Şimdi Ara

1 Yıllık Cyberghost VPN sadece 7 dolar!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
59
Favori
88.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar VPN sadece kendi programları üzerinden mi bağlantı kurabiliyor? PPTP üzerinden windows ile bağlantı kurmak mümkün değil mi? Kendi programı çok hantal görünüyor ve ekstra yük harcıyor bilgisayarda.
  • shankmann S kullanıcısına yanıt
    Bende açılıyor hocam.
  • Ben almak isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shankmann

https://account.cyberghostvpn.com/ adresini açamıyorum ben hocam girebilen var mı?

Bende de açılmıyor bu yüzden saçma bir kullanıcı adı ve şifrem var :) ama bunun dışında gezinme hızı iyi ama download denemedim.
  • Merhaba arkadaşlar

Kyk yurdundayım E tabi yasaklı sitelermiş torrentmiş yasak :) İnternet hızı oldukça iyi ama düzgün vpn programı bulmak güç... en kötü yanı da lol oyuncusu olmam.Severek oynuyorum fakat yurdun internetinde aşırı bi sıkıntı var :/ internet hızlı ama lol oynarken birden ping giriyor ve düşmüyor :/

Başka programlar buldum ama pek verimli degiller internet hızında düşme vs yaşıyorum

konudaki tüm yorumları okudum youtube de falan düzelme var dediler :/

Acaba diyorum alsammı işe yararmı? kullanan arkadaşlar online oyun ping performansı hakkında bana bilgi verebilir mi? gerçekten kaliteli birşeyse 15 tlye kıyarım.
  • 1 kullanıcı hakkını satmak isteyen varsa alabilirim
  • 1 yıl için 7 dolar iyiymiş. Securtiy iss yine kampanya yapar diye düşünüyorum o yüzden almayacağım.
  • sanal kart ile almak istedim incelicez dediler ama geri dönmediler ne iş ?
  • ios app i çalıştırabilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck01

sanal kart ile almak istedim incelicez dediler ama geri dönmediler ne iş ?

bende de aynı durum oldu; "ödeme reddedildi" diye cevap geldi 2 denememde de...
    sanal kart kabul etmemesi ilginç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguinn

quote:

sanal kart ile almak istedim incelicez dediler ama geri dönmediler ne iş ?

bende de aynı durum oldu; "ödeme reddedildi" diye cevap geldi 2 denememde de...
    sanal kart kabul etmemesi ilginç...

Bende de ilk öyle oldu hocam sebebi güvenlik kodunu kredi kartımın güvenlik kodu olarak girmemmiş.Sanal kart için ayrı kart numarasının yanında ayrı güvenlik kodu da veriyormuş banka hani arka yüzdeki 3 rakam.İkinci seferde sanal kartın güvenlik koduyla verip sanal kart limit aktarım süresini de 4 saat yapınca ödeme onaylandı.
  • ne kadar sürede onaylandı ??
  • Malum siteler için almayı düşünüyorum.hız nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

ne kadar sürede onaylandı ??

45 dakika civarı.
  • Unlimited traffic volume included
    Unlimited bandwidth included

hocam büyük teşekkürler
  • hız hakkında yorum bekliyoruzz lütfen
  • arkadaşlar bu vpn den satın alsam online oyunlarda bağlantı sorunu yaşarmıyım acaba ?
  • İkinci kez alım yapıp aktivasyon kodunu ilk hesabımızahttps://account.cyberghostvpn.com/#tabMySubscriptions sayfasından girsek 1 yıld daha uzatır mı acaba?

EDIT : Bu arada iOS 7'de bir türlü giriş yapmıyor, donup kalıyor. Becerebilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webkurdu47 -- 23 Kasım 2013; 21:14:01 >
  • VPN daha önce hiç kullanmadım ama mantıgı şöyle mi ? Şimdi ben bir vpn alıyorum, bilgisayar bana ait oluyor(windows varsayalım) istediğim programları yükleyip, torrent erişimi açıksa torrent indirebiliyorum. Jingling için kullanabilirmiyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbmusti34

Aynı hizmeti veren bedava vpn programları varken neden ücret ödeyelim.

bedava vpn ler ne yazikki yarı yarıya yavaş.+ reklam dolu... Ben yıllardır hotspot shild (en iyisidir) i kullanıyorum free olarak geçen 1 aylık deneme kuponu geldi yuh dedim neredeyse 2 kat hızlı hatta sunu diyim normal ttnetden bile daha rahat ve hızlı giriyor sitelere... Ay başı olsun kredi kartımı boşaltayım hemen 1 senelik alıcam.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.