Şimdi Ara

1. derece suçlu olmamama rağmen deger kaybı ödetmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar 17/11/2015 tarihinde aşagıda resimlerde de görebileceğiniz gibi %0 kusurum olan dört araclık zincirleme trafik kazasına karıştım ve ruhsat sahibi olan babamın aracı perte çıktı.Ardından bugün 23/09/2016 tarihinde asagıda gördüğünüz şekilde bir icra geldi

olay ise şu sekilde cereyan etti kırmızı ışıkta duran 3. araçtım ve arkadan gelen minibus bana carptı ben haliyle öndekine çarptım öndekide en önde duran ticari taksiye carptı ve tutanaklarda minibüs %100 kusurlu diğer üç araç yüzde 0 ancak carptıgım araç sahibi değer kayıp davasında bana dava açtı ki herhalde ödetme bana geldi( yuzde yuz hasarlı mınıbus surucu yerıne) olayla ilgili tutanaklar:

tutanaklar sonrası sonuç

tüm bunlara ragmen ceza bana geldi şu noktadan sonra ne yapmam lazım aracın kaskosu ve trafık sıgortası AXA sigortaydı cezayı kasko veya trafık sıgortası odermi yada karşı dava mı açmam gerekir bu arada bir bucuk senedır uluderenın bır dagında astsubayım kaza zamanı izindeydim ve babamın arabasını perte cıkardım ve ölü fiyata pertini sattı babam aslında o zaman minibüs söförüne dava açıcaktım ama yeterli iznimin olmaması ve istirahat işlerine musamaha göstermeyen bir kurumda ve üs bölgesinde çalıştıgım için bunlara vakit ayıramadım lanet olsun dedim ama bugün suçlu durumuna düştüm şaka gibi adelet sistemimizde
    @spacewolf
    @hasanyy
    @damneed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyyihu -- 23 Eylül 2016; 16:24:20 >

• Geçmiş olsun ,

Bu durum büyük ihtimalle tam bir cahil avukat işi. Bazı hukuk büroları bu işlerde akbaba gibi davranıyor.
    Kendileri görüp direkt size yönlendirmiştir. Sizde bir avukat aracılığı İle çarpan minibüsün suçlu olduğunu beyan etmek ve dava dosyasına ekletmek durumundasınız.

Ayrıca bu durum nedeniyle sizde tazminat davası açabilirsiniz.

Bu konunun sizin için en doğru çözümü avukat aracılığı İle müdehale etmektedir. Karşı tarafın hukuk firması ya da kendisiyle de görüşerek dosya çekilmesini talep edebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok saolun hocam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.