Ekim 2006; 19:39:04 >

• 14.1'' kullanıyorum.2.2kg....hem taşınılabilirlik hem de diğer avantajları için tavsiye ederim.
  • benim anlamadığım laptop alan herkes sırtına yükleip akşama kadar dolaşıyormu

11.1 inc dedinizmi teknoloji değişiyor işlem hızının çok yavaşlıyor mobilite artıyor tabiki ama şunu söylyeyim 11.1 olsada adaptör ü felan taşımak çok kolay olmaz

devamlı yanında taşımak istiyenler neysede arada bi taşıyacakalr için kesinlikle 12.1 inc derim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.