Şimdi Ara

1,350 kiloluk Heinz Ketçap 4,99 TL (DiaSA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
5.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende indirimde diye acısız almıştım fakat, ne kadar indirimde olursa olsun acılı varken alınmaz ya. bitsin direkt acılı alıcam
  • Nedense hiç beğenmediğim aşırı ekşimsi bi tadı var
  • overrated bir ürün. Ekşide fln da çok reklamını yaptılar. Nutella, intense gibi.. O kadar da farkı yok. lezzetli Birşey beklemeyin. Calve iyidir
  • Heinz geldi geleli Pınar almaz oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 9 Şubat 2013; 6:52:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem_16

Kaptım 1 tane haber veren arkadaşa tşk..

Afiyet OLSUN!
  • sadece acısız mı bu..
  • bizim buralarda (istanbul ataşehir) marketlerde acılısını bulamıyorum bir türlü, ama acısızı da mayonezi de harika kesinlikle abartı falan yok farkı anlaşılıyor ve biz seviyoruz farklı marka da almıyoruz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Nedense hiç beğenmediğim aşırı ekşimsi bi tadı var

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Ankaradaki DiaSalara ne oldu, gördüğüm 2-3 şubesi kapanmıştı, tamamen mi çekildiler Ankaradan?

Eskişehirde bizim buradaki diasayı da kapattılar..kapatalı 3-4 ay oldu hocam herhalde yavaştan çekiliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: karafeneri

quote:

Orijinalden alıntı: oguzozan

Favorim şu,her yerde bulunmuyor ama geçen hafta Çağdaş tan 460 gr acısız+460 gr bu 3.95 TL ye aldım tavsiye ederim

Onun acısı yeterince acı değil bence. Gerçi damaktan damağa fark eder

Habanero biberin aromasını beğenenler Heinz acılı ketçap içine biraz ekleyip karıştırarak acı seviyesini artırabilirler bu karışım daha güzel oluyor.
    http://www.gurmenet.com/pinfo.asp?pid=3120

• Diasaların yerini aşağıdaki adresten bakabilirsiniz.

http://www.diasa.com.tr/Magaza_EnYakin.aspx

Listenin güncelliğini merak ettim, sizin oralarda kapananlar hala listede var mı acaba İnceledikten sonra buraya yazarsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamiga

quote:

quote:

Favorim şu,her yerde bulunmuyor ama geçen hafta Çağdaş tan 460 gr acısız+460 gr bu 3.95 TL ye aldım tavsiye ederim

Habanero biberin aromasını beğenenler Heinz acılı ketçap içine biraz ekleyip karıştırarak acı seviyesini artırabilirler bu karışım daha güzel oluyor.
    http://www.gurmenet.com/pinfo.asp?pid=3120

Knorr Acısso da bu işi görür mü?

http://imgim.com/acisso_10073.jpg

• acısso aynı aromaya sahip değil denemek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dreamiga

acısso aynı aromaya sahip değil denemek lazım

Denemek lazım, teşekkürler.

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

sadece acısız mı bu..

Bilmiyorum, henüz gidemedim DiaSA'ya. Eğer acılısı da varsa, yazarım buraya.

quote:

Orijinalden alıntı: albati

Daha dün migrostan 700 gramlığını 4.75'e almıştım

Nereden bileceksin ki işte

Henüz açmadıysan iade et. Aşağı yukarı aynı fiyata iki katını almak varken...

• quote:

quote:

Benim de favorim bu. acisindan ziyade lezzetu muthis.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilimveEdebiyat

quote:

Orijinalden alıntı: recplayer

Ankaradaki DiaSalara ne oldu, gördüğüm 2-3 şubesi kapanmıştı, tamamen mi çekildiler Ankaradan?

Evet tamamen çekilmişler :(

http://www.diasa.com.tr/Magaza_EnYakin.aspx

burda görünüyor mağazalar

kimi mağazalar franchise olduğu için kapanabiliyor

• quote:

1 kilo 350 gramlık Heinz Ketçap Club DiaSA kartıyla 4,99 liraymış. Normal fiyatı ise 8,95 lira.

1,350 kiloluk Heinz Ketçap 4,99 TL (DiaSA)

7 Şubat'tan 20 Şubat'a kadar geçerli.

Heinz Ketçap Hollanda'da üretiliyor. Yabancı hayranlığı gibi algılanmasın ama Heinz'ı yerli markalardan çok daha başarılı buluyorum. Zaten dünyanın en büyük ketçap ve sos üreticilerinden biri. Sıcak fırsat gibi duruyor, kapacağım bir tane. DiaSA'lara genelde az ürün geliyor, o yüzden niyetiniz varsa tükenmeden alın.

Hiç de yabancı hayranlığı değil, bilakis gelişmiş batı avrupa üretimi gıdaları her zaman yerli üretime tercih ederim. Adamlar tedarik zincilerini gerçek anlamda kontrol ediyor, yasalara harfiyen uyuyor ve markalarının değerini düşürecek ufak hesaplardan hep kaçıyorlar.

Bizim ülkemizde ciddi anlamda gıda kalitesi sorunu yaşıyor halkın büyük bir bölümü, buna dur diyecek birileri çıkmadı son 10 yılda, inşallah çıkar. 10 sene öncesini zaten kaale almıyorum, gelecek içinse ümidim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

quote:

1 kilo 350 gramlık Heinz Ketçap Club DiaSA kartıyla 4,99 liraymış. Normal fiyatı ise 8,95 lira.

1,350 kiloluk Heinz Ketçap 4,99 TL (DiaSA)

7 Şubat'tan 20 Şubat'a kadar geçerli.

Heinz Ketçap Hollanda'da üretiliyor. Yabancı hayranlığı gibi algılanmasın ama Heinz'ı yerli markalardan çok daha başarılı buluyorum. Zaten dünyanın en büyük ketçap ve sos üreticilerinden biri. Sıcak fırsat gibi duruyor, kapacağım bir tane. DiaSA'lara genelde az ürün geliyor, o yüzden niyetiniz varsa tükenmeden alın.

Hiç de yabancı hayranlığı değil, bilakis gelişmiş batı avrupa üretimi gıdaları her zaman yerli üretime tercih ederim. Adamlar tedarik zincilerini gerçek anlamda kontrol ediyor, yasalara harfiyen uyuyor ve markalarının değerini düşürecek ufak hesaplardan hep kaçıyorlar.

Bizim ülkemizde ciddi anlamda gıda kalitesi sorunu yaşıyor halkın büyük bir bölümü, buna dur diyecek birileri çıkmadı son 10 yılda, inşallah çıkar. 10 sene öncesini zaten kaale almıyorum, gelecek içinse ümidim var.

Kesinikle yazına imzamı atarım.

• Her yerde aynımıdır bilmiyorum ama son kullanma tarihi 01.10.2013...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 9 Şubat 2013; 21:36:09 >
  • Biraz önce aldım , iyi lezzet beklentim fazla olmuş olabilir diğer ketçaplardan pek bir farkı yok bence.
    Dia SA ketçap pınar çeşnili ketçap arasın da tadı ahım şahım değil.

Fiyatına göre çok çok iyi. 1 kg 350gr.

@Rapator son kullanma tarihi aynı. İstanbul avr. yakasındayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 9 Şubat 2013; 21:37:05 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.