Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI İSKENDERUN HATAY (327. Dönem) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
9.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beraber girip arka arkaya kayıt yaptırırsanız aynı bölüğe düşersiniz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oert

ya kimse eşortmanla ilgili bir şey belirtmemiş.
    gece neyle yatıyoruz? don-atlet mi?
    ordan vercekler mi?
    yoksa bir eşortman altı almakta fayda var mıdır?

Eşofman verilmiyor,kendiniz götürün.İskenderun sıcağı çok pisttir,don-atlet yatarsınız.
  • kuriler ben 327. kd. dnz.er ibrahim ankaradan cumartesi 23:45 has turizm bileti aldım 23 numara koridor
    aynı otobüste olanımız var mı? 9:45 sürüyormuş sabah 8:30 da orada olursun dedi adam hadi hayırlısı
    tüm dinlediklerim okuduklarım araştırdıklarım bana en geç öğlen 1:de falan teslim ol diyor yoksa ayvayı yersin diyorlar
    kendimce bir liste yaptım lazım şeyler hakkında belki size de faydası olur:
    2 adet ufak kilit
    3 don 3 atlet
    üşüyenler için içlik
    tirnak makasi dis macun/firçasi
    siyah ayk. boyasi
    el havlusu banyo havlusu
    banyo sabunu traş sabunu/köpüğü
    üç biçakli tras tek biçakli tras 5-10
    esofman alt üst
    siyah çorap 3 tane
    koyu renkli işaret kalemi çalınmalara karşı önlem
    plastik bardak akşam birşeyler içersen lazım olur
    pudra ayak ve vücut için pişik olanlara çok lazım olur hele de mevsim yaz
    telefon karti tabii ben ailemi falan aramam diyorsan sen bilirsin kuri
    en son da sağlık raporu ameliyat raporu vs. birşeyler varsa ekleyin
    bunlar sanırım yetiyor yine de gitmiş arkadaşlar unuttuğum birşeyler vs. varsa düzeltirse sevinirim
    selamlar arkadaşlar görüşmek üzere iskenderunda

• quote:

Orjinalden alıntı: galganus12

quote:

Orjinalden alıntı: oert

ya kimse eşortmanla ilgili bir şey belirtmemiş.
    gece neyle yatıyoruz? don-atlet mi?
    ordan vercekler mi?
    yoksa bir eşortman altı almakta fayda var mıdır?

Eşofman verilmiyor,kendiniz götürün.İskenderun sıcağı çok pisttir,don-atlet yatarsınız.

yahu eşofmansız olur mu hiç?her yerde verilir diye yazıyordu.şimdi eşofaman da mı götüreceğiz:) peki madem siz öyle diyorsunuz götürürz bizde.umarım el koymazlar:)ben pazar sabah 10'da burdan bi arkadaşla yola çıkacağım.1 gibi orda oluruz en geç.inşaallah sizlerle karşılaşırız.
  • jazz kurim istanbuldan 4 arkadaş aynı uçaktayız forumdan gece 22:55 ucağı msn eklersen konusuruz

navalburak@hotmail.com

ben alış veriş yaptım suyunu cıkardım 12 corap 12 don 12 atlet aldım :) hayvan gibi oldu nereye koycam okadar şeyi çok merak ediyorum taşımakta hamallık olucak neyse aldık bikere
  • ahanda ben geldimim MARAŞLILARRR EMİLOVVV pazar sabahı beraberiz insallah :)
  • Heheh seLamLar ArkadasLar.. Ben ivir zivir konuLari konusmayacam.. Cunku Basligi Acan Arkadasin Toplanmamiz Konusunda Pek Bir Girisimi Yok...
    Kral Kunefe Salonu Die Bir Yer Varmis İskenderunda.. Okudugum Yorumlardan Yola Cikarak En Asagi 1 gibi tesLim oLma niyetindeyiz.. O Zaman Ben Pazar Gunu Saat 12 de Kral Kunefe de Olcam.. Uzerimde Sari Bir Ceket Siyah Gomlek Siyah Pantolon Olcak.. Gelenlerle Beraber Durum Degerlendirmesi Yapariz.. Bende Fener Macini izLeme yanLisiyim bakaLim oraya geLecekLerLe Durum Degerlendirmesi Yapariz..

PAZAR GUNU SAAT 12 : 00 da KRAL KUNEFE de BULUSALİM....
  • Arkadaşlar ben Pazar akşamı 17:30 gibi Hatay havaalanına ineceğim, oradan direk bölüğe geçeceğim, dolayısıyla sizin Pazar sabahı yaptığınız buluşmaya katılamayacağım, bu sebeple herhangi bir şey yazmıyorum, siz zaten yazıyorsunuz,

Ben diyorum ki, içeride buluşuruz, benim adım Aşkın Yıldız, mutlaka birbirimizi buluruz içeride diye düşünüyorum.
  • Tmm Aşkın .. Benimde Mehmet Şen... Gerci Okudugum Yorumlarda Baska Bölükten Birini Bulma Olasiligi Cok Az Diye Okumustum Genede Sorariz Gordugumuz Kisiye İsimleri :-) Bide Sordugum iLk Kisi Sen Cikiyormussun Puff:P vaLLa Ben TesLim oLma Konusunda Tereddutluyum.. Tek Basima Kalirsam Erken Teslim Olurum Maci izLemek isteyen 1 kiside oLsa bende izLerim...
  • Selam Tertipler

Bende Sahil Güvenlik olarak gideceğim, çok şanslımıyım neyim anlamdım ben üniversiteyi iskenderunda okudum ,ben iskenderun u bıraktım o beni bırakmıyor ,toplanma konusunda yardımcı olabilirim az çok biliyoruz iskenderun u,

Okulu hala bitirememiş arkadaşlarım var bize lojistik destek sağlarlar ...

Cumartesi akşam 7:30 da Denizli otogarından ,binmeye bıktığım, Has turizm ile geleceğim ,Denizli'li tertiplere duyrulur...

Mail adresim : swodniw_swodniw@hotmail.com

• yetisebilirsek bana macı izlememize izin verebilirler gibime geliyor burası için yazılanları gordukten sonra...(cokmu iyimser oldu)
  • Arkadaşlar uçakla gelicek arkadaşların geldikleri zamanlar epeyce geç.
    Bende en geç 1-1:30 civarı teslim olmak niyetindeyim.
    Zaten yorgunluk olucak, bide üstüne gece yarısına kadar kayıt işleriyle uğraşıp üstüne sabahın beşinde kalkmak istemiyorum.
    Bu kral künefe de 12 de buluşma planı güzel.
    Yarın gece ankara 23:30 otobüsü 27 numara da benim, metallurjist arkdaşla beraberiz. metallurjist 23:45 yazmışın ama heralde aynı seferdir.Çünkü hasın o saatten sonra seferi yoktu.Tabi ek sefer açtıysa onu da bilemiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: frostnsecrets

yetisebilirsek bana macı izlememize izin verebilirler gibime geliyor burası için yazılanları gordukten sonra...(cokmu iyimser oldu)

iyi haber bize gs beşiktaş derbisini izletmişlerdi kötü haber maçları kayıt olucagınız anfılerde ızlıyorsunuz bu yüzden maçı ızleme ıhtımalınız cok düşük
  • Valla Düsük Bir İhtimal.. Bide İzlerkende Biraz Bagirarak izLiyorum.. Yeni Gitmisiz Sivrilmekte İstemiyorum. Disarda izLemeyi istiyorum acikcasi.. Neyse onada karar veririz.

Gelecekler Kimler .. Yada Gelmeye Calisacaklar..? Gelecem Gelmicem Die Yorum Yazinda Liste Yapalim
    Ben 12 de Künefecide bekLicem 12: 30da Künefemi isteyecem 1:00 da Cikacam :-) Kimse Gelmesse Tabi.

GeLecekLer:
    1- Nasooo56
    2- SteeL
    3- Pokerci
    4- Gabriel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nasooo56 -- 11 Nisan 2009; 3:39:22 >
  • yaz benide Naso kardeş. 12 de ordayım.
  • Sabahki Tayfa Henuz Gelmemis Onlarda Kesin GeLir.. 10 Kiside Olsak Ayni Bölükte Oluruz..
  • Ben Siirtte Ogretmenim Aslende Siirtliyim:P
    Kunefeler Sicak YeniLir Zamaninda GeLin Beraber YiyeLim :-)
    Senide Yazdim Pokerci :)
  • cumartesi istanbuldan THY 22:25 uçağıyla hatay'a giden var mı? iskenderunda belli bi buluşma noktası var mı toplaşıp gitme amaçlı saatiyle?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gabriel

cumartesi istanbuldan THY 22:25 uçağıyla hatay'a giden var mı? iskenderunda belli bi buluşma noktası var mı toplaşıp gitme amaçlı saatiyle?

Dostum Yukarda yazmisiz. İskenderunda Pazar Gunu Saat 12:00 da Kral Künefe Salonunda Buluscaz.. Beraber Teslim Olacaz.
  • buyuk ihtimalle bende 12.00 de kral kunefe salonunun orda olucam.Yanımda forumdan tanıstıgım 2 arkadas daha olabılır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.