Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
4
Favori
282.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben de 11 nisan gece 23:55 THY ile geçicem hataya ...
  • ben çok rahat yapmıştım 18 gün acemi sürmüştü 12-30 aralık 2010 tarihlerinde bulundum orda umarım herkes bir sıkıntı yaşamadan bitirir görevini herkese hayırlı tezkereler
  • arkadaşlar İstanbul-Adana 6.15 12 nisan THY ile gidiyorum. ordan iskenderuna geçeceğim. beraber gelmek isteyen pmden ulasabılır

is.oztas@hotmail.com
  • yarın akşam istanbuldan otobüsle iskenderuna gidicem sabah en geç 11 de orda olursun diyorlar. ne götürcez arkadaşlar?
  • arkadaşlar yeşil beyaz farketmez illa şu don olacak diye bir kaide yok haberınız olsun usta birligine giderken de istersen kendi boxerlarını eşofmanlarını götür hiç farketmez sorusu olan varsa yardımcı olurum 337.dönem deniz eri olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko139

arkadaşlar İstanbul-Adana 6.15 12 nisan THY ile gidiyorum. ordan iskenderuna geçeceğim. beraber gelmek isteyen pmden ulasabılır

is.oztas@hotmail.com

dostum havaalanından çıkınca 5 dk yürüyüp şehir içi dolmuşa binip adana otogara gidebilir ordan da iskenderuna gecebilirsiniz taksiler cok para ister bilgin olsun otogar 10-15dk mesafe uzaklıkta havaalanına cıkınca sor otogar dolmusları nerden geciyor diye söylerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathellac

quote:

arkadaşlar İstanbul-Adana 6.15 12 nisan THY ile gidiyorum. ordan iskenderuna geçeceğim. beraber gelmek isteyen pmden ulasabılır

is.oztas@hotmail.com

dostum havaalanından çıkınca 5 dk yürüyüp şehir içi dolmuşa binip adana otogara gidebilir ordan da iskenderuna gecebilirsiniz taksiler cok para ister bilgin olsun otogar 10-15dk mesafe uzaklıkta havaalanına cıkınca sor otogar dolmusları nerden geciyor diye söylerler

kardeş adana havalimanından atilla altıkat köprüsüne gitsem ,ordan iskenderuna geçebilir miyim?

• quote:

quote:

quote:

is.oztas@hotmail.com

kardeş adana havalimanından atilla altıkat köprüsüne gitsem ,ordan iskenderuna geçebilir miyim?

dostum cok detaylı bilgim yok ben kendi gittigim güzergahla alakalı olarak yardım mahiyetinde söyledim o köprüyü bilmiyorum ben 5dk yürüyüp dolmuşa bindim 2lira mı ne verdim - taksiler 20-30 istiyordu - otogardan da 20küsür asker bindim minibüse 15-20 de ona verdim iskenderuna 1bucuk saatte filan vardım

• arkadaslar bir de acemilik kaç gün acaba?
  • quote:

arkadaslar bir de acemilik kaç gün acaba?

ben 12-30 aralik 2010 arasi yaptim 18 gun surdu yilbasini evde gecirdim 2 gun yol izni almistim aralik celbi oyleydi diger celpler nasil bilmiyorum
  • Ben de gecen sene nısan celbıydım. Bızım zamanımızda 24 gun surmustu. 6 mayısta yemin töreni vardı.
  • 22.30 aştiden jet turizm otobüsüne binip gidiyoruym iskenderun'a.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

is.oztas@hotmail.com

dostum cok detaylı bilgim yok ben kendi gittigim güzergahla alakalı olarak yardım mahiyetinde söyledim o köprüyü bilmiyorum ben 5dk yürüyüp dolmuşa bindim 2lira mı ne verdim - taksiler 20-30 istiyordu - otogardan da 20küsür asker bindim minibüse 15-20 de ona verdim iskenderuna 1bucuk saatte filan vardım

kanka iskenderun otogara getiriyorlar di mi? ordan birliğe gitmem ne kadar sürer?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

is.oztas@hotmail.com

kanka iskenderun otogara getiriyorlar di mi? ordan birliğe gitmem ne kadar sürer?

iskenderun merkeze götürüyorlar ordan birlik 5-10 dk mesafede

• bende oradaydım, havalar da 10 numara biraz susuzluk cekeceksiniz ama bol çeşme var...kantinlerin saatlerini ezberleyin..:)
    bu 18 gününüz en güzel günleriniz olacak, usta birliği pek iyi değil acemilik en güzel zamanlar...boşuna tel sokmaya calısmayın yanınızda bolca tel kart götürün :P teli geceleri kullanmaya bakın...iştimadan vs. herşeyden kaçabilirsiniz dikkatlice
  • izmir yada manisadan hangi otobüs gidior
  • Aralik -2012 celbi KD olarak bende burdayim, askeri alişverişi yapmadim? Ne renk almaliyim ? Kesin kes neler olmali çantam da ?

Yer ve dagitim hakkinda gorusler, kiş soğukmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mek38

Aralik -2012 celbi KD olarak bende burdayim, askeri alişverişi yapmadim? Ne renk almaliyim ? Kesin kes neler olmali çantam da ?

Yer ve dagitim hakkinda gorusler, kiş soğukmu ?

Bana da Hatay çıktı alışveriş ne alayım diye girdim ama bu dönemden hiç yorum yokmuş :)
  • Arkadaşlar 339. dönem olarak bende askerliğimi İskenderun!da yaptım.
    Öncelikle şunu söyleyeyim. Bunu usta birliğine gidince anlaycaksınız. İmkanları oldukça fazla olan bir yere düştünüz.
    Mehmetçik parkının yanındaki bölükler iyidir. Parka kaçmak kolay oluyor :)
    Ben 10. bölükteydim. Güzeldi.
    Öyle dona atlete alın yeşil gidin bir sorun olmaz. Sadece iş başının içine atlet giyilmesini ister bazı komutanlar. Fanila olunca gömleğim altından görünüyor diye laf edenler oluyordu bizde. Ama bu sizde de olacak değil.

Sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __FuEGo__

Arkadaşlar 339. dönem olarak bende askerliğimi İskenderun!da yaptım.
    Öncelikle şunu söyleyeyim. Bunu usta birliğine gidince anlaycaksınız. İmkanları oldukça fazla olan bir yere düştünüz.
    Mehmetçik parkının yanındaki bölükler iyidir. Parka kaçmak kolay oluyor :)
    Ben 10. bölükteydim. Güzeldi.
    Öyle dona atlete alın yeşil gidin bir sorun olmaz. Sadece iş başının içine atlet giyilmesini ister bazı komutanlar. Fanila olunca gömleğim altından görünüyor diye laf edenler oluyordu bizde. Ama bu sizde de olacak değil.

Sorunuz olursa cevaplamaya çalışırım.

Kış celbi olduğundan orada içlik ( alt ve üst ) veriyolarmı yoksa biz çantamızda içlik alalım mı yedek olarak?

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.