Şimdi Ara

100 Lv Nuker Yapılandırma (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
119
Cevap
0
Favori
29.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yuh Yav Bunlar Ne biçim nuker yapılandırmaları eski köye yeni adet getirmisler umbue lightning kullanıyolar bu aralar bu ne sacmalık yav anlamıyom...defasn düsürüyo parry ratio davalarına cok takıyonuz...pill denen bi olay var dimi ondna sora holy spell holy word diye bi olayda var zehir tutmucana göre imbue lightning kullanamak amelelikten baska bise deil....benim yapılandırmam bu .....

Fire : 100 Lightning : 100 Cold : 100 protectör giyiinin imbue nizi fire kullanınn parry ratio davaları 120 lvlde yalan olcak lightninin shocku tutmayacak....pill var holly spell , holy wordli adamın nasil pary ratiosunu düsürmeyi düsünüyonuz yanls yapılandırma bunlar .....bi kere lvl 100 full int char imbue si fire olan bi char elinde en düsük +5 spear olsun....en son acılan fire meteorunu salladıgında adamın kafaya direk adam dalmak iicn 1 kere daha düsüncek....fire nukeri az buz bise vurmuyo en güclü umbuede normal sartlarda fire.....denemistir harbi nukersen 100 lvl cold - fire- lightning olur.....silah büyüsü gereksiz nukere 120 lvlde snow %70 i bulcak..artık nukerler krallıklarını ilan edecek..protechtörsen ölmek yok...garment nedir yav...ayppp silah skillerinle masterinizi bısa harciyonuz yalandan yere.......

• quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

50 Fire

50 Lightning

50 Cold

50 Pacheon

50 Bicheon

50 Heuksal

• quote:

Orjinalden alıntı: RangerForces

Yuh Yav Bunlar Ne biçim nuker yapılandırmaları eski köye yeni adet getirmisler umbue lightning kullanıyolar bu aralar bu ne sacmalık yav anlamıyom...defasn düsürüyo parry ratio davalarına cok takıyonuz...pill denen bi olay var dimi ondna sora holy spell holy word diye bi olayda var zehir tutmucana göre imbue lightning kullanamak amelelikten baska bise deil....benim yapılandırmam bu .....

Fire : 100 Lightning : 100 Cold : 100 protectör giyiinin imbue nizi fire kullanınn parry ratio davaları 120 lvlde yalan olcak lightninin shocku tutmayacak....pill var holly spell , holy wordli adamın nasil pary ratiosunu düsürmeyi düsünüyonuz yanls yapılandırma bunlar .....bi kere lvl 100 full int char imbue si fire olan bi char elinde en düsük +5 spear olsun....en son acılan fire meteorunu salladıgında adamın kafaya direk adam dalmak iicn 1 kere daha düsüncek....fire nukeri az buz bise vurmuyo en güclü umbuede normal sartlarda fire.....denemistir harbi nukersen 100 lvl cold - fire- lightning olur.....silah büyüsü gereksiz nukere 120 lvlde snow %70 i bulcak..artık nukerler krallıklarını ilan edecek..protechtörsen ölmek yok...garment nedir yav...ayppp silah skillerinle masterinizi bısa harciyonuz yalandan yere.......

hocam birda uzaydan değilde dünya gözüyle bakarsan şu sroya seviniriz 100 colf/fire/light buildi ile hiçbirşey yapamazsın anca pwl charı olur o char wep skili olmadan aynı lvlde aynı itemlerle sende wep skili olmayacak karşıdakinde olacak 1 raund bile kazanamazsın :) sen mpi 99999 sandın galiba

• valla herkes light diyor ama semerkand önünde fire cold yapılandırmalı nuker bana light nukerden daha fazla vuruyor. hemde fire nukeler daha seri atılıyor, vuruş mesafesi daha fazla. bence light nuke diyerek saçmalıyorsunuz. fire imbue-fire nukeler lightın açığını kapıyor.

veya mantıken davranın, int char defans charı olamaz, önce atağı düşünmeli. cold yerine light açın fire nukeniz max vursun.
  • 100 Light/Cold/Bich Heuk.

int char bu şekilde olur.Fire olmaz bir işe yaramaz.
  • bence glavi cold ligt
  • bence light'ın 50 kalması yada 100 olması arasında hiç bi fark yok aynı şekılde coldunda 50 veya 100
    50 light
    50 cold
    100 fire
    100 heuksal
    8-1 hybird bence spear skıllerıyle çok gusel damage verır nukeyle işi bıtırır sadece bıras mantık
  • fire light ve bicheon 4eva ^^

fire 100
    bicheon 100
    light 80
    cold 20
  • quote:

Orijinalden alıntı: mai_mai

Light 100
    Bicheon 100
    Cold 80

110 lvli düsünerek :D güzel bi build

• quote:

Orijinalden alıntı: KoSeKu3

quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

100 Bicheon / Spear

100 Fire

50 Cold

50 Lighting

yapardım nuker olsaydım.

50 Fire

50 Lightning

50 Cold

50 Pacheon

50 Bicheon

50 Heuksal

Oda senin zevkin.

Ayrıca fikrimi değiştiriyorum, 60 Cold, 40 Lighting diyorum. Cold un nuke larıyla , el yakmasıyla adam kesilemediğine göre, 60 lık snow shield i açarız, 40 levelde light tan Mag atağımız artar. Fire / Silah skilleriyle ortalığı dağıtırz.. Pvp deki izlenimlerim bunlar. Light nuker ler elinde +8 +9 olmadıkça hiç bi halt yapamıyorlar.

• 100force 100light 100cold

benim yapılandırmam ve bu build tüm chinese charları yatırabilecek potansiyelde.

Açıklamam ise şu şekilde. Nuker dediğin 2dk yaşar. bunu bilmeyen yok zaten. nuker vs nuker de her iki tarafında aynı dezavantajı olduğundan snow biter bitmez kimin daha iyi taktik oynamasına göre sonuç değişir.
    gelelim strler ile pvpye. blade ile yapsan seni 2dk boyunca knock down ile oyalıyor ardından snowun bitmesiyle yatıyorsun. bow ise knock back ile seni 2dk çok çok kolay oyalıyor. glavie ise yatacağa yakın bloody serisini açıyor. ayrıca stu+knock back de geliyor 2dk sonrası nanay. bundan dolayı nukerlerin str chinese charları en fazla 3 vuruşta alması lazım. bunun mümkün olabilmesi içinde debuff lazım. yani force.
    bu dediklerim daha snow shield açmayan strler için. %25 snow shieldi açıp 2dl yatmayıp(yatırmasamda olur diye düşünüp) 2dk sonra yatıran süper bi taktikte var.
    avrupada ise pvp charı olarak bi warrior var. diğer buildler ya pvpye uygun diil yada serverda çok az sayıda kişide vardır. warrior zaten 1.5dk yatmaz ve size kalan 30saniyedir. bu 30saniyeyide 1h da geçirir çoğu warrior ve sizi yatırması çok kolay olmaz. açıkcası nukerlerin warriorları yatırması biraz zor.

Not:yukarda veriğim örnekler charlar eşit şartlarda düşünülmüştür(item vs.) ayrıca oynayanlarında charların usta oldukları

• quote:

Orijinalden alıntı: Ophiafagus

100force 100light 100cold

benim yapılandırmam ve bu build tüm chinese charları yatırabilecek potansiyelde.

Açıklamam ise şu şekilde. Nuker dediğin 2dk yaşar. bunu bilmeyen yok zaten. nuker vs nuker de her iki tarafında aynı dezavantajı olduğundan snow biter bitmez kimin daha iyi taktik oynamasına göre sonuç değişir.
    gelelim strler ile pvpye. blade ile yapsan seni 2dk boyunca knock down ile oyalıyor ardından snowun bitmesiyle yatıyorsun. bow ise knock back ile seni 2dk çok çok kolay oyalıyor. glavie ise yatacağa yakın bloody serisini açıyor. ayrıca stu+knock back de geliyor 2dk sonrası nanay. bundan dolayı nukerlerin str chinese charları en fazla 3 vuruşta alması lazım. bunun mümkün olabilmesi içinde debuff lazım. yani force.
    bu dediklerim daha snow shield açmayan strler için. %25 snow shieldi açıp 2dl yatmayıp(yatırmasamda olur diye düşünüp) 2dk sonra yatıran süper bi taktikte var.
    avrupada ise pvp charı olarak bi warrior var. diğer buildler ya pvpye uygun diil yada serverda çok az sayıda kişide vardır. warrior zaten 1.5dk yatmaz ve size kalan 30saniyedir. bu 30saniyeyide 1h da geçirir çoğu warrior ve sizi yatırması çok kolay olmaz. açıkcası nukerlerin warriorları yatırması biraz zor.

Not:yukarda veriğim örnekler charlar eşit şartlarda düşünülmüştür(item vs.) ayrıca oynayanlarında charların usta oldukları

light cold fire için ne düşünüyorsun

• @CYCLOMOTEUR

Fire,light,cold pvp buildi değildir.Sadece nuke atarak adam öldüremezsin.Pacheon kullananların knock-backleri,heuksal kullananların stun+knock-backleri,bicheon kullananların yatır batır+stun'u ile kendi hplerini toplamaları zor olmaz.Zaten bir nuke o kadar hızlı bir skill olmadığı için 1 vs 1'de tatmin etmez.Elinde sun spear varsa normal setli charlara karşı birşeyler başarabilirsin tabi.

Fire,light,cold uniq charıdır.Eline spear alınca eşit şartlardaki hiçbir ch char elinden uniq alamaz.Ayrıca Fortress,event,party warlarda da işe yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

light cold fire için ne düşünüyorsun

bu söylediğin buildi her build oyalayabilir. normal bi nuker bile oyalama yöntemi ile bile kesebilir bu nukeri.bu buildin defanları sağlam olacak ama nuker sonuçta snow shieldsiz yinede ölecektir. yukarda yazdığım hangi buildin nukeri nasıl oyalaması gerektiği bu buildede geçerlidir.
    rakibi durduracak bi skilli olmayan force nuker bile oyalayabilir. şöle yapar ilk önce impotent atarak attağını azaltır böylelikle zaten az vuracak ve sonra sürekli kendi healliyeceğinden 12-15k arası bi dmg vursa bile ikinci nukede canını fuller

• quote:

Orijinalden alıntı: Seytan Kobra

@CYCLOMOTEUR

Fire,light,cold pvp buildi değildir.Sadece nuke atarak adam öldüremezsin.Pacheon kullananların knock-backleri,heuksal kullananların stun+knock-backleri,bicheon kullananların yatır batır+stun'u ile kendi hplerini toplamaları zor olmaz.Zaten bir nuke o kadar hızlı bir skill olmadığı için 1 vs 1'de tatmin etmez.Elinde sun spear varsa normal setli charlara karşı birşeyler başarabilirsin tabi.

Fire,light,cold uniq charıdır.Eline spear alınca eşit şartlardaki hiçbir ch char elinden uniq alamaz.Ayrıca Fortress,event,party warlarda da işe yarar.

Teşekkür ederim.Pvp için düşünmemiştim zaten.Onun için ayrı bir char hazırlıyorum

• quote:

ophia çok güzel düşünmüşsün ama Blade'de de artık force serisinden gelen debufflar var ayrıca forcede olmayan seninde dediğin gibi knock-down gibi özellikleri olan skiller var ki Bicheon'un pasif skilli Block ratio veriyor ... bence nukerde blade açıldığı zaman daha rahat olur

• quote:

Orijinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

quote:

Orijinalden alıntı: Seytan Kobra

@CYCLOMOTEUR

Teşekkür ederim.Pvp için düşünmemiştim zaten.Onun için ayrı bir char hazırlıyorum

Pvp için ayrı bir char hazırlıyorsan amacın unique kesmek ise wizard açmanı tavsiye ederim.Chinese charlar unique konusunda europe karakterler kadar başarılı değil maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Flexnitec91

quote:

Orjinalden alıntı: DiviNeSouL

Fire - Cold - Bicheon/Heuksal kesinlikle budur. 90 lvl ken de buydu benm yapılandırmam 100 de de böyle olucak.Zaten tek bir light nuke ile ne yapmayı planlıyorsun ? Cold mu yardımcı olacak pvplerde..zaten yeni gelen skillerde fire ın mag attack ı ve imbue light damage farkını kapatıcak..

Şu an çoğu nuker Light skillerini kapıyor..
    110 da ne olur bilinmez ama benim görüşüm Fire ..

Şu an çoğu nuker Light skillerini kapıyor mu?

Ne dediğiniz farkındamısınız.?
    Light ve cold nuker için vazgeçilmezdir.

Evet Ama bi fire nukerin 43deki skillinin eu warriorun maddiningi gibidir 3 element nuker diyorum Yani 100 Light 100 Fire 100 Cold

• Arkadaşlar pvp sevmıyenler Light Cold Fire nuker açacakmış...Onun yerine Wizard açsalar bence daha mantıklı wizard her işe yarıyan bir buılddır.Bence nuker yapılandırması.
    50 light
    50cold.
    100 heauksal
    100 fire.
    Yeni serverda ya bu buidi yapacagım yada wizarda devam
  • Bayadır Bu Konuyu Araştırıyorum Ama Lightmı Fire Mı Karar Veremedim.En Sonunda Youtube da 100bic/100lighting/100cold ve 100bic/100fire/100cold yapılandırmasını izledim.Lighting Olan Nukerlar Nuke İle 18 17 K Vururken Fire İle 20 21 K Vuruyorlar.Ama Light Olan Nukerlar Combo Vs Atacklarda Firedan Biraz Daha Fazla Vuruyor 1 k yada 500 kadar.Yani İkiside Attacklarını Tamamlıyor.Ama Light taki Parry Fire da Yok Derseniz Firedada Mag Deffi Var. Bu Sayede Light Nukerlara Karşı Avantaj Yakalıyor.Yani Fire Bi Nukerla Light Bir Nuker Pvp Yaptığında Genellikle Fire Kazanıyor.(Light Nukerın Elinde +7 Olmazsa Tabiki)Ama Yok Ben Hızlı Koşma Ghost Walk Falan İstiyorum Derseniz Light Açın.Dediğim Gibi 2 Yapılandırmamada Eksikler Ve Artılar Var.Size Tavsiyem İstediğiniz Build İle Kasın İster Light İster Fire Memnun Kalmassanız Diğerine Çevirirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.