Şimdi Ara

%100 GPU Kullanımı Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımda ters bişeyler oldu. GPU kullanımı %100 seviyesinden inmiyor bir türlü. Böyle olunca da aşırı ısınmadan dolayı hemen kapanıyor. En son nvidia ekran kartı güncellemesi yapmıştım ancak ondan mı kaynaklanıyor emin değilim. Virüs malware ihtimaline karşı tarama yaptım Combofix, HiJAckThis kullandım yararı olmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Samsung Q530 laptop
    Windows 7
    4 GB Ram
    intel i5

• vay be. eskiden burda karşılıklı sorunlarımızı çözerdik bilenler bilmeyenlere yardımcı olurdu. şuan sitenin dört bir yanını reklamlar pop-up lar sarmış. patronların kazançları arttıkça sitenin kalitesi düşmüş anlaşılan
  • kardesim format atmayi denedin mi bazsn virus darma dagan ediyor kullanimi yukseltiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • osmanli038 O kullanıcısına yanıt
    kardeş son çare olarak format çektim ama bi süre sonra yine eskisi gibi oldu. bişey anlamadım durup dururken nasıl böyle oldu bilgisayar
  • Kardedim peki combofixi kurup bi denermisin

• hocam görev yöneticisinde "cpumonitor.exe" tarzı bişi görürsen sorumlusu odur nasıl kaldırılır bilmiyorum ama pc yi her açtığında o işlemi durursan sıkıntı çıkmaz
  • ESET sil ve varsa Hamachi yi de sil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.