Şimdi Ara

100 mbit VDSL-Fiber 20 mbit upload çıkacak söylentisi var (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
1
Favori
4.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

vdsl hocam yanlış bilgi için kusura bakmayın100 mbit VDSL-Fiber 20 mbit upload çıkacak söylentisi var 

• 100 mbit VDSL-Fiber 20 mbit upload çıkacak söylentisi var

VDSL 20DE SUAN MERKURNET

Netspeed 100 Mbps Vdsl kullanıyorum. Bu değerler ile download hızını kaça kadar çıkarabiliriz?

• erdem3113 kullanıcısına yanıt

DSL'de sağlıklı bir bağlantı için en az 8 SNR yakalamanız lazım hocam sizin zaten 8.4 hızı daha fazla yükseltmek CRC hatalarına ve kopmalara sebep olur böyle devam etmeniz en sağlıklısı.

• davidoff26 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Peki upload 20 yaparlar mı acaba TT altyapısı Netspeed 100 Mbps Vdsl paketi kullanıyorum.

• erdem3113 kullanıcısına yanıt

Şu ana kadar kısıtlanmış hatlarda 20 olan upload görmedim hocam zor gibi gözüküyor.

• hiç yoktan iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorumsuzadam kullanıcısına yanıt

eve gidince bakicam yeni gordum olayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende konuyu yeni gördüm eve geçince bir bakıyım.

• Test sonucu hüsran. Akşam olduğu için mi bilmem hız dalgalanması çok fazla ve hız kaybı var. Upload da malesef 10 mbps.

Bu arada Türk Telekom 100 mbps fttb müşterisiyim.

100 mbit VDSL-Fiber 20 mbit upload çıkacak söylentisi var

https://www.speedtest.net/result/15414357325.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 23 Ekim 2023; 20:43:7 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Netspeed fiber 100 mbit kullanıyorum ve müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre sadece VDSL abonelerinin hızları yükseltilecekmiş. Hatta ilk aradım sordum müşteri temsilcisi tarifemin 100/20 gözüktüğünü söyledi. Daha sonra yine yükselmeyince bu sefer arıza kaydı açtım ertesi gün arayıp sadece VDSL abonelerine özel olduğunu söylediler. Dedim geçen aradığımda başka diyordunuz, yanlış bilgi vermişler dediler. Eğer doğruysa neden sadece VDSL'e özgü tutmuşlar ki. Var mı fiber olup uploadı artan?

• fiber ftth ttnet bende artmadı...kaç kez twitter ve telefondan darladım adamları uploadları en az alınan paketin yarı oranda verin diye..

• Şuraya 35 senelik bakır kablolarımdan gelen VDSL hattımı bırakayım 100 mbit VDSL-Fiber 20 mbit upload çıkacak söylentisi var 

• ne alaka sakami bu fiberi arttirmak yerine vdsl mi articak 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anda hala ülkenin büyük bir çoğunluğu bakır kablolar ve saha dolapları üzerinden internet hizmeti almakta. TT bu mevcut sistemlerin upload hızlarını ne kadar yükseltebileceklerine dair saha testleri yapıyor. O nedenle sadece VDLS sistemlerde bu upload değerleri yükseltilmiş.

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt

bence ttnet herşeyin ne kadar kaldıracağını pandemide test edip onayladı sınırsız yada sınırlı şekilde. şuan kullanıcıların verdiği geri düşüş tepkisini toparlamaya çalışıyor olabilir. sürekli darlıyorum twitterdan fiyatlar yüksek, upload ve hızlar düşük çok pahalı diye..

• akşama eve geçince bir bakayım

• Ne olur yani Vdslcilerin uploadı artmış çok mu? Fiberciler 100 üstü hız alıyor o ne olacak. 1000 fiber alıyor hızım 800 çıkıyor diye şikayet ediyor; ayıp be. Vdslcinin çektiği çile ne olacak; sorunlu ve düşük hızda internetle ömrünü tüketiyor.

Yok sizin kablolar eski, yok saha dolabınızda yoğunluk var, yok yağmur yağdı- yel vurdu-şimşek çaktı, yok snr düşük-hat zayıflaman yüksek-modemin sorunlu, ping yüksek. Ha ayrıca vdsl le fiberi aynı fiyata verip; modem kirası almıyoruz diyip fiber kirasına dolaylı yoldan vdslciyi de ortak etmek ne oluyor. Ayıp be; internetdaşlık bitmiş arkadaş.

Yaşasın vdsl gücü.100 mbit VDSL-Fiber 20 mbit upload çıkacak söylentisi var 

• Bu gece itibariyle 100Mbps Fiber paketlerde upload hızları güncellenecektir.

Yüksek hız deneyimi yaşamak isteyen Dh kullanıcılarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

https://forum.donanimhaber.com/149-90-den-baslayan-fiyatlarla-ev-ve-ofis-interneti-gigaspeed-fiber-internet--157118683

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.