Şimdi Ara

1000 lira civarında telefon önerisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu zamana kadar hiçbir akıllı telefon satın almadım fakat teknolojiye meraklı olduğum için en son çıkan telefona kadar piyasayı biliyorum. Para sıkıntım olmasa LGG3 almak isterdim fakat o kadar büyük meblağlar veremem bir telefona. Bende fiyatı yüzünden Zenfone 5 almak için karar vermiştim bir ay kadar önce. Yeni çıkan her telefonda olduğu gibi gidip Teknosada inceledim uzun uzun. Ekran kalitesi, parlaklığı canımı sıktı. Ayrıca 5" olmasına rağmen 6" gibi kaba ve ele tam oturmayan bir telefon izlenimi uyandırdı bende. Birde Android L'yi alıp almayacağını bilmemek, şarj sıkıntısı filan iyice soğudum. Bunun ardından zamanında akrabamda olmasından dolayı bolca kurcaladığım LGG2'yi düşünmeye başladım. Hafıza kartı olmaması yüzünden 16GB'ı baştan eledim. 32GB ise 1300-1400 lira şu an. Zenfone 5'in 2 katı bir fiyatı var. Bu yüzden çelişkideyim. Nexus 4 ve Nexus 5 ise hafızası 16GB olduğu için listemde yoklar. WP'ye ise en başından beri olumlu yaklaşıyorum. 1020 oldukça güzel geliyor bana. Fakat herkesin sıkıntısı olan uygulamalar canımı sıkıyor. Genel olarak internet, kamera, sosyal medya ve arada sırada oyun oynayacağımı düşünürsem WP beni kısıtlayacakmış gibi geliyor. Sizce 1000 lira seviyesinde bir Lumia mı daha mantıklı yoksa tüm imkanları zorlayıp LGG2 32GB almak mı?

• şuan seninle ayni durumdayim 800-1000 liralik tel bakiyordum sonra hedefi g2 yaptim ne zmn alirim belli degil
  • ilk kez akıllı telefon kullanmaya başlayacaksan önerim moto g olur.

malzeme kalitesi çok iyi.ekran kalitesine kimse bişey diyemez. 4.5'' lik boyutuyla tek elle kullanımda ideal.

en önemliside fiyatı. 650 lira seviyesinde saf android .güncelleme de gelir .zaten telefon yağ gibi akıyor.
  • g2 ıstanbul bılısım ve bızdeuygun da dahahesaplı,32 rahat yetıyor bende hala bos yer var,bu arada wp henuz erken uygulmalar az ve bır parca sıkıntılı.
  • Wp sizin işinizi fazlasıyla görür emin olun zaten akıllı telefona yeni başlıyacağım demişsiniz ki wp zaten ilk çıktığından sonra çok aşırı gelişti ve güzel oldu abartılı bir fark yok 3-5 uygulama eksiktir ama hızı onu telafi ediyor kamera sizin için önemliyse 1020 önerebilirim fiyatı 1100'e kadar düştü bu haftalarda . Şu aan kemara uygulamasında küçük çaplı sıkıntılar var ama en kısa zamanda hal olacaktır . Olmazsa bile dünya kadar başka kamera uygulamaları var
  • uçan tekme kullanıcısına yanıt
    moto g kesinlikle önermiyorum. 650 tlye 1.2ghz 1gb ram 5mp kamera telefon alacağına, git 2ghz 2gbram 13mp kameralı general mobile discovery 2 al.

hadi gm'ye kılsın, git 1.6ghz 2gbram 8mp kameralı asus zenfone 5 al.

asus ve gm'nin fiyatı da 850 tl.
  • Motog düşünmüyorum. Beklentilerimin altında kalıyor. En aşağı zenfone5 alırım diyorum. Bu arada teknosada lgg2 32gb 1500. Bu fiyata lgg3 paralelden bulunabiliyor. O yüzden baya aklım karıştı. Teşekkürler yorumlar için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mantıklı 4 tercihin var:

1- zenfone 5
    2- discovery 2
    3- paralel lg g2
    4- 150 tl daha koyup nexus 5
  • Asus zenfone 5 her alan da rakiplerinden önde.
  • Zenfone 5
  • tabiki g2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xperia z de önerebilirim hala sağlam tlf güncellme alacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.