Şimdi Ara

10.000-13.000 TL ARAÇ TAVSIYESI YARDIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    13 15 bine kartal dogan satiliyor bu memlekette dusun sana önerebilecegim.arac eropa19 pallio eski kasalari megan1 clio 2 ler

Proton rover falan asla bakma parcasi yok hic yolda gordunmu trafikte bu araclari en son protonu carkifelekte veriyorlardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

13 15 bine kartal dogan satiliyor bu memlekette dusun sana önerebilecegim.arac eropa19 pallio eski kasalari megan1 clio 2 ler

Proton rover falan asla bakma parcasi yok hic yolda gordunmu trafikte bu araclari en son protonu carkifelekte veriyorlardi

Ya arkadaş şu kafadan sallayan millete ayar oluyorum. Sen proton kullandınmı , yada bir tanıdığında varmıda atıp tutuyorsun. Hangi parçasını aradında bulamadın?
    Halen protondan Türkiyeye sıfır araç geldiğini biliyormusun?

Ben alırkende böyle konuşuyorlardı, aldım 3 seneden fazladır biniyorum . MaşaAllahı var, Senin kafadakiler kuş serisinde 4 camı açıp giderken ben paşalar gibi açıyorum klimamı. İşyerimde ve mahallemde satarsan haberimiz olsun diyen 2 kişi var. Piyasası yok doğrudur, zaten o yüzden o kalitede aracı dip fiyata alıyorsun, dip fiyatlara aldığın içinde satarken zarar etmiyorsun. Bilip bilmeden konuşmayın.

Edit: Yolda gördünmü diorsun ya, protonclup.org ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h@ydut -- 25 Haziran 2016; 9:16:27 >

• h@ydut kullanıcısına yanıt
    Simdi bana kiziyorsun ama sokaga yola e5 e cik cek.protonun bir fotosunu koy buraya tabi görebilirsen yolda hadi bekliyoruz proton nedir ya carkifelekle gelen aractan ne beklersin

• quote:

Simdi bana kiziyorsun ama sokaga yola e5 e cik cek.protonun bir fotosunu koy buraya tabi görebilirsen yolda hadi bekliyoruz proton nedir ya carkifelekle gelen aractan ne beklersin

Almayin kardesim protonu, eminim alfa romeo larida kucumsuyorsundur. Bu degerli araclar sizin gibilerin elinde olmamali piyasaya zararsiniz. Peynir tenekesine 15.000 verecek adamdan ne beklenir neymis kolay satiliyormus, bak hele bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 25 Haziran 2016; 9:22:15 >
  • sessizlerin_umudu kullanıcısına yanıt
    al işte mantığa bak, ozaman sen çık e-5 e bentley fotoğrafı koy buraya hadi ben sana kıyakta yapim 2 gün süre verim :D
  • buarada çarkıfelekte verildiğini şimdi duydum, yani sen diyorsunki orada veriyorlar diye araba kötü, şimdide ben bilmem eşim bilirde kia jeep falan veriyorlar napalım almasınlarmı o araçlarıda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

quote:

Almayin kardesim protonu, eminim alfa romeo larida kucumsuyorsundur. Bu degerli araclar sizin gibilerin elinde olmamali piyasaya zararsiniz. Peynir tenekesine 15.000 verecek adamdan ne beklenir neymis kolay satiliyormus, bak hele bak

Alfa 156 motoruna bir bak istersen yag yakmasi varyator degismesi aracta 12 hava yastigi var 3 yildiz almis

• berkay9800 B kullanıcısına yanıt
    Al bir r19 bakma şahincilere.

Onlar tutulmuyor.Pahalı olabilir parçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Audi383848 -- 25 Haziran 2016; 12:18:54 >
  • Temizi biraz zor ama 92-93 civic denk getirebilirsen al. İstanbul-İzmirde piyasaları düşük diğer illere göre. Genç işidir de. Klimalısını, sanrooflusunu belki bulamazsın ama hem performansı, hem görünümü, hem konforu bence o fiyata en alınabilecek arabalar. İntegralar daha iyi ama piyasası biraz daha az. Ben kendim 92 civic e biniyorum, tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

• Hayırlısıyla alırsan birşey, buradan bize olumlu-olumsuz dönüşlerini yapabilirsen iyi olur. Hem aldığın araç hakkında fikrimiz olur, hem yardımcı olabildik mi onu biliriz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah şuan bakıyorum önerilere olsun yakınlarımızdan olsun alırsam burada her türlü bilgiyi paylaşıcam teşekkür ederim size ve herkese
  • 13 civarına temiz tipo bulunur kesin bakmalısın bence tekrar yazıyorum.
    Klimalı olanı da bulunabilir.

• xtypeee X kullanıcısına yanıt
    Araba cok hosuma gitti ama tek kapı dusunmuyorum tesekkur ederim ilan icin

• Tata al hem yüksek model alırsin hemde klimalı ve hidrolik direksiyonlu . Uzun sure binersim

• Butcem 15.500 olmustur yeni öneriler alabilirim gerçi cok şey fark etmiycek ama olsun herkese tekrar tekrar tesekkurler

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.