Şimdi Ara

1000 tl civarı akıllı telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung galaxy aceden sonra en azından biraz daha düzgün bi telefona geçmek istiyorum ama bütçem 1000 tl civarında en fazla 1200 tlye çıkabilirim
    htc, sony ya da samsung düşünüyorum ama samsung konusunda pek istekli değilim..
    bu fiyat aralığında sony xperia sl buldum internette iyi gibi gözüküyor ne dersiniz?
    1-2 ay daha bekleyebilirim eğer yeni modeller gelecekse veya fiyatlarda düşme olacaksa ama bayadır uzağım telefon piyasasından yardım ederseniz sevinirim

• Biraz bekle s3 ler 1000-1200 civarına düşsün onu al ayrıca htc modellerinede bakabilirsin.
  • n11.comda paralel ithalat s3 995 tl
  • Xperia iOn / S
    HTC One S / Sensation / XE
    LG Optimus 4X HD olabilir.
    Motorola Razr Maxx.
    Samsung Galaxy S2, belki de S3.
  • teşekkür ederim cevaplar için peki marka olarak sorun yaşamayı en aza indirmek için sony mi htc mi tercih etmeliyim herkes başka bişey söylüyor ama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lullabies

teşekkür ederim cevaplar için peki marka olarak sorun yaşamayı en aza indirmek için sony mi htc mi tercih etmeliyim herkes başka bişey söylüyor ama ?

htc kullanan biri larak soylüyorum kesinlikle htc alma sony iyidir tek çekirdekli telfonlarına bile ics yi evodan baya önce verdi + malzeme kalitesi çok iyi arc s falan çok karizma telefon performans odaklı model istemiyorsanız alınabilir.
  • htc daha mı kötü yani:/ ben interneti ve internetli uygulamaları yoğun kullanıyorum ekranı menü geçişleri vs kasmasın istiyorum xperia iyi midir o konuda? sony tablet var bende memnunum telefonda da aynıysa güzel

sony xperia sl ve sony xperia sp var düşündüğüm, sp daha çıkmadı ama mayıs sonu haziran başı gelecek diyorlar fiyatı da belli değil ama 1200 1300 tl olur belki

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Sony-Xperia-SL-vs-Sony-Xperia-SP kıyaslaması burda

bi de xperia sp için 4g diyor mesela o bi sorun olur mu türkiye için?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lullabies -- 4 Mayıs 2013; 17:48:41 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.