Şimdi Ara

10 bit olayı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba sony nin sanırım son çıkan 40D3000 modelinde 10 bit resim işleme vardı bu özellik diğer markaların hangi modellerinde var acaba...?? birde sanırım daha çok veri aktarımı ile ilgili olsa gerek bu özellik.. hdmi 1.3 ile bunun alakası varmı... üstadlardan rica edelim... saygılar....

• 10 bit işleme eğer 10 bit panel varsa bir anlam ifade ediyor. Sony 10 bit panel ve 10 bit işlemcili modellere sony tr den bakabilirsiniz. Bazı firmalar 14 bit işlemci kullanıyor ama panel 8 bit bu oyunlara dikkat edin. 10 bitte renk sayısı 16.7 milyondan 1 milyar küsüre çıkmakta.
  • Teşekkür ederim Saracen
    Renk sayısının artışından başka biz lcd seyredeceklerine bir fayda sağlıyormu zira 10 trilyon 1 triyon renk olan var samsung da sanırım 549 milyar olan plazmalar vardı yanlış hatırlamıyorsam biz bunun faydasını nasıl anlarızki insan gözü ne kadarını anlarki aslında benim almak istediğim bir model var onda varmı merak etmiştim ama cevap alamadım ... birde 10 bitle beraber 1 milyar renk oluyorsa bu trilyonlar nasıl oluyor anlamadım 100 bit falanmı bunlar demekki hikayeden yada bilmeden yazıyorlar....
    D3000 yorumlara göre iyi bir model fakat bütçe olayı ben toshiba 37C3500 ile ilgileniyorum henüz uydu yayınla izleyip yorum veren olmamış nasıldır bilmiyorum kurulu da görmedim ..

Tekrar teşekkürler sağlıcakla kal...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.