Şimdi Ara

10 Bin TL yi nasıl artırabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forumdaslar. Başlıkta belirttiğim gibi 10 bin TL param var bunu sizce nasıl artırabilirim.Fikirlerinizi bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dolara yatır. İran-ABD olayı fırlatacak doları.
  • abd yokedılınce dolar kalmıcakki
  • Bimden su

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fotokopi çek
  • Youtuber ol hocam

• Dolar fırlayacakmış 10 bin tlnin kökü dolar olsa ne yazar be

• Stutgart !
  • Tek mantıklı katlama yöntemin şuan pazarda bulunan 2. El veya kampanyalı elektronik eşyaları alıp satman bilgisayar parçaları olabilir ev eşyaları olabilir vs.

• tanks55 kullanıcısına yanıt
    kampanyalı eşyaları ucuza alıp satarken şöyle bir sıkıntı oluyor. sıfır ürün olduğu için alıcı fatura istiyor. ben esnaf olmadığım için fatura kesemediğime göre mecburen benim adıma kesilmiş faturayı veriyorsun. bu sefer adam o faturada ürünün bilmem ne sitesinden 100tl ye alınıp kendisisine 130tl ye satıldığını gören alıcı kazıklanmış psikolojisine giriyor ürünü iade etmek istiyor.
    o işi ben denedim ama olmadı. BİM de bazen çok güzel markalı ürünler ucuza satılabiliyor,oradan alıp internete koyup satıyordum. ama bir kaç kez bu kazıklanmış psikolojisi yüzünden ürünü iade ettiler. kazanan arada kargo şirketleri oluyor.

Ama ikinci el ürünlerde dediğiniz olabilir, hatta tamir yeteneği olan bozuk ürünü alıp tamir edip satabilir.
  • Suan icin altin gibi ama uzun vadede ise yarar. Dolar pek ic acici değil bu olaylardan dolayı.

• Kredi çek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKENMEZ

Stutgart !
    +1
  • Rulet
  • Altın alsaydın bak şuan fırladı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.