Şimdi Ara

[1.1.3] Durumunuz Nedir Sorunlar Nasıl Giderilir [1.1.3 SMS ve Ringtone ÇÖZÜMÜ] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
11.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu arada ben bu işlemleri iphonebrowser v1.5 ile yaptım winscp ile değil

http://rapidshare.com/files/85452878/SetupiPhoneBrowser.1.51.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracerooter -- 26 Ocak 2008; 23:21:10 >
  • bunu doyledigin iyi oldu bende winspc ugraşıyorum
  • installerde buldum ve 1.1.3 ringtone fix kurdum sonunda ve ringtone'larım çalıyor bu sayade problem çözüldü arkadaşlar. Bana sms'lerden gelen mesajlarda, örnek turkcell'den gelen sms'de gelen isim olarak turkcell yazıyor normalmidir, henüz kişi listesindeki birinden sms almadığım için ismin gözüküp gözükmediğini bilmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dhaydar

installerde buldum ve 1.1.3 ringtone fix kurdum sonunda ve ringtone'larım çalıyor bu sayade problem çözüldü arkadaşlar. Bana sms'lerden gelen mesajlarda, örnek turkcell'den gelen sms'de gelen isim olarak turkcell yazıyor normalmidir, henüz kişi listesindeki birinden sms almadığım için ismin gözüküp gözükmediğini bilmiyorum.

o şekilde mesaj alıyorsan gayet normaldir :)
  • yok olmadı sanırım bir problem var ama çözemedik dediklerini tek tek yaptım ama olmadı utanıyorum tam bir fiyasko benim icin
  • slm arkadaslar

1.1.3 de edge sorunu yasayan varmı
    Edge turkcell apn internet tanımı yaptıgımda ana ekrana donuyo ve apn'i kabul etmiyo
    camera bir ara foto cekerken ana ekrana dondu bu tarz sorun yasayan oldumu
  • ilave olarak power off yaptıktan sonra wifi ayarları sıfırlanıyo
  • Settings-General-Reset-Reset Network Settings e bas
    sonra installerdan sources kısmınahttp://sleepers.net/iphonerepo ekle.Installdan Tweaks (1.1.3) kısmına gir ve Prefs Fix ve MailFix i yükle.sonra gerekli ayarları yap apnden

bu sayede mail ve edge sorunsuzca kullanabilirsin

quote:

Orjinalden alıntı: marshaltr

slm arkadaslar

Edge turkcell apn internet tanımı yaptıgımda ana ekrana donuyo ve apn'i kabul etmiyo

• quote:

Orjinalden alıntı: elninom1

Settings-General-Reset-Reset Network Settings e bas
    sonra installerdan sources kısmınahttp://sleepers.net/iphonerepo ekle.Installdan Tweaks (1.1.3) kısmına gir ve Prefs Fix ve MailFix i yükle.sonra gerekli ayarları yap apnden

quote:

slm arkadaslar

elninom1 arkadaşımız çok güzel açıklamış...

• 1.1.3 jailbreak yaptim msj ve telefona girince ana ekrana donuyor iworld ise kurulamuyor boyle bir sorun yasayan varmy
  • quote:

Orjinalden alıntı: tracerooter

quote:

quote:

slm arkadaslar

elninom1 arkadaşımız çok güzel açıklamış...

tşk arkadasım

• Appsupportun içindeki support klasorundekilerin esprisi ne arkadaslar?
    olmazsa ne olur?
  • sms olayına çözüm getirilemedi arkadaşlar.en azından benimkine :) 1-2 gün içerisinde olur diyolar.hatta diyo :) nese sabırsılıkla bekliyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emirism

Appsupportun içindeki support klasorundekilerin esprisi ne arkadaslar?
    olmazsa ne olur?

Adamlar yapmis bende tam olarak ne ise yarar anlamadim AMA herhalde bypass icin kullaniliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: d_e_s_i_r_e

sms olayına çözüm getirilemedi arkadaşlar.en azından benimkine :) 1-2 gün içerisinde olur diyolar.hatta diyo :) nese sabırsılıkla bekliyorum.

Bi cozum var bende calisiyor AMA farklisi cikar muhakkak haber veririm sanada:)))
  • googlemap ta directions calısmıyor mu?
  • quote:

Selamlar yukaridaki yontemi deneyen oldu mu SMS ve edge problemlerini cozuyor mu hakikaten???
  • Selam Tracerooter cozumu varsa neden paylaymiyorsun bizlerle, kivrandiriyorsun hepimizi????

quote:

quote:

sms olayına çözüm getirilemedi arkadaşlar.en azından benimkine :) 1-2 gün içerisinde olur diyolar.hatta diyo :) nese sabırsılıkla bekliyorum.

Bi cozum var bende calisiyor AMA farklisi cikar muhakkak haber veririm sanada:)))
  • Itunes ile iphone 1.1.3 jailbreak yapildiktan sonra Contact lari senkronize etmiyor. Bu problemle karsialasan ve cozumunu bulan var midir?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Iphonist

Selam Tracerooter cozumu varsa neden paylaymiyorsun bizlerle, kivrandiriyorsun hepimizi????

quote:

quote:

sevgili kardeşim ne münasebet sizi ugraştırmak :d ben zaten 2 gün önce bu sms olayının çözümünü bu konuda yer alan ilk mesaja ekledim. ilk mesaja yani benim konuyu başlatan mesajıma bakarsan göreceksin :)))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracerooter -- 28 Ocak 2008; 11:44:41 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.