Şimdi Ara

100 MB Kota Telefon İçin Az Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: suatbabatan

Oha 250 mb nasil yetiyo ben aylık 1 gb alıyorum

Dipnot:avealiyim

ben de aylık 1 gb alıyorum ama miksen harcayamıyorum onu yani sabaha kadar msn açık kalsın facebook'ta takılayım youtube gireyim yinede gitmiyor
  • 2 ayda Tüm gönderilen veri : 394
    Tüm alınan veri : 5.22 GB
    100 MB nereye yeter.
  • bende turkcell

1gb 9 tl paketten alıcam

kontrol edicem durum nedir diye
  • Yetmez
  • Bende Blackberry kullanıyorum.1 GB BIS var ve yetiyor.BIS'lerde Blackberry'lere özgün bir sistem varmış ve kota daha az gidiyormuş.
  • Ben de 100 mb kullanıyorum. Sürekli olarak DH, Facebook, Twitter, Whatsapp, BBM'deyim ama 2 aydır 100mb'ı geçemedim daha
  • çok gıcık bi durum.sırf kotan yok diye kota yemeyen şeylere kendini şartlandıtıyorsun o yüzden yetiyor.En az 500 mb olmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypothetical

Ben de 100 mb kullanıyorum. Sürekli olarak DH, Facebook, Twitter, Whatsapp, BBM'deyim ama 2 aydır 100mb'ı geçemedim daha

Bence bu kadar abartmanun anlamı yok hayal dünyasında yasamanın anlamı yok :)
  • wifiden sadece mobil 2gb harciyorum
  • Kesinlikle yetmez,turkcell in her yöne sms paketiyle gelen 100 mb var onu kullanıyorum,daha dün yaptım sms bugün 90 var şuan.Mobil internet fiyatları yeterince pahalı,yapcak bişey yok.
  • iPhone 4 Galaxy S2 gibi cihazlara cok kota gerekirde blackberry de fazla yiyecegini zannetmiyorum.
  • faturam 20sinde kesilecek net paketim 19unda tanımlandı 1gb 30unda 1gb bitti 250 mb aldım oda bitti bıtane daha almak gerekir,10 gun sonra tanımlanıcak ip4 kullanıyorum evde pc'de bu kadar kullanmıyorum galiba
  • 1 gb almistim yetmedi gecen gunlerde vodafone beles net verdi 5 gunde 250mb harcamisim sua wifideyim rahatim 100 mb yetmez bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: suatbabatan

Oha 250 mb nasil yetiyo ben aylık 1 gb alıyorum

Dipnot:avealiyim

+1
  • mobil facebook ve donanımhaber whatsapp falan hertürlü idare ediyor 9gag falan girince farkediyor ama 300 400 olsa sıkıntı olmaz bence
  • Tüm işlerimi mobilden hallediyorum, evde net yok pcye takıyorum telefonumu. Ayda 2 gb harcıyorum. /sınırsız paket
  • Ben de 1 gb var aylık abartısız 800 mb kalıyor.
  • aylık 1 gb bedava kullanım hakkım var ama telefonum internete girmeye elverişli olmadıgından hiç harcamıyorum
  • kişisel kullanıma göre değişir ben 250 MB la çok rahat gidiyorum ilk3 ay 7TL sonra 14 TL diyor ama ben 3.ayın son günü iptal ediyorum sonra tekrar abone oluyorum yine 7 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: theformul

kişisel kullanıma göre değişir ben 250 MB la çok rahat gidiyorum ilk3 ay 7TL sonra 14 TL diyor ama ben 3.ayın son günü iptal ediyorum sonra tekrar abone oluyorum yine 7 TL

quote:

İndirimli 250 MB İnternet Paketini kaç kere alabilirim?
    İndirimli 250 MB İnternet Paketini aldıktan sonraki 3 aylık indirim suresince bu kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/hazir-kart-indirimli-250-mb-internet-paketi-kampanyasi.aspx

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.