Şimdi Ara

10000 altı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öğrenci indirimi zımpırtısı ile alayım bir tane diyorum infinix note 30 256gb fena gelmedi. Var mı önerileriniz? 9500 limit belki indirimde yakalarım diye 10bin yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DH bitmiş

• 10k dedin mi zaten seçenekler sınırlı. bu 3ü arasından seçmen lazım. benim önerim redmi note 12 pro olur

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/865747-866322-871791/redmi-note-12-pro-5g-256gb_tecno-camon-20-pro_infinix-note-30-256gb/

• dodofran D kullanıcısına yanıt

12 mantıklı geldi bunlar arasından peki a24le karşılaştırınca sence hangisi mantıklı?

• İhsanblack02 İ kullanıcısına yanıt

tasarımı çok kötü ya damla çentik mi kaldı 2024te. telefona bakınca 2016 hisiyatı alıyorum resmen. 25w da düşük şarj hızı bence gerek yok. sırf markası samsung diye aynı fiyata daha yüksek özellikler varken neden düşüğünü alasın

• Xiaomi redmi note 12 pro 5g kullaniyorum. 1 aylik kullanim sonucu gayet memnunum. Tam f/p ürünü. Yurt dışı olarak 8000 tl ye almistim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Note 10s kullandım biraz. Büyük ekranlı, Gayet akıcı telefon. Hala alınır kullanılır bir telefon günlük kullanım için. 12 pro 5g daha iyiyse yeterlidir. Tabi fiyatının 9500 altına inmesi lazım. 9500 limit çok az telefon desteği için. 13.000filan yapsalar bari daha önce asgari 11bindi. Ama öyle bir şey olmaz seçime kadar almak lazım sanırım

• M34

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada en mantıklı modellerin başında Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB gözüküyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken detay şu Xiaomi bu cihazı resmi olarak getirmiyor. Yani ithalatçı garantili olarak alabiliyorsunuz. Garanti/servis konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eğer benim için önemli değil diyorsanız yine tercih edebilirsiniz. M34 düşünülebilir. Fakat bence 10 bin bandını bir tık aşsa da en mantıklı model A34 dür. A34 al kafan rahat olsun. Hiç diğerlerine bakma. Hem de Samsung' un uzun güncelleme desteği sayesinde uzunca kullanmış olursun. Ha yok çıkamam ben dersen M34 de düşünebilirsin. Kısaca A34 e çıkamam dersen Redmi Note 12 Pro 5G 256 GB veya M34 derim.

• İnfinix model olarak ne önerirsiniz bu fiyatlarda ayrıca tecno indinix note 30 vs camon 20 pro vs samsung galaxy A15 sizce hangisi iyidir? Şarjı da önemli. Veya bu civarda gelecek yeni telefonlardan var mı bekle dediğiniz? Hazır konusu varken açmak istemedim

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

vivo y36 diğer ikisi arasında nasıldır a34 düşer mi fiyatı bilmem

• İhsanblack02 İ kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmem. Sar değerleri çok yüksek. Birde 90 Hz IPS LCD ekran var.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.