Şimdi Ara

1000-1200 ytl'lik tv önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1000-1200 ytl bütceyle LCD televizyon almayı düşüyorum 32" olacaktır önerilerinizi bekliyorum. Aklımda LG 32LG2000 modeli var başka önerileriniz var ise sevinirim.

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

• Teknosa Bilkent - Batıkent - Eryaman - Cepa 'dan herhangi birinden 999 YTL'ye 32LG3000 alabilirsin bence... Ben cumartesi günü aldım yarın gelip kurucaklar henüz deneme fırsatım olmadı bundan dolayı ama yorumların hepsi olumlu...
  • 32LG3000 için istanbul bilişimi tavsiye ederim en uygun fiyat orada gördüğüm kadarıyla.
    32LG3000 >> 950 ytl taksitli, 900ytl peşin, fiyatlar euro kuruna göre 3 aşağı 5 yukarı oynuyor hergün.

Bugün bakırköy capacity elektroworld ve carousel dartyde 32LG2000 gördüm. 799YTL peşin fiyatı.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    AkRaeP
    Hayırlı olsun güle güle kullan :)
    Bende 32LG3000 almayı düşünüyorum hazır fiyatları inmişken. Kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum :) Özellikle pc bağlayınca masaüstü görüntüsünün nasıl olduğunu merak ediyorum iconlar falan normal monitördeki kadar net oluyormu acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edie -- 30 Aralık 2008; 1:18:34 >
  • Ben 2 hafta önce LG 32LG5000 modelini Darty den 1.199 a aldım. Oldukça memnunum. Hem PS3 hemde Xbox 360 bağlı. Sorun yaşaöıyorum.
    Tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.