Şimdi Ara

100tlye kadar kulakiçi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    100 tl bütçe ayırdım kulaklık almak için. bana tavsiyelerinizi söylerseniz sevinirim. şimdiye kadar telefon kulaklığı dışında sony mdr-nc22 kullandım.halada çalışıyor fakat pil bölmesi sorun çıkartıyor rahat kullanamıyorum kullanışsız bence. dışarıda kullanılabilecek bu fiyata en iyi kulaklığı almak istiyorum sony kadar iyi veya daha iyisini bulabilir miyim? philips she 8005 incelemiştim herkes iyi diyor fakat sennheiser cx300 daha mı iyidir bilemiyorum o yüzden yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreerisen -- 5 Ağustos 2013; 1:30:19 >

• Bütçeyi biraz arttırarak ikinci el bölümünden sıfır CKS-77 alabilirsiniz. CX300'den iyidir.
  • teşekķür ederim tavsiyenizi inceleyeceğim karşılaştırma yapabilmek için başka kulaklıl tavsiyeniz varmı? galaxy s4 telefondan dinlicem kulaklık seçimimde bişeyi değiştirir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galaxy S3 'ün ses çıkışı beğenilmiyordu. S4 hakkında bilgim yok.
  • S4'ün kendi kulaklığı fena bir kulaklık değil(okuduğum yorumlar çerçevesinde söylüyorum). 150-200 tl'yi gözden çıkarmadıkça yeni bir kulaklığa geçmeye değip değmeyeceğinden emin değilim.

Bu arada lütfen sorularımızı üst konularda ilgili konuda soralım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Evet kendi kulaklığı diğer telefon kulaklıklarına nazaran fena değil ama en kötü bir sony mdr-nc22 ile karşılaştırıldığında bile ciddi bir fark var. Telefonun sen çıkışı konusunda kötü bişey okumadım o yüzdende kulaklık almaya karar verdim. Tavsiye ettiğiniz cks77 modelinide hiç bir yerde bulamadım şu aralar. Aynı ayarda daha bulunabilir yine fiyatına göre iyi performans veren kulaklık bulunabilir mi acaba?

Uyarınızı dikkat alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreerisen -- 8 Ağustos 2013; 9:01:32 >
  • CKS-77 için ikinci el bölümünü takip edebilirsiniz. Selçuk bey (fastfalcon) satmakta.
  • teşekkür ederim hemen inceleyeceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.