Şimdi Ara

107 k dan 36 k ya çektim şoktayım yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nasıl oldu anlamadım ama en fazla 70k olur diyodum ne yapayım nereye yerleşeyim sizce. tm1 36k istanbul üniversitesi iktisat gelir mi ya da daha iyi bir yere girebilir miyim?

• Genel olarak herkes şok yaşadı kardeş yalnız değilsin. İstanbul iktisat gelir sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyk374

Genel olarak herkes şok yaşadı kardeş yalnız değilsin. İstanbul iktisat gelir sana.

peki daha iyi bi tm bölümü gelir mi ben esas tercihimi yapmıycam seneye hazırlanıcam ama b planı olarak iyi bi yere de kapak atayim diyorum.
  • ben de 75k'dan 11k'ya çektim
  • dersanelerde seni örnek göstericekler hep gurur duy kendinle
  • eğer bu sene 70k beklediysen sakın kalma seneye git derim çünkü sans yanındaymıs demekki beklediğinden cok daha iyi bi sonuc almıssın 70k gelseydi 1 sene daha bekleyip nereye gelebileceksin kimse birşeyin garantisini veremez sana ama bence gitmelisin yinede karar senin eğer bir hayalin varsa 1 sene daha peşinden git derim.
  • şok olacak bir durum yok önündekilerin çoğu sayısaldı zaten normal gelmiş sıralaman.
  • herkes iibf yazıyor ve hep aynı yerler aynı şeyler biraz farklı alanlara yönel derim,mesela kocaeli siyaset bilimi ve kamu yönetimi iyi bölümdür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 21 Temmuz 2012; 0:36:45 >
  • Millet ileri gidip şok yaşar biz okul puanı sayesinde 55.000 gerileyip şok yaşarız.
  • Şaşılacak bir şey yok.
    Sözelim, 87 k'dan 6k'ya çektim.
  • önündekilerin çoğu benim gibi sayısaldı,bizler kendi yolumuza gidince meydan açıldı lys'de de biraz iyi yapmışsın normal bir şey yani...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.