Şimdi Ara

100TL'ye kadar Klavye+Mouse takım önerisi istiyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit: Logitech G300 ve A4 x7 G800V alınmıştır. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parola13 -- 16 Şubat 2014; 18:56:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: parola13

Başlıkta yazdığı gibi 100 liraya kadar kaliteli bir klavye+mouse takım önerisi istiyorum. Bir kaç modele baktım internet üzerinden fakat iyi yorumlarda var kötü yorumlarda, kararsız kaldım. Nedeniyle birlikte tavsiyelerinizi yazarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Logitech G300

Logitech G103

bu paraya en iyileri
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat
    Logitech G300

Logitech G103

bu paraya en iyileri

Hocam teşekkürler fakat dediğim gibi "takım" arıyorum. Yani hem klavye hem mouse bi arada.
  • quote:

Hocam teşekkürler fakat dediğim gibi "takım" arıyorum. Yani hem klavye hem mouse bi arada.

bence o boş saplantıdan vazgeçmelisin bu performansı o takım olanlarda bulamassın. Bunlarda zaten takım gibi ikiside aynı renkleri içeriyor.
  • quote:

bence o boş saplantıdan vazgeçmelisin bu performansı o takım olanlarda bulamassın. Bunlarda zaten takım gibi ikiside aynı renkleri içeriyor.

Hocam mesele renk görünüş yada uyumla alakalı değil. 100 liraya hem klavye hem mouse almak istiyorum ve 50 50 böldüğümde çok fazla alternatif yok yani aldığıma değecek birşey yok bu fiyata. En azından 100 liraya yakın olan takımlarda daha kaliteli malzeme var yani tamamen parasal. :)
  • quote:

quote:

Hocam mesele renk görünüş yada uyumla alakalı değil. 100 liraya hem klavye hem mouse almak istiyorum ve 50 50 böldüğümde çok fazla alternatif yok yani aldığıma değecek birşey yok bu fiyata. En azından 100 liraya yakın olan takımlarda daha kaliteli malzeme var yani tamamen parasal. :)

hani nerde daha iyi malzeme var takımlarda yahu ? saçmalama tam tersi asıl takımlar daha pahalı olur extra fark koyarlar.

sen g103 ile g300 ' ü beğenmiyormusun ?

neyse birşey demiyorum artık kaliteli takım bulursan banada söyle o paraya

• quote:

hani nerde daha iyi malzeme var takımlarda yahu ? saçmalama tam tersi asıl takımlar daha pahalı olur extra fark koyarlar.

Hocam sevdim sevmesine de 100 lira bütçem var diyorum. İkiside 80 lira civarı nasıl alıcam. Birini alsam diğer ürüne 20 lira para kalıyor. :D Anlayamadın sen beni.
  • quote:

Hocam sevdim sevmesine de 100 lira bütçem var diyorum. İkiside 80 lira civarı nasıl alıcam. Birini alsam diğer ürüne 20 lira para kalıyor. :D Anlayamadın sen beni.

Hocam haftasonu vatandan birisi 53 birisi 63 liraya düşüyor
  • quote:

Hocam haftasonu vatandan birisi 53 birisi 63 liraya düşüyor

%30 indirim olayı olursa evet dediğin doğru. Bu haftasonu almayı düşünüyordum zaten umarım indirim olur. Eyvallah ben bunları almaya çalışayım olmazsada bekliyeyim biraz dediğin gibi kalite bunlar.
  • parola13 P kullanıcısına yanıt
    vatan'da her hafta sonu %25 oluyor zaten.Murat onu demeye çalışmış da bir türlü anlamamışsın sen kardeşlik
  • quote:

quote:

quote:

Hocam mesele renk görünüş yada uyumla alakalı değil. 100 liraya hem klavye hem mouse almak istiyorum ve 50 50 böldüğümde çok fazla alternatif yok yani aldığıma değecek birşey yok bu fiyata. En azından 100 liraya akın olan takımlarda daha kaliteli malzeme var yani tamamen parasal. :)

sakin ol sensei

ben g 105 kullanıyorum kuzen g103 kullanıyor açıkçası hissedilir (kullanım olarak) fark görmedim ancak g103 te bileklik desteği var ki benim daha çok hoşuma gitti

ev arkadaşım g300 kullanıyor onu da çok beğeniyorum güzel mouse makro ataması çok kolay zaten logitech makro atamada aynı programı kullanıyor o nu da tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: dusunmeklazim

ben g 105 kullanıyorum kuzen g103 kullanıyor açıkçası hissedilir (kullanım olarak) fark görmedim ancak g103 te bileklik desteği var ki benim daha çok hoşuma gitti

ev arkadaşım g300 kullanıyor onu da çok beğeniyorum güzel mouse makro ataması çok kolay zaten logitech makro atamada aynı programı kullanıyor o nu da tavsiye ederim

sakinim zaten benim normal konuşmam öyle ama insanlar bilmeyince deliriyorum hafiften
  • hızlıal.com da microsoft wireless keybord 3000 takım olarak 81 tl/taksit. tavsiye ederim. goldd da 89 tl bu hafta
  • Bende g103 ile g500s almak için para biriktiriyorum inş bu yaza kadar birikir
  • logitech mk 320 alabilirsin , kendim kullanıyorum kablosuz performansı gayet güzel.
  • mk 320 forumdan bir arkadaş incelemesi;
    http://forum.donanimhaber.com/m_44739787/tm.htm
  • Arkadaşlar çok teşekkürler tavsiyeler için. Konuya bakamadım kusura bakmayın öncelikle. Bütçe 120 liraya yükseldi ve Microsoft 3000 de bütçeme uygun şuan o da gayet şık geldi. Microsoft ya da Logitech ten bir set ya da bjk nickli arkadaşın dediği gibi bi kombin yapabilirim. Eğer aramızda kullanan varsa bu bütçeme yakın fiyatı olan her hangi bir klavye mous., almadan önce bilgilendirirse burdan sevinirim. Bu arada sıkıntı yok anlaşamamazlık falan. :)
  • Konu kilit. İlk mesajdaki ürünler alınmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.