Şimdi Ara

1000 TL Telefon Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Byeler Bütçe 1000 TL Ben Fazla Oyun Oynamam Subway Surf Açılsın Yeter Ekran Çok Büyük Olsun Kamerası İyi Olsun Sesi Yüksek OLSUN Başka Bisey İstemem

• Saol hocam sizce hangisini almaliyim bunlardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tek7editdedi

Byeler Bütçe 1000 TL Ben Fazla Oyun Oynamam Subway Surf Açılsın Yeter Ekran Çok Büyük Olsun Kamerası İyi Olsun Sesi Yüksek OLSUN Başka Bisey İstemem

1000tl altinda performans olarak en guclusu xperia sp fakat daha iyi kamera ve buyuk ekran yeni model olmasindan sana xperia M2 daha uygun bence tasarimda cok asil M2 de.

• Hocam nexus 4 hakkinda dusunceleriniz nelerdir

• xperia sp
  • quote:

Hocam nexus 4 hakkinda dusunceleriniz nelerdir

Nexus4 kamera ve batarya olarak uzer,sd kartta yok.sp daha iyi bu acidan.

• quote:

Byeler Bütçe 1000 TL Ben Fazla Oyun Oynamam Subway Surf Açılsın Yeter Ekran Çok Büyük Olsun Kamerası İyi Olsun Sesi Yüksek OLSUN Başka Bisey İstemem

lumia 925 i de göz önünde bulundur bence
    http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-925-16-gb/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu925&categoryId=371946

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk_3838

quote:

http://www.hepsiburada.com/liste/nokia-lumia-925-16-gb/productDetails.aspx?productId=telcepnoklu925&categoryId=371946

+1
    kamerasının diğer cihazlara göre handikapı çok ama bir sony kamerası kadar güzel değil

• 925 1320 ve xperia sp arasinda kaldm 1320 nin ekrani beni etkiliyor kararsızım en iyi kamera hangisi sizce gece cekim onemli degil hala karar veremedimve Galaxy Grand 2 nasıl sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek7editdedi -- 19 Temmuz 2014; 0:58:56 >
  • quote:

925 1320 ve xperia sp arasinda kaldm 1320 nin ekrani beni etkiliyor kararsızım en iyi kamera hangisi sizce gece cekim onemli degil hala karar veremedimve Galaxy Grand 2 nasıl sizce

925 kamerası güzel çekiyor ayrıca samsunglar 1-2 sene sonra kasma-donma-şişme yapıyor aman diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: destinati0n

quote:

925 1320 ve xperia sp arasinda kaldm 1320 nin ekrani beni etkiliyor kararsızım en iyi kamera hangisi sizce gece cekim onemli degil hala karar veremedimve Galaxy Grand 2 nasıl sizce

925 kamerası güzel çekiyor ayrıca samsunglar 1-2 sene sonra kasma-donma-şişme yapıyor aman diyorum

925 en iyi çekendir saydıkların arasında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjk_3838 -- 19 Temmuz 2014; 1:18:22 >
  • quote:

quote:

quote:

+1
    kamerasının diğer cihazlara göre handikapı çok ama bir sony kamerası kadar güzel değil

nokia kamerada sony den iyi

• tek7editdedi T kullanıcısına yanıt
    android olarak sony xperia sp veya m2 ama nokia lumia 925 i düşüm bence. kamerası ödüllü diye biliyorum.
  • Grand 2 çöp.
    Xperia Sp ve M2 ekran boyutu sorun değilse alınır.
    Lumia 925 kamera olarak daha iyi,performans açısındanda gayet iyi.
    Lumia 1320,performans olarak daha iyi olsada kamerası 5 Mp,tatmin etmeyebilir.
    Aralarında:
    En iyi kamera:Lumia 925
    En iyi tasarım:Xperia M2
    En iyi performans:Lumia 1320-Xperia Sp

Ben senin yerinde olsam M2,yada L925 alırdım.Wp için biraz zaman geçmesi lazım,hala eksikleri var.Ben M2 diyorum sana uygun olan bu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

+1

nokia kamerada sony den iyi

hayatında kaç kere sony telefon kullandın da bunu iddia ediyorsun

• destinati0n kullanıcısına yanıt
    925 in kamerrası sp den çok daha iyidir
  • quote:

925 in kamerrası sp den çok daha iyidir

SP'den iyidir ben genel anlamda sony kamerası iyidir diye bir fikir koydum ortaya
  • İlla kamera için alıyorsanız lumia 925 alın.

• Kamera Normalin Üstünde Olsun yeter xperia m2 nin Tasarımı Çok Hoşuma gitti Daha Önce hep android telefon kullandım wp 8 veya ios kullanmadım android bana çok uygun xperia m2 nin hem tasarımı hem de android olması beni kendisine çekiyor OS te kişiselleştirme benim için çok önemli Xperia m2 nin Kamerası Güzel mi Gece Çekimini Boşverin Gece Fotograf video Çekmem Ve Bu Telefona en fazla 1 yıl veya 1.5 Kullanıcam
  • Sony Xperia SP.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.