Şimdi Ara

1000 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1000 tl ye bir telefon almayı düşünüyorum . Aklımda galaxy j7 vardı fakat büyüklüğü bana fazla geldi önerebileceğiniz j7 ye benzer özellikleri olan(iyi oyunları kaldırıyordu çok ısınmıyordu şarjıda iyiydi kamerası hızlıydı vb... bu arada bir arkadaşta varda ordan biliyorum)bir telefon arıyorum üst sınır 1000 tl lütfen ekleyebilir misin diye sormayınız 700 800 tl ye de olabilir şimdilik söyleyecek lerim bu kadar (bu arada g2 ,z1 önerirseniz nedenini yazar mısınız çünkü güncel telefonlara daha yakınım da şu an)Şimdiden teşekkürler.
    Kısaca aradığım özellikler:
    en az 16 gb hafıza genişletilebilir olması(sd kart)
    ekran 5 inch in üstünde olmasın 4.5 den de küçük olmasa daha iyi olur (5 inch iyidir diyebilirim )
    ısınmasın.......çok önemli
    batarya iyi gitsin......bu da önemli
    kamerası rapikleriyle yarışacak seviyede olsun yeter abartıya gerek yok
    güncel oyunları çalıştırabilsin.
    garanti benim için önemli sayılır (bu değişebilir)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GtHas -- 27 Kasım 2015; 18:44:27 >

• Güncel telefonlardan o fiyata vasat ürünler bulabilirsiniz. Xiaomi mi4 o fiyata alınacak en iyi telefon bence. Bi araştırın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen bakıyorum garanti durumları nasıldır bir bilginiz var mı ???
    Bir de niye böyle dediniz ki j7 benim çok hoşuma gitmişti gayet akıcıydi birkaç oyun da oynadım da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GtHas -- 27 Kasım 2015; 11:37:12 >
  • up
  • Lütfen arkadaşlar yardım edin.
  • C4'e bir bakın dostum.

• iyi güzelde onun da ekranı j7 ile aynı (5,5")(benim için büyük) ve bir 100 tl fazlası var(o aslında pek sıkıntı değil indirime girebiliyormuş)
  • C4 forever .

• Zenfone 2 16gb alabilirsin.

• Lenovo P70.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GtHas G kullanıcısına yanıt
    Lenovo P70 önerebilirim bende. Özellikle batarya konusunda çok iyi.
  • Xiaomi mi4 delta servis garantili. Sd801 işlemci 3 GB ram 3080 mah pil. 5 inç işlemci malzeme kalitesi yuksek ve stil bir telefon. Ama SD kart yok. 16 GB ile idare etmek gerekiyor. Lenovo p70 methini duydum ben de araştırmak lazim.

• m4 aqua nasıldır bir bilginiz var mı 8 gb hafıza dışında sorunu yok gibi o da sd kart var sizce sd kartla idare edilir mi marşmelov gelince uygulamalar(sd karta) geçecek diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GtHas -- 28 Kasım 2015; 18:04:26 >
  • Arkadaşlar şu an p70 almak üzereyim hepsiburada dan problemleri olduğun dair yorumlar gördumde onun yerine gm 4g veya zenfone laser gibi snapdragon 410 cihazlar önermişler p70 daha iyi olmaz mı yada problemleri bu kadar büyük mü de böyle demişler???
  • M4 Aqua

• lenovo p70 bulabilirsen iyidir
  • M4 aqua veya zenfone 2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • general mobile 4g aldım 2 gün sonra geri verdim mağazaya ölü piksel var diye(servise gönderdiler onlar karar veriyormuş ...)((iade isteyeceğim eğer servisten onay çıkarsa ) bu arada p70 i elemiştim çok sıkıntısı var diye m4aqua hafıza 8gb o yüzden olmaz zenfone 2 nin ısınma problemi olduğu doğrumu eğer varsa gm 4g için değişim isteyeceğim.(galaxy j7 nasıldır 5.5 inch lerede bakmaya başladım zaten seviyordum arkadaşında vardı ilk mesajda da yazdım hiç öneren olmamış)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GtHas -- 2 Aralık 2015; 22:21:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.