Şimdi Ara

1000 liralık kaza yaptım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen hafta önümdeki araç ani fren yapınca ben de bastım frene ama arkadan vurdum.öndeki aracın tamponu çizildi benim tamponda da çizikler oldu,plaka altındaki panjur içeri girdi.auto kingte baktılar klima düzeneği de zarar görmüş,dolayısıyla kaskoyu deldirip yaptırdım.1.poliçemi deldirmemiştim,şu an ki hasarsızlığım gitti,1.poliçem 800 liraydı,2.poliçem 750 lira,sizlere sormak istediğim seneye aynı firmadan kasko yaptırırsam fiyat ne olur,yani hasarsızlığı kaybetmek ne kadar kaybettirir?yahut seneye başka firmadan yaptırmak istersem onlarda mı yüksek fiyat çıkarırlar bana?

• Kazalar tramerde gorundugunden her firma bunu görür. Ama başka markalardan daha iyi fiyat alabilirsiniz.

Ayrıca ilk hasarsizliginizi aldiktan sonra policelerde hasarsizlik klozlari da olabiliyor. Öyle bir kasko tercih edebilirsiniz.

Örneğin bu sene anadolu Sigorta'da n yaptırdım yine. 2 defaya kadar hasarsizligim bozulmayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel
  • Ben size bir resim ekleyim bakın buna ne kadar masraf çıkardı.

Geçen kaza yaptım araçlar zaten kiralıktı + kaskosuda vardı

Motora çarpmamak için kaldırıma çarptım.

Sonra aradım adamı,

Servisle irtibatımı kesmedim.

Burada yapılan işlemleri söyleyeyim

Ön şase yamulmuş

Çatal değişti

Klima gazı borusu ve sistemi değişti

Birde tampon

3.954 TL mi ne küsürat var :)

9 gün içinde de teslimat yaptılar

• sanırım başka şirkete gitsenizde ortak bilgi havuzundaki kaza masraf oranınıza göre teklif sunarlar!
  • Anadolu sigortadan geçen yıl 770 liraya kasko yaptırmıştık,babam talihsiz bir kaza yaptı bu yaz,yoldan çıkıp toprak araziye geçti. Kaportada,motorda hiç sorun yok, lastik-jant takımı,ön düzende amortisörler,akslar,birde sağ arka taşıyıcı dedikleri parçaydı sanırım yenilenen.6 bin liraya yapıldı kaskodan.

Bu ay yenilerken anadolu sig. 1500 lira istedi,1000 lira isteyen ray sigörtaya yaptırdık.Firma değiştirirseniz sizinkide belki ucuzlayabilir.
  • Seneye policeye en az 1500 tl isterler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 720 liralık hasarım var geçen döneme ait,hasarsızlığım bir alt dilime düştü.
    Geçen yıl 500'e yaptırmıştım bu yıl 630 TL ödedim.
    Tamamen bozulmadı yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.