Şimdi Ara

10.Sınıftayım Derece İstiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LYS telasiniz var biliyorum fakat yardim isitoyrdum siz 10.sinifta ilk 100 istesenizn neler yapardiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• İstemekle olmuyo kapasite meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alpbeyyy A kullanıcısına yanıt
    Kapasitem oldugunu dusunuyorum onumde iki sene var bos durnmak istemiyorum aciksasi hadii 100 almasinda ilk 1k da olabilir

• Mat geonu sağlam tutsan yeter 11 de baslarsın çalışmaya bu sene gez dolaş eğlenmene bak ilerde çok ararsın bu günlerini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alcoholicmedstudent A kullanıcısına yanıt
    Ortaokulda cok gezdim dolastim , 11 in sonuna kadar YGS yi. Bitirebilir miyim bu ywz baslayarak ? 12 de sadece deneme ve LYS olarak giderim ?

• ben de 10um ilk 3k istiyorum.

• Fazla ders çalışma bence şimdi :) 11 ve 12de tabiri caizse hayvan gibi çalışacaksın zaten.Ama yazın 1tane ygs mat kitabı bitirsen çok iyi olur.

• sana şöyle diyeyim temelini sağlam tut en zor soruları çöz o konudan ama ygs lys başlama 11 yazında başlarsın bu zamanda zaten temelin iyi olduğundan bir kere konuyu okur ardından sürekli deneme çözersin.

• Yanınızda bu Üni muhabbeti yapıldı da gaza mı geldiniz :D 10 sınıfta bizim bütün sınıfın hedefi 10bindi ajskdl

• eserler0676 E kullanıcısına yanıt
    Buyur Dostum ° . Dur bir tane atım °

°°° oldu mu

• (Barajı geçemedi)

• hayır alakası yok zor dönemler geçirdim aile mi gurulandırmak istiyorum , rahat imkanlar altında yaşatmak istiyorum sadece iyi bir üniversiteyle olmaz bu biliyorum ama en büyük basamak bu sadece bu basamağa sağlam basmak istiyorum hepsi bu
  • J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Hep aynı hikaye demi 2 yaş büyük olunca kendinden iki yaş küçük ya da büyüksündür bilmiyorum hedefleri olan biriyle dalga geçmek çok mu iyi . Yaşını almasına rağmen bir şey başaramayan insanlar hep böyle yapıyor. Gülüyorum

• Greg Lauda kullanıcısına yanıt
  • up
  • teog puanın kaçtı ona göre whatsapp grubuna alalım seni. yaz tatilinde kurcaz grubu ve ders çalışcaz ben de 10um hedef 3k

• quote:

Orijinalden alıntı: cccliseliumutccc

teog puanın kaçtı ona göre whatsapp grubuna alalım seni. yaz tatilinde kurcaz grubu ve ders çalışcaz ben de 10um hedef 3k

hocam iyi hoş güzelde TEOG puanıyla ne alakası var 400 dü ayrıca ama mantıksız geldi
  • Agzına mı istersin koltuk altına mı istersin makata mı :D
    daha erken temelinde eksiklik varsa hallet ve 9-10unu hazmet iyice 12de kolay hatırlamak için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne yav adam derece istiyorum demiş dövmediğiniz kalmış.2 sene pek çok şey için yeterli bir süre diye düşünüyorum.Son sene çalışmaya başlamış adamlar gelmiş dalga geçiyor.Kardeşim 10 çok iyi tutman yeterli 9 da yattıysan 9 u da halledebilirsin.
  • Bunları düşünmen güzel.Öncelikle hangi okuldasın ? Malesef üst düzey bir okulda değilsen işin imkansıza yakın ama imkansız değil Çok azimliysen olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.