Şimdi Ara

100.000 TL ' ye kadar Suv araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    100.000 tl bütçeli suv araç almayı düşünüyorum. Benim araştırdığım kadarı ile en mantıklı Honda CRV gibi görünüyor.
    2008-2012 arası Honda CRV exective otm. benzin&lpg araç aklımda olan. Sizin tavsiyeleriniz varmıdır ya da CRV nin eksisi artısından çokmudur. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Ben de crv öneririm arkadaşımda vardı 2011 model 2 yıl kullandı kroniği yok özellikle otomatik alman çok iyi 8 yıl binersin lpgye de uyumlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forester
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    Sağolun yorumunuz için
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Hiç bilgim yok bakacağım. Sağolun
  • Suzuki grand vitaralara bakabilirsin. Dizel araçlar. Kasa değiştirdi ama araç gerçekten jipim ben diye bağırıyor resmen.

Yok güncel bir şey istiyorsan qq veya tiguan bakabilirsin. Şehir içi suv olarak değerlendirirsin. Vitaranın yapabildiklerini yapamazlar ama öte yandan yakıt avantajları var.

subaru veya mitsubishi araçlara sağlam indirimler yaparlarsa bakabilirsin. aslında güzel araçlar ama nedense tutulmuyorlar ülkemizde.
  • urugakhina U kullanıcısına yanıt
    Aslında aklımda üç araç var. Honda CRV , Hyundai Tucson , Kia Sportage. Nedense hiç birini söylememişiniz. :)
  • dizel manuel asx olabilir. sıfır km galeride bulursunuz 90 bin lira civarlarında araştırmak lazım... psa grubu motoru var üzerinde hdi, oldukça az yakıyor..
  • 0 km dizel 90 bin mi ?

2015 model 30 bindekine 105 istiyorlar. 0 km olanı 160 bin
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

0 km dizel 90 bin mi ?

2015 model 30 bindekine 105 istiyorlar. 0 km olanı 160 bin
    abov ben en son ne zaman bakmışım fiyatlara... çizgi'de hatırlıyorum bi ara hakikaten 90-100'e gidiyordu yıl başında...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xquard42

Aslında aklımda üç araç var. Honda CRV , Hyundai Tucson , Kia Sportage. Nedense hiç birini söylememişiniz. :)
    Ne aradiginla alakali biraz da. Arazi performanslarina bak bence

• Arazide kullanılmayacak araç. Otomatik olcak. Şuan için Hyundai Tucson ve Honda CRV arasında kaldım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.