Şimdi Ara

1 Haftadır IOS 7 yükleyemiyorum ^^ yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iphone4 kullaniyorum ios 6.1.3 yüklü ve tethered jailbreak var telefon un mevcut durumu bu ancak sorunum varki itunes üzerinden veya iphone dan ios 7 ye veya suanda 7.0.2 ye güncelleme yapamıyorum herzaman hata kodu 3004 geliyor. geri yükleme dahi yapamiyorum. bi fikir verir misiniz ? manuel güncelllemeyi de denedim o da olmadı ? yardim edebilcek olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: MooNS_TR

arkadaslar iphone4 kullaniyorum ios 6.1.3 yüklü ve tethered jailbreak var telefon un mevcut durumu bu ancak sorunum varki itunes üzerinden veya iphone dan ios 7 ye veya suanda 7.0.2 ye güncelleme yapamıyorum herzaman hata kodu 3004 geliyor. geri yükleme dahi yapamiyorum. bi fikir verir misiniz ? manuel güncelllemeyi de denedim o da olmadı ? yardim edebilcek olan?

jb varken tabii ki de güncelleyemezsin
    restore et cihazı sonra da güncelle(zaten ikisi beraber oluyor):)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

quote:

arkadaslar iphone4 kullaniyorum ios 6.1.3 yüklü ve tethered jailbreak var telefon un mevcut durumu bu ancak sorunum varki itunes üzerinden veya iphone dan ios 7 ye veya suanda 7.0.2 ye güncelleme yapamıyorum herzaman hata kodu 3004 geliyor. geri yükleme dahi yapamiyorum. bi fikir verir misiniz ? manuel güncelllemeyi de denedim o da olmadı ? yardim edebilcek olan?

Jb ile ota dan guncellenmez itunes uzerinden sorunsuzca guncellenir defalarca yaptim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: darkbluestaz

quote:

Orijinalden alıntı: GuKaMa

quote:

Jb ile ota dan guncellenmez itunes uzerinden sorunsuzca guncellenir defalarca yaptim

itunes üzerinden güncellerken jb gidiyor ve restore ediyorsun zaten (shift+güncelle dosya seçimi ile)

• sorunda o ya güzel kardeşim restore da olmuyor.... aynı hatayı verio
  • up up up ! yardimci olabilcek bi arkadas?
  •  1 Haftadır IOS 7 yükleyemiyorum ^^ yardim
  • walla abi nolur :DDD
  • Bilgisayarın host dosyasındaki Apple ile ilgili kısımları sil, telefonu farklı bir USB girişinden bağlı hatayı önlersin kardeş..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.