Şimdi Ara

1024 sınırsızlar 4096 ya geçmedi mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1024 sınırsız kullanıyordum ve 4 mb e geçmem gerekiyor diye biliyorum fakat download hızım 250 mbps yi geçmiyor. Yoksa ben 2048 miyim şu anda. Bunu nasıl öğrenebilirim? Ayrıca 4 mbps için modemden bir ayar yapmak gerekiyor mu. Modemim eski mi kaldı ? zoom x4 5551

teşekkürler şimddiden

• Bu konuyu açmak için harcadığımız enerjiyi ve zamanı gugıla ttnet yazıp harcamıs olsak hem sen hem ben hemde milyonlar huzura kavuşaktı.Dünya daha yaşanılabilir bir yer olacaktı..Al dostum ;)

http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm
  • Ahhh ahhh
  • tamam 4096 ya geçti biliyorum. TTNET böyle diyor ama benim download hızım 256 yı geçmiyor. Aramızda varsa benim gibi geçiş yapan... onu sormak istedim.
  • Şimdi dostum modem giriş sayfana bir bak orada 4096 yazması lazım.

Ha sen 4096 olmana rağmen 200 civarı çekiyorsan ( bu ay bi bekle bakalım) gelicek ay tarifeni 2048 yaparsın

hem 20 lira eksik ödemiş olursun hemde 200'le çekmeye devam edersin.

Bu arada modem eskimesi diye bişey söz konusu değil,

ADSL modemler 8 MB'e kadar destekliyor. Bendede Zoom X3 var..

Ok
  • adsl statuste downstraem ve upstream diye bir tablo var.

Burada data rate downstream da 2740 upstram da 544 gözüküyor. Bu mudur modem giriş sayfası dediğin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: jayjay55

Bu konuyu açmak için harcadığımız enerjiyi ve zamanı gugıla ttnet yazıp harcamıs olsak hem sen hem ben hemde milyonlar huzura kavuşaktı.Dünya daha yaşanılabilir bir yer olacaktı..Al dostum ;)

http://www.ttnet.net.tr/yeni.htm

iyide dostum arkadaş zaten google'a yazıp bakmış ki 1024 lerin 4096 olacağını biliyor. Niye felsefe yapmışsınki huzura kavuşacaksın falan anlamıyorum ki neyse sanırım bi problem var senin nette dostum bi telekom'u ara istersen 2740 oda bi değişik olmuş bi arıza var ama nerde??

• konu hakkında az bir arama yapsaydınız şu forumda, zaman kaybetmezdiniz,
    konu açmanız önemli değil, ama boşu boşuna bilgiye geç ulaştınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.