Şimdi Ara

1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bütçem düşük olduğu için toplama ve 2. ele yöneldim haliyle. Sizlerden isteğim araştırıp bulduğum bazı sistemleri değerlendirmeniz ve yorumlamanızdır. Açıklamalar satan kişiden olduğu gibi kopyala/yapıştır yapılmıştır. Biraz uzun olabilir üşenmeyip yardımcı olursanız çok sevinirim. Çok iyi anladığım söylenemez. Şimdiden teşekkürler.

1 - 1000 TL.

amd phenom ıı x6 1090t black edition 3.20 ghz işlemci (6 CEKİRDEK)

ASUS m4a89gtd pro anakart

4 gb 1333 mhz kingston ddr3 hyper x ram

ASUS hd 5770 gddr5 1gb dx11 ekran kartı

xıgmatek gercek 600 watt power

240 gb kıngston ssd

2 adet lg dvd rw

card reider

cam kasa ledli ısıklık (ici tamamen saydam)

22 inc lg w2243s lcd monitor

yukarıda listesi yapılmıs cihazlar satılıktır hepsinin detaylı resimlerini cektim ne goruyorsanız o satılıktır.
    cıhazlar ılk gunkı kadar performanslı ve sorunsuzdur sıstem guncel her oyunu programı acıcak sevıyededır.
    detaylı bılgı ıcın arayınız.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2 - 1200 TL.

İ5 4590 3,3 GHZ 1150 PIN 4 NESİL

ASUS H81 I-PLUS

8 GB ZEPPLİN TEK PARÇA

1 TB WD HD 64 MB

GIGABAYTE GTX650 OC 4 GB 128 BIT

DVDRW LG

THERMALTAKE MİNİ KASA

THERMALTAKE 600W POWER

KASA ÖNÜNDE USB 3,0 2 ADET VAR

ÜRÜNLER YENİ GARANTİLERİ MEVCUTTUR

FAZLA OLDUĞUNDAN DOLAYI SATILIKTIR.

KASA KULLANIŞLIDIR HER YERE SIĞAR.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    3 - 1000 TL.

donanımlar şöyledir

inwin dragon slayer gaming kasa // dışı ayrı güzel içi ayrı güzel ufak az yer kaplayan ledli çok iyi bir kasadır

asus m4a88t m-le anakart // çok iyi bir anakart sistemle çok uyumlu sorunsuz çalışıyor, üzerinde vga-dvi-hdmi video çıkışları var yani kendi başına eyefinity yaparsınız, ayrıca optik ses çıkışı ve gigabit eth. de var

amd phenom 2 x4 960t işlemci // black edition seridir x4 olarak 3 ghz oc yaparsanızda x6 olur ve 4.5 ghz çalışır efsane bir işlemcidir

kingston hyperX 4 gb ddr3 1600 mhz ram // sorunsuzdur üzerine kendi özel soğutması var

işlemciye özel akasa marka X4 model bakır plate'li alüminyum yaprak 9 cm fanlı çok iyi bir soğutucu var

sapphire 6850 ekran kartı // 1 gb 256 bit ekran kartıdır üzerindeki dvi-hdmi-display port gibi en güncel video çıkışları var bu da çok efsane bir ekran kartıdır

cooler master 460 watt power supply // bu sistemi bunca zaman sorunsuz taşımıştır sistemin hakkını veriyor

toshiba 1 tb 3.5" sata3 hdd

lg dvd rw rom

slink disket yuvası kart okuyucu

bu sistemle birlikte kullandığım monitör ve setim

a4tech g800 gaming klavye ve logitech g400 gaming mouse // 2si100 liradır

asus 23.6" ms238h gaming monitör // şahane bir monitördür vga + hdmi ve ses çıkışı var tasarımı ayrıca fenadır

kasa + klvms + monitör =1500 liradır. Sadece monitör 450 liradır

bilgisayarın hiçbir arızası sorunu bulunmuyor, evlilik neticesinde son 1.5 yıldır artık kullanıl(A)madığı için değerlendirmek istiyorum..
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    4 - 1000 TL.

Özellikler ;

İşlemci : Intel Pentium Processor E5700 3.00Ghz (100TL'den satılıyor.)

Anakart : AsRock G41C-GS (Hala daha güncel olarak 180TL'den satılıyor.)

Bellek : 4Gb Ddr2 800Mhz

Ekran Kartı : Ati Radeon HD 4830 1Gb 256 Bit (130TL'den satılıyor.)

Kasa : Frisby FC8850G 450W ( 200TL'den satılıyor şuan.)

Harddisk : Seagate 1TB (170TL'den satılıyor.)

Monitör : Hp S2331 23.6' 1920x1080 Full HD (Oyuncu monitörü olarak 350TL'den satılmakta.)

Klavye : Razer Lycosa (Hala daha 130TL fiyatlarında satılmakta)

Fare 1 : Logitech G300 (100TL'den satılmakta.)

Fare 2 : Logitech G600 (120TL'den satılmakta.)

Mousepad : Razer Goliathus (Hala daha 60TL'den satılmakta.)

Kamera+Mikrofon : Logitech C270 (a 80TL'den satılmakta.)

Hoparlör : Creative Sbs A520 5+1 (130TL'den satılmakta. 1 hoparlör kayıp, 4+1 olarak gönderilecektir.)

Wi-Fi Aparatı : Tp-Link WN TL-WN722N (150Mps'ye kadar çekim gücü sağlıyor.)

• RaMeRoN kullanıcısına yanıt
    Bence 2 daha güncel duruyor ama monitör yok.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    monitör olup olmaması çok önemli değil. Şu an için kasaya yoğunlaşmış durumdayım. Eldeki monitörle bir süre daha idare edebilirim. Daha sonra değiştiririm eğer sadece kasa alırsam. Sistem nasıl sence hocam? Oyunlardan örnek vermek gerekirse güncel oyunları oynatabilir mi?
  • RaMeRoN kullanıcısına yanıt
    2. sistem güzel.Güncel oyunları rahatlıkla oynarsın.
  • 2. sistem alınabilir, hem garantileri var, hemde ilerki zamanlarda SSD ve güzel bir ekran kartıyla upgrade edilebilir. İntel sistemlerde SSD performansıda oldukça iyi olduğundan gayet tatmin olursunuz.
  • ydagli42 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler üstad ilgi için. Not aldım kenara. Saygılar.
  • Rodello kullanıcısına yanıt
    Hocam bekleyecektim aslında hem sıfır hem daha iyi bir sistem toplayabilmek için ama, eldeki alet özüne döndü resmen. Hesap makinesinden farkı kalmadı. Format falan da yemiyor artık. O yüzden bu bütçeyle bulabildiğim anladığım kadarıyla en iyileri bunlar. Upgrade edilebilmesi de artı olur benim için. Fotoğraflarını da atıyorum. Şekli şemali pek bişeye benzemiyor ama..
     1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım!

• quote:

Orijinalden alıntı: RaMeRoN

Hocam bekleyecektim aslında hem sıfır hem daha iyi bir sistem toplayabilmek için ama, eldeki alet özüne döndü resmen. Hesap makinesinden farkı kalmadı. Format falan da yemiyor artık. O yüzden bu bütçeyle bulabildiğim anladığım kadarıyla en iyileri bunlar. Upgrade edilebilmesi de artı olur benim için. Fotoğraflarını da atıyorum. Şekli şemali pek bişeye benzemiyor ama..
     1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım! 1000 TL Bütçe ile 2. El Oyun Kasası. Yardım!

gayet güzel görünüyor, psu benim kullandığım psunun aynısının 600w modeli. 6 Senedir kullanıyorum hala tık demedi Umarım hayırlısı olur, şekil olarak baktığınız da pek birşeye benzemesede cooler master kalitesi kendini malzemeden bile hissettiriyor. Bugün bi frisby bi everest kasanın plastik ve aliminyum yapısı cooler masterın en kötü kasasının yanından geçemeyecek düzeyde

• Rodello kullanıcısına yanıt
    Anladım. Diğer seçenekleri gözden çıkarmaya başladım bile. :) peki fiyat için ne diyorsunuz? 1200 TL bu sistem için yerinde bir fiyat mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.