Şimdi Ara

1 Kasım da evlilik teklifi edeceğim Bir el atsanız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 5 yıldır birlikte olduğum kız arkadaşıma 1 kasımda yani 5yıl bitip 6.yıla girerken evlenme teklifi etmek istiyorum lakin unutulmaz bir anı olsun da istiyorum tabi ben öküz biri olduğum için sizlerin bu işe el atmasını istiyorum bütün abzürt fikirlere açığım ne kadar mı öküzüm kız arkadaşımı 1. ay bittiği gün lahmacuncuya götürmüştüm siz düşünün artık bendeki romantikliği

• Hacu 1 ay takılalım benide lahmacun yemeye götür yiyesim geldi off
  • Lahmacun canim çekti bu saatte.

Evlenme boşver, rahatını kaçırma, böyle daha iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lahmacun icine yuzuk sakla. canim lahmacun çekti

• bütçe nedir
  • Boğaz köprüsüne lazer ışık ile isim yazdırıyorlar ama nerden, hangi firma yapıyor onu bilmiyorum onu araştırın bence gayet güzel olabilir.

Bu arada benimde kız arkadaşımla ilişkim 5 yıldır devam ediyor ve 1 kasımda başlamıştık. Tesadüf.
    Allah tamamına erdirsin. :)
  • gerdeğe girerken de konu açıp unutulmaz bir anı olmasını istiyorum diye bize sormazsın inşallah
  •  1 Kasım da evlilik teklifi edeceğim Bir el atsanız
  • Segamaster S kullanıcısına yanıt
    hocam fikir gayet güzelmiş birde gece boğaz turları var on numara olur bunu yazdım sağolasın.

bu arada harbi tesadüfün bu kadarı Allah sizinde tamamını erdirsin kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

gerdeğe girerken de konu açıp unutulmaz bir anı olmasını istiyorum diye bize sormazsın inşallah

Korkma hocam senin taklidini yapacak değilim.
  • conquête kullanıcısına yanıt
    hocam sonuçta unutulmaz ve mükemmle bir şey arıyorum 5-10 milyar değil ama 2-3 milyar gözden çıkarılabilinir o gün için aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEHET

1 Kasım da evlilik teklifi edeceğim Bir el atsanız

haha hocam bu nedir ya bende kız arkadaşıma yüzük alıcam diyince bu sözleri söylüyorum aklıma o geldi birden bire

• hocam bi elektorik mazasına git televizyonların oraya gittinizde bütün tvlerde seni seviyorum yazsın sonra sende diz çök ve evlenme teklif et arkadanda müzigi verdinmi tamam
  • Benim ileride düşündüğüm kızı lunaparka götürüp dönme dolapa bindirmeyi düşünüyorum ama önceden dönme dolabi yöneten kişiyle anlasip biz tam yukarıda iken durduracak ve aşağıda güzel bir organizasyonla aşağıda insanlar toplanacak benimle evlenir misin diye hep bir ağızdan söyleyecek ve aşağıda yere de lazerle ve ya bildiğimiz ampullerle de yazılacak bu yazı ve yukarıda da yüzüğü kıza takacaksın ben böyle bir şey düşünüyorum senin hoşuna gider mi bilmiyorum ama kolay arkadaşım tabii müzik olmazsa olmazz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bingo34 -- 27 Eylül 2013; 10:50:06 >
  • Kıza bulmaca hazirla
    Mesela üniversite filansa her sınıfa parca koy ve diger sinifa git de kiz parçaları birlestirip teklifi senin bulundugun sinifta görsün sen de elinde yuzugu bulundur tek kelime etme

• quote:

Orijinalden alıntı: bingo34

Benim ileride düşündüğüm kızı lunaparka götürüp dönme dolapa bindirmeyi düşünüyorum ama önceden dönme dolabi yöneten kişiyle anlasip biz tam yukarıda iken durduracak ve aşağıda güzel bir organizasyonla aşağıda insanlar toplanacak benimle evlenir misin diye hep bir ağızdan söyleyecek ve aşağıda yere de lazerle ve ya bildiğimiz ampullerle de yazılacak bu yazı ve yukarıda da yüzüğü kıza takacaksın ben böyle bir şey düşünüyorum senin hoşuna gider mi bilmiyorum ama kolay arkadaşım tabii müzik olmazsa olmazz

Vaay tuttum bu fikri

• hocam süper fikirler yağıyor resmen eyvallah on numara yemin ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: three3up

hocam süper fikirler yağıyor resmen eyvallah on numara yemin ediyorum

hocam bi lahmacun ismarlarsın artık
  • Bir video gormustum, adam bikac ulkeye gidip ordaki her kisiye bi kelime soyletiyor ve video cekiyor.
    siyah, beyaz, kucuk, buyuk, hristiyan, musluman ayirt etmeksizin...

Sonra videolari birlestiriyor, kiz hakkinda dusunduklerini o insanlara soyletmis oluyor..
    Videonun sonundada kendisi "benimle evlenirmisin" diyor ve bir grup insanda bagiriyor benimle evlenirmisin diye..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekleGeliyorum

Hacu 1 ay takılalım benide lahmacun yemeye götür yiyesim geldi off

hocam senin yorumu görmemiştim k.bakma sen gel 1 ay boyunca yiyelim lahmacun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.