Şimdi Ara

101 lvl Th10 5 işçi 1250 taş Uygun fiyat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , köy th9 full olduktan sonra th10 a bastım olduktan sonra (daha yeni sayılır) bu ara fazla ilgilenemediğim için satmaya karar verdim bir süre sonra sıfırdan tekrar başlamaya karar verdim.

Gelelim köyümüze dediğim gibi daha yeni th10 sayılır 5 işçisi ek olarak 1250 taşı vardır

Köyde oldukça yoğun emekler ve saatler vardır , altın kapmada 360 m altın yağmaladım ki resimde görebilirsiniz

askerler kara iksir ile olanlar dışında yine th9 full seviyeydi büyüler dahil zaten araştırma hala seviye 7 de en kısa sürede 8 olur diye düşünüyorum

barbar 6 lvl
    okçu 6 lvl
    dev 6 lvl
    balon 6 lvl
    melek 4 lvl
    goblin 5 lvl
    bombacı 5 lvl
    sihirbaz 5 lvl
    ejder 3 lvl
    pekka 3 lvl
    dalkavuk 5 lvl
    binici 2 ye yükseliyor
    valkyrie golem ve cadı 1 lvl

yıldırım büyüsü 5 lvl
    iyileştirme 6 lvl
    atlatma 2 lvl
    öfke 5 lvl
    dondurma 1 lvl

Okçu kraliçe 10 lvl
    barbar kral 11 e yükseliyor

izbe ve normal kışla gibi şeyler son seviye tüm askerler açık

diğerleri resimdekiler gibidir

Köyün adı samet ve klan yok öylesine açtım saldıran içinde asker var sansın diye :) (ki şuan gerçekten var :) )

İstediğim fiyat 350 tl dir , merak ettiğiniz birşey olursa sorabilirsiniz kupa istenirse kristal lige çıkılıp verebilirim

ordu merkez deyim elden satış ilk tercihimdir çevre ilden gelen olursa karşılarım , dış ilden olursa da havale/eft ardından köy teslimi şeklinde olabilir

özel sorularınız olursa da pm atabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Bat -- 23 Temmuz 2014; 4:29:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gulogulo

Güzel köy :D

sana yaparız birşeyler :D
  • Alayımmı bilemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocserhan

Alayımmı bilemedim

sana da yaparız bişeyler :D Bazı Thunder üyelerine indirim var toplayın herkesi alın biriniz :D
  • aramızda para toplayıp alalım boşa gitmesin :)
  • cocserhan kullanıcısına yanıt
    fiyatı uygun tutmaya çalıştım bakalım , bu güzel köyün sahibi kim olucak
  • Ya önceden sametgunay vardı sattı köyünü, sonra sıfırdan başladı harunlar çıkıp yeni klan kurunca oraya gitti bi samet daha var bizim klanda noluyor beynim döndü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocserhan

Ya önceden sametgunay vardı sattı köyünü, sonra sıfırdan başladı harunlar çıkıp yeni klan kurunca oraya gitti bi samet daha var bizim klanda noluyor beynim döndü :D

önceki samet gunay ı kastediyosan o benim adımı değiştirtmiştim supercell e :) şimdi yeni samet geldi onu kastetmiyorsan benim de kafa karıştı :D
  • nasıl değiştirdinki :D önceki sametgunay hesabını sattı diye biliyorum ben
  • cocserhan kullanıcısına yanıt
    yok o benim işte forum adımdan belli değil mi :)) , uzun uğraşlar aylık mailleşmeler sonucunda soyadımı sildiler :)
  • düşük olan okçu kulesi 8 oldu ve 9 a basıldı
    düşük olan iksir toplayıcı 9 oldu ve 10 a basıldı
    haftada 1 resimler yenilenecek
  • Hem hızlı satılsın hem de önümüz bayram :) 01.08.2014 e kadar fiyatı 300 tl ye indiriyorum :)
  • Köy genel anlamda güzel ancak kara iksir eksikliğinden dolayı o fiyata gitmez, domuz binicisi, golem ve cadı 1 level, nereden baksanız hepsine, 400 k kara iksir gerekli yükseltmek için. En azından domuzun o köyde lvl 5 goleminde 2 lvl falan olması gerekir.
  • Kendim 1400 lü kupalardan ganimet ordusu şeklinde (bunun içinde dalkavuk var) saldırı yaptığım için kara iksir kazancı düşük olmasına rağmen bir de azalması sorunu var , normal olarak onları yükseltmek yerine herolara ağırlık verdim , onları alan yükseltir veya taşla basar , basit kupa görevleri felan duruyor baya taş kazanmış olur , (diğer görev resimleri eklenecek)

Herkes dediğiniz askerleri kullanmıyor ben de kullanmadığım için yükseltmedim , fiyat gayet makul teşekkürler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kömür adlı klana girip beni ziyaret ederek hesabımı inceleyebilirsiniz
  • bu gece 00 a kadar fiyat 250 tl olmuştur :) satılmazsa yarın tekrar 300 tl olacak elden çıkarmak istiyorum
  • fiyat tekrar 300 tl olmuştur köy 102 lvl oldu satış devam ediyor
  • Köy güzel, hayırlı satışlar
  • teşekkürler :)
  • barbar kral 11 lvl olmuştur
    düşük altın madeni son seviye olmuştur
    top 9 olup 10 a basılmıştır
    düşük kara iksir sondası 4 e basılmıştır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.