Şimdi Ara

1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.168
Cevap
4
Favori
282.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adı ve Soyadı UĞUR SONAY
    Baba Adı MESUT
    Doğum Yeri KIRKLARELİ
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN

Ben yeşil almıştım iç çamaşırı ve içliği kesni 1 bilgisi olan varmı olmadı gidip bugün değiştireyim...
  • ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA SAAT 12:00 DA ISKENDERUN OTOGARININ IÇINDEKi ULUSOYUN ONUNDE BULUŞUYORUZ BULUSACAK ARKADAŞLARIN ISIMLERİ OLGU,HAKAN,FATİH,MUSTAFA,EMRE,DOĞUKAN,GÖKHAN,İBRAHİM,SERKAN,ÖMER LUTFEN KAGIDA NOT EDIN YANINDA BULUNSUN HERKESIN BU LİSTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylondon106 -- 11 Aralık 2007; 11:50:10 >
  • arkadaslar kısmetse bende 12 de ordayım
    Rasit KAHRAMAN
    BURSA
  • quote:

Orjinalden alıntı: boylondon106

ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA SAAT 12:00 DA ISKENDERUN OTOGARININ IÇINDEKi ULUSOYUN ONUNDE BULUŞUYORUZ BULUSACAK ARKADAŞLARIN ISIMLERİ OLGU,HAKAN,FATİH,MUSTAFA,EMRE,DOĞUKAN,GÖKHAN,İBRAHİM,SERKAN,ÖMER LUTFEN KAGIDA NOT EDIN YANINDA BULUNSUN HERKESIN BU LİSTE

kardeşim orda olmak isterim ama ben otobüse bu akşam 21 de binicem... izmir den 16-17 saat sürüyor diyorlar... tahminim size yetişemeyeceğim benimde ismi mi ekleyin isterseniz... ama çok zor hayırlısıyla artık orda buluşuruz...
  • ankaradan salı akşam saat 10 da biniyorum. orda görüşmek üzere.

Aday No 22751
    Adı ve Soyadı FERHAT KILIÇ
    Baba Adı CAFER
    Doğum Yeri ŞARKIŞLA
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 1'İNCİ DZ. ER. EĞT.A.K.LIĞI HATAY İSKENDERUN
  • ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA SAAT 12:00 DA ISKENDERUN OTOGARININ IÇINDEKi ULUSOYUN ONUNDE BULUŞUYORUZ BULUSACAK ARKADAŞLARIN ISIMLERİ OLGU,HAKAN,FATİH,MUSTAFA,EMRE,DOĞUKAN,GÖKHAN,İBRAHİM,SERKAN,ÖMER,RAŞİT LUTFEN KAGIDA NOT EDIN YANINDA BULUNSUN HERKESIN BU LİSTE
  • Merhaba arkadaşlar, ben de bu gece Ankara dan yola çıkacağım ve yarın sabah İskenderun da olacağım. Tüm denizci arkadaşlara şimdiden hayırlı tezkereler.. Yarın 12 de işallah Ulusoy un orada buluşmaya ben de geleceğim. Görüşmek üzere!

Aday No 21820
    Adı ve Soyadı İBRAHİM ÖZTÜRK ÖRTEN
    Baba Adı REMZİ
    Doğum Yeri PINARBAŞI
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Deniz
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malkochoglu -- 11 Aralık 2007; 14:00:14 >
  • ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA SAAT 12:00 DA ISKENDERUN OTOGARININ IÇINDEKi ULUSOYUN ONUNDE BULUŞUYORUZ BULUSACAK ARKADAŞLARIN ISIMLERİ OLGU,HAKAN,FATİH,MUSTAFA,EMRE,DOĞUKAN,GÖKHAN,İBRAHİM,SERKAN,ÖMER,AHMET,RAŞİT LUTFEN KAGIDA NOT EDIN YANINDA BULUNSUN HERKESIN BU LİSTE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylondon106 -- 11 Aralık 2007; 14:06:33 >
  • Adı ve Soyadı İBRAHİM YILDIZ
    Baba Adı MURAT
    Doğum Yeri ARSİN
    Kuvveti Deniz Kuvvetleri
    Sınıfı Sahil Güvenlik
    Statüsü Er
    Branş
    Kabul Toplanma Merkezi
    tüm 319 dönem kısa askerlik eğitimi herkese hayırlı olsun ben levent ibrahim yıldız trabzon.trabzon dan başka arkadaş var mı
  • bende gelmeye çalışırım adana da beni karşılayıp otogar a bırakacaklar ordan binip iskenderun a geçeceğim 12 de orda olursam görüüşürüz arkadaşlar
  • sahil güvenlik tam olarak nerde nasıl ne yapar arkadaşalr bilen biri lütfen yazsın
  • doğukan hangi lisede
  • ibrahim,
    trabzon lisesi / 97-2000
  • ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA SAAT 12:00 DA ISKENDERUN OTOGARININ IÇINDEKi ULUSOYUN ONUNDE BULUŞUYORUZ BULUSACAK ARKADAŞLARIN ISIMLERİ OLGU,HAKAN,FATİH,MUSTAFA,EMRE,DOĞUKAN,GÖKHAN,İBRAHİM,SERKAN,ÖMER,AHMET,RAŞİT,DAVUT LUTFEN KAGIDA NOT EDIN YANINDA BULUNSUN HERKESIN BU LİSTE

İSKENDERUN OTOGARININ İÇİNDEKİ ULUSOYUN ONUNE GELEMEYENLERLE TESLİM OLACAGIMIZ YERIN ORDA( AMA FAZLA YAKININDA OLMASIN YOKSA İÇERİ ALIRLAR MALUM YADA DÜDÜK ÇALAR ASKER YAKLAŞÖA DİYE) SAAT 14:50 DE BULUSULACAKTIR
  • selam herkese

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudurmudurmudur -- 29 Mayıs 2009; 3:18:34 >
  • ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA SAAT 12:00 DA ISKENDERUN OTOGARININ IÇINDEKi ULUSOYUN ONUNDE BULUŞUYORUZ BULUSACAK ARKADAŞLARIN ISIMLERİ OLGU,HAKAN,FATİH,MUSTAFA,EMRE,DOĞUKAN,GÖKHAN,İBRAHİM,SERKAN,ÖMER,AHMET,RAŞİT,DAVUT,ÇETİN LUTFEN KAGIDA NOT EDIN YANINDA BULUNSUN HERKESIN BU LİSTE

İSKENDERUN OTOGARININ İÇİNDEKİ ULUSOYUN ONUNE GELEMEYENLERLE TESLİM OLACAGIMIZ YERIN ORDA( AMA FAZLA YAKININDA OLMASIN YOKSA İÇERİ ALIRLAR MALUM YADA DÜDÜK ÇALAR ASKER YAKLAŞÖA DİYE) SAAT 14:50 DE BULUSULACAKTIR

• http://www.dzkk.tsk.mil.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudurmudurmudur -- 11 Aralık 2007; 15:41:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bhcctn

oba manyak yer =)

HOCAM ASLINDA BUNU ILK FORUMDAKI BASLIGA KOYSANA GIER GIRMEZ BU RESIM CIKSIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylondon106 -- 11 Aralık 2007; 15:42:22 >
  • ARKADAŞLAR ÇARŞAMBA SAAT 12:00 DA ISKENDERUN OTOGARININ IÇINDEKi ULUSOYUN ONUNDE BULUŞUYORUZ BULUSACAK ARKADAŞLARIN ISIMLERİ OLGU,HAKAN,FATİH,MUSTAFA,EMRE,DOĞUKAN,GÖKHAN,İBRAHİM,SERKAN,ÖMER,AHMET,RAŞİT,DAVUT,BEHİÇ LUTFEN KAGIDA NOT EDIN YANINDA BULUNSUN HERKESIN BU LİSTE

İSKENDERUN OTOGARININ İÇİNDEKİ ULUSOYUN ONUNE GELEMEYENLERLE TESLİM OLACAGIMIZ YERIN ORDA( AMA FAZLA YAKININDA OLMASIN YOKSA İÇERİ ALIRLAR MALUM YADA DÜDÜK ÇALAR ASKER YAKLAŞMA DİYE) SAAT 14:50 DE BULUSULACAKTIR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boylondon106 -- 11 Aralık 2007; 15:46:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: boylondon106

quote:

Orjinalden alıntı: bhcctn

oba manyak yer =)

HOCAM ASLINDA BUNU ILK FORUMDAKI BASLIGA KOYSANA GIER GIRMEZ BU RESIM CIKSIN

Resim eklemiyor denedim
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.