Şimdi Ara

1.6 egea vs 1.6 megane arasında kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Egea araç 2018 model 22 bin km 1.6 multijet dizel urban paket fiyatı 125 bin
    Megane ise 2017 model 32 binde 1.6 benzin+lpg joy paket fiyat 113 bin
    Ayrıca bir tanede caddy gözüme çarptı 2017 model 61binde 2.0 dizel comfortline fiyat 119 bin
    Sizler olsanız hangisini tercih edersiniz sebepleri nelerdir veya farklı araç tavsiyeleride olabilir

• Ben bunlar arasından megane derdim.
    Ama egeanın urban paket ve 1.6dizel motor seçenegide donanım olarak iyi.

Ama megane sedan tipi daha çok hoşuma gidiyor..

Fluence 1.5 dizel sanruflu icon prestige al diyecmde onlarnda kmleri yüksek olur..
  • Bu kıyaslamada Egea alırdım tabiki.

Daha dolu, daha performanslı, görece daha ekonomik olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TahaKaradeniz -- 26 Mart 2020; 10:40:25 >
  • 1.6 e-torq otomatik egea kullanıyorum egea yı alırken korkarak almıştım ben çok memnunum düz vites alacaksanız megane alınabilir
    kedi köpekle bu saatten sonra uğraşılmaz
  • İkisi de alınabilir elbet ancak 1.6 atmosferik kullanım tarzımıza göre üzebilir. 1.6 Multijet egea gerçekten güzel gidiyor. Eğer sık sık bagajı doldurup uzun yol yapıyorsanız dizel öne geçer.
  • Egea daha iyi çünkü dizel ama megane 1.5 dCi olsa alınırdı.
  • Iki araç arasındaki performans farkı muazzam, donanım olarak da egea daha iyi. Kısaca daha fazla keyif verecektir kullanırken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 26 Mart 2020; 12:2:31 >
  • Çok teşekkür ederim yorumlariniz için peki tekrar satarken egea da kolay satılır mı
  • Hocam tabiki Egea. Oldukça memnun kalırsınız. 2.eli de çok hızlı bir araç
  • gecen yıl yaz aylarında bende aracımı degıstırdım.
    egea 1.6 mjet en full paketıne nıyetlendım bırıyle anlaştım gıdıp gordum aracı surdum hıc tad alamadım
    2015 focus dızel aldım memnunum şimdilik.
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Focus tabi egea'nın yanında klas kalır.
  • Bir 1.3 dizel urban kullanıcısı olarak megane.
  • ikisi arasinda megane ama corolla düşündünüz mü?
  • Ben Egea tercih ederdim, 1.6 Mj iyi motor. O bütçede 1.2 TSi Golf bakılabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

ikisi arasinda megane ama corolla düşündünüz mü?
    Corolla açıkçası hiç düşünmedim önereceğiniz motor seçeneği var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

gecen yıl yaz aylarında bende aracımı degıstırdım.
    egea 1.6 mjet en full paketıne nıyetlendım bırıyle anlaştım gıdıp gordum aracı surdum hıc tad alamadım
    2015 focus dızel aldım memnunum şimdilik.
    Hocam bugün bir tane focus baktım 2015 dizel 55binde 123 bin alınır mı sizce önerir misiniz yakıtı performansı nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttgg44

Corolla açıkçası hiç düşünmedim önereceğiniz motor seçeneği var mı

Alıntıları Göster
    butce yeterse son kasa yani 2019 ve sonrasi 1.6 motor 132 bg mumkunse lpgli cvt tork konvertörlu otomatik sanziman butce kisitliysa ayni motor sanziman bir onceki kasaya bakabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.