Şimdi Ara

10-13 bin arası araç teklifleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde buraya da ilanını açtığım arabamı sattım hayırlısıyla.

http://forum.donanimhaber.com/m_83087889/tm.htm

Şimdi 10-13 bin arası temiz, piyasası olan, az yakan bir araç almayı düşünüyorum.O yüzden fikrim fiat ve renault'dan yana.Özellikle temiz paliolarınıza talip olabilirim.Param peşindir.

Teşekkürler.

• Hocam hyundai accent ve efsane kasa toyota corolla da düşünün derim, bunların piyasası güzeldir hem c sınıfı adam gibi arabaya binersiniz (accent b sınıfı olabilir). Hele Megane 1 tüplü bulabilirseniz en güzeli olur ama çok zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Hocam hyundai accent ve efsane kasa toyota corolla da düşünün derim, bunların piyasası güzeldir hem c sınıfı adam gibi arabaya binersiniz (accent b sınıfı olabilir). Hele Megane 1 tüplü bulabilirseniz en güzeli olur ama çok zor.

Daha çok hatchback araba düşündüğüm için aklım hep palio ve cliodaydı ama teşekkür ederim fikriniz için yine de..değerlendiricem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha10

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Hocam hyundai accent ve efsane kasa toyota corolla da düşünün derim, bunların piyasası güzeldir hem c sınıfı adam gibi arabaya binersiniz (accent b sınıfı olabilir). Hele Megane 1 tüplü bulabilirseniz en güzeli olur ama çok zor.

Daha çok hatchback araba düşündüğüm için aklım hep palio ve cliodaydı ama teşekkür ederim fikriniz için yine de..değerlendiricem.

HB için dediğiniz iki model çok tutuluyor. Alternatif olarak 1998 model HB astra da düşünebilirsiniz.
  • Güncelll
  • H.Getz 1.3 tercih edebilirsiniz ama ben sizin gibi düşünüp Palio düşünürdüm ilk.
  • valla ben 2001 model 1,4 otomatik nissan micra aldım hocam, henüz çok yeni ama daha önce kullanan şahıslar ve ustalardan aldığım geri bildirimler çok olumluydu, o sebeple bunu tercih ettim ve eşim de ben de çok memnunuz şu anda. "tık" diye bir ses yok arabada. palio'ya veya yaşça çok daha büyük c sınıfı corolla'ya verilen paranıza yazık bana sorarsanız. aynı modellerde clio'lara 15 liradan aşağı fiyat isteyen yok. o clio'ların da en büyük ve kronik sorunu boya solması... benimki sadece fikir beyanı, tercih sizin :) temiz bir micra bulursanız alın, bütçeyi zorlarım derseniz daihatsu yrv falan da bakabilirsiniz. ben 3 aydır temiz araç bekliyordum. sonunda micra denk geldi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xtedix -- 5 Kasım 2013; 23:40:42 >
  • hb araba düşünüyorsanız. Corsa nın B kasasını öneririm. Yakıtı da uygun oluyor.
  • Güncelll

Fiyatı 14-14.5'a çekebilirim arkadaşlar. Temiz , kmsi düşük araçlarınıza talibim.
  • Aynı özelliklerde bende 1 araç arıyorum.
  • sana bir tavsiyede bulanayım. Şanlıurfa-adıyaman-mardin ve diyarbakırda heçbek arabaları baya ucuz oluyor. hele ki palio. Ben bi ara burdan palio alıp memlekette satmayı bile düşündüm :)
    ama ben yerinde olsam 2000-2001 polo classic 100 beygir dürbün göğüs alırdım
  • Teşekkürler ama oralara araba almaya gitmem imkansız.
  • quote:

Teşekkürler ama oralara araba almaya gitmem imkansız.

Ben yine de şansımı denemek istiyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-renault-19-beymen-club-134821439/detay/
  • quote:

Orijinalden alıntı: olgu

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-renault-19-beymen-club-134821439/detay/

Bu fiyatta ki bir araba için güzel özellikler.Buralarda olsan kesin bakmaya gelirdim.hayırlı satışlar olsun.

• quote:

quote:

quote:

Bu fiyatta ki bir araba için güzel özellikler.Buralarda olsan kesin bakmaya gelirdim.hayırlı satışlar olsun.

Eyvallah kardeşim çok uzakta sayılmaz mümkün olursa gel araca bak yemek söyleyeyim sana

• quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah kardeşim çok uzakta sayılmaz mümkün olursa gel araca bak yemek söyleyeyim sana

Eyvallah hocam teşekkür ederim , ama mesai saatleri imkan vermiyor maalesef.Bu aralar bi de başka işler var koşuşturmaca , yoğun bir program var.

Arabanın alıcısı çok olur ama tahminimce çok uğraştırmaz seni. Kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam teşekkür ederim , ama mesai saatleri imkan vermiyor maalesef.Bu aralar bi de başka işler var koşuşturmaca , yoğun bir program var.

Arabanın alıcısı çok olur ama tahminimce çok uğraştırmaz seni. Kolay gelsin.

Sağol kardeşim dediğin gibi arayan çok oluyor ama nedense hep ölücüler denk geldi bana kısmet acelem yok arabasız kalmaktansa satmam kullanırım daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.