Şimdi Ara

1000tl telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1000tl ye kadar distribütör garantili bir telefon istiyorum (olurda garantilik bir durum olursa sürünmemek için).
    huawei ascend p7 çok hoşuma gidiyor ancak marka destek vermez diye şüphelerim var, ve telefon güncellemeleri sadece vodafone hat takılı iken alıyormuş.

sony m2 aqua bu telefonda hem toz su dayanıklılığı ve sony olmasından dolayı hoşuma giden model.

sizlerin tavsiyeleri ne olur?

telefonda oyun oynamam, internete hızlı girsin ve gps navigasyon bağlantısı güzel olsun yeterli benim için

• G2 almaya calisin ikisindende iyi alternatif olarak G7 bakilabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamidowic kullanıcısına yanıt
    huawei ascend g7 alabilirsin hocam
  • huawei alacak olsam p7 alırım fullhd ekran ve kamera süper. ve 5inç ideal bir boyut.
    telefonumu cepte taşıyan biriyim 5ten büyük olunca sıkıntı.
    şu an kullandığım telefon lg p503 2011 şubattan beri tık demedi. ancak lg yi marka olarak sevmedim bu telefon ile, sebebi ise telefona hiç destek vermedi yazılım açısından. bu yüzden lg ye para kazandırmak istemiyorum
  • Birde huawei cihazlarin vodafone altinda gelmesi handikap. operatorden bagimsiz rom ve guncelleme gelmiyor

• hocam bence güncelleme alır bir de vodafone olayını ilk defa duydum mesela g7 ilk avea ile geldi ama diğer hatlarda da sıkıntısız kullanılıyor hata parça güncelleştürimesini yapan avea kullanan arkadaşlarım var
  • G7 yerine P7 daha cazip benim icin. boyutlari daha ideal. tipi daha karizma geliyor bana. 3,2incten bir anda buyumek abes gelir alisamam.
    defigim gibi birde cepte tasima durumu olunca 5 ideal

• quote:

Orijinalden alıntı: UzmanForumcu

Bence g2 al android 5.0 gelicek

Mobiliteyi izle oneririm,G2 ye direk 5in hatalarinin duzeltildigi 5.0.1 versiyonu veriliyor,ve lolipop videosunda G3 ten akici çalıştığını bizzat Erdi ozuag bile soyluyor.G2 2015ide gayet akici ve guncel tamamliyor olacak gozuken.

• Lgye uyuzum, zamanında güzel kazık attı bana.
    G2nin sarı ekran, wifi ve data internet' şebeje vb problemleri varmış sanırım, konusuna gözgezdirdiğimde karşıma çıkanlar

Huaweiye az güvensem atlıcam hemen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamidowic

Lgye uyuzum, zamanında güzel kazık attı bana.
    G2nin sarı ekran, wifi ve data internet' şebeje vb problemleri varmış sanırım, konusuna gözgezdirdiğimde karşıma çıkanlar

Huaweiye az güvensem atlıcam hemen

Ben de sizinle aynı kafadayım hocam. G2 sorunu bol bir telefon ama Huawei G7'de mükemmel bir telefon ama yeni. Ne olacağını kimse bilmiyor. Ama ben size kesinlikle G7'yi öneririm. Vodafone ambargosunu da hiç duymadım, hatta cihazı ilk Avea duyurdu biz satıyoruz diye daha sonra Turkcell'de satılmaya başlandı. Vodafone satıyor mu bilmiyorum. G7'ye güvenebilirsiniz bence. Ben de G2'ye güvenemiyorum, bir güvensem atlayacağım üstüne

• 5inç samsung lg harici bir tel bulacağım elbet
    ucuz yollu windows phone laramı yönelsem acaba, 1-1,5 sene götürse yeter.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.