Şimdi Ara

1024x768 ekran kayması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Herhangi bir uygulamayı 1024x768 çözünürlükte açtığımda ekran sola kayıyor. 4-5 gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu.

1024x768 ekran kayması

Ekran resimdeki gibi sola kayıyor ve sağ taraf siyah kalıyor. Sanırım görüntü ekrana sığmıyor. Sebebi ne olabilir ? Nasıl düzeltebilirim ? Lütfen yardım edin.

• Yanlış anlamayın ama monitördeki auto tuşuna basın ekranı oto ayarlama sanırım . Bazen monitörle alakalı olabiliyor yada menüden ayarlamayı bi deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozleri -- 13 Mayıs 2017; 12:40:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Estağfurullah ne yanlışı. O tuş ve yanındaki parlaklık tuşu bozuk olduğu için çalışmıyor.

• Denenemeyecek o zaman . Sorun o gibi gelmişti bana monitörlerde auto tuşuna basınca bir ayar çekip düzeltiyordu. Yoksada manuel ayarla sağa sola yukarı aşagı görüntü alıyorduk . Yüklü olan sürücü ayarlarında ekran ölçeklendirmesini koru var sanırım ona ayar çekerek tam ekrana çevirin isterseniz . Ekran ölçeklendirmesi serbest bırakılmalı uygulama ayarları geçersiz olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gozleri -- 13 Mayıs 2017; 16:15:42 >
  • gozleri kullanıcısına yanıt
    1024x768 ekran kayması
    Söylediğiniz şey sanırım şu. Biraz kurcaladım fakat yine bir sonuç elde edemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.