Şimdi Ara

1000 tl ye kadar telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 1000tl ye kdr fiyat performas bakımından ii olan.dokunmatik olması önemlidir.dediğim gibi 1000 tl bütcem var.program konusunda sıkıntısı olmayan yuklicegim programlarla beni sıkmıcak bir tel arıyorum.önerilerinizi bekliyorum.
    iyi forumlar... :)

• Wave
  • 2.el alırsan yada yurtdışı seçenek çok ama sıfır alacaksan wave en mantıklı tercih olur...
  • Yeni aldım wave teknosadan gerçekten süper Wave al derim bende
  • Samsung Wave Tam Sana Göre.
  • wawe benimde aklımda var ama yeni bir işletim sistemi oldugundan uygulama sıkıntısı olabilr mi diye bi teredudum var.
  • wave in özelliğini taşıyan bi android öneriyim sana hemde yarı fiyatı bence bi incele

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-i7500-android-8-gb/ProductDetails.aspx?productId=telcepsami7500&categoryId=371946
  • 2.el iphone 3g de aklımda var ama temiz bulabilir miyim ki :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: miceldest

2.el iphone 3g de aklımda var ama temiz bulabilir miyim ki :S

3gs demek istedin sanırım.2. el bulabilirsin de onu almak yerine 2. el galaxy s,x10,desire,nexus one da alabilirsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: miceldest

2.el iphone 3g de aklımda var ama temiz bulabilir miyim ki :S

3gs demek istedin sanırım.2. el bulabilirsin de onu almak yerine 2. el galaxy s,x10,desire,nexus one da alabilirsin...

hmmm.diğerlerine de bir bakıyım.1000 tl verip 2 gün sonra basımi daşlara vurmak istemiorum :)
  • wave tabiiki
  • wave al 100 liran cebinde kalsın
  • ıkıncı el 3GS
  • bencede 2.el 3Gs bak temiz 16 gblıklar 900 e bulunabiliyor
  • wave sıfır al daha rahat edersin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.