Şimdi Ara

1.1.1 den 1.1.2 ye Yükseltme ve Türkçeleştirme Rehberi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
15.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: denizwaterpolo5

arkadaşlar yokmu 1.1.1 den 1.1.2 ye geçenler? bana gelen hata sizede gelmedimi? ne yapcam kafayı yicem artık yaa.. oktoprep 1.1.2 ye update filan herşeyi düzgün yaptım. itunes java filan hepsi son sürüm. ama 1.1.2 jailbreak i bi türlü yapamadım. hep iphone u görmüyor. bilgisayara bağla diyor. emergency call halinde beklio şuan iphone um. mis gibi 1.1.1 kullanırken ne diye 1.1.2 ye geçerimki aklıma yaa... iphone umu çok acil hayata geçirmek istiorum yardım edin lütfen. olmadı 1.1.1 e geri düşürürüm yani farketmez onu bilen varsa o da olur.. teşekkürler iyi akşamlar..

bu şekilde bir problemle daha önce karşılaşmadım hiç. ancak 1.1.1 e geri dönmek istiyorsanhttp://iphone.unlock.no/#how-to-downgrade-1.1.2 adresinden yardım alabilirsin... ancak bilgisayarınla ilgili bir problem olabilir bence başka bir bilgisayarda dene...

• arkadaşlar lütfen yardım yanlışlıkla 1.1.2 ye updateyi direkt itunes den yaptım yani shift update yi kullanmadım ve jailbreak yaptım tel özelliği için any sim 1.2.1 i kurdum kapatıp açtım uçak moduna aldım autolockck never ve çalıştırdım sona iworld u kurdum bu işi baya kere denedim ama sim kartı tanıtamıyorum lütfen yardım nasıl düzeltebilirim...
  • uçak modundan çıktınmı ?
  • tracerooter hocam tarifiınle tek bir kere bile takılmadan sıfır hata ile 1.1.2 oldu valla bravo allah razı olsun gündemi takip ettirdin bana.

tavsiyeler.
    jailbreak ten once itunes helper ve ipod service kapatın gorev yoneticisinden.

panik olmayın sabredin.

sorular.

1.iworld u silebilirmiyim.sorun olurmu.

ssh silebilirmiyim sorun olurmu?

valla cok saol ya eline saglık 10 numerosun.
    saygılar
  • Arkadaşlar benımde sorunum 1.1.0 dan 1.1.2 yukselttım gayet ıyı gıdıyordu bır ıkı program ındırdım ınstallerden ancak sılmeye çalıştıgımda bazıları sılınmedı ınstalller menude var bastıgınızda acılmıyor tekrar menuye dönuyor.Yenıden nasıl yuklerım?bu konuda bana ızahlı yardımcı olacak arkadaşlara sımdıden teşekkur edıyorum..
  • TRACEROOTER Hocam bu konuda sızden acıklamalı yardım beklıyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkwell.com

tracerooter hocam tarifiınle tek bir kere bile takılmadan sıfır hata ile 1.1.2 oldu valla bravo allah razı olsun gündemi takip ettirdin bana.

tavsiyeler.

panik olmayın sabredin.

sorular.

saygılar

Rica ederim arkadaşım yardımcı olduysam ne mutlu bana. iword ü silebilirsin tabiki içinde türkiye ayarlarını seçtikten sonra.... SSH ı silmeni tavsiye etmem çünki herzaman telefonuna birşeyler yüklemen gerekebilir bu yüzden illaki SSH yada benzeri programı kurman gerekecektir. SSH ın bir zararı olmaz faydası olur...

hayırlı olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: DOBERDEN

Arkadaşlar benımde sorunum 1.1.0 dan 1.1.2 yukselttım gayet ıyı gıdıyordu bır ıkı program ındırdım ınstallerden ancak sılmeye çalıştıgımda bazıları sılınmedı ınstalller menude var bastıgınızda acılmıyor tekrar menuye dönuyor.Yenıden nasıl yuklerım?bu konuda bana ızahlı yardımcı olacak arkadaşlara sımdıden teşekkur edıyorum..

Yüklediğin programlar sıkıntı yaratmış olabilir ancak bu problemi bende yaşamıştım ve telefonu baştan kurarak bu sorunu halletmiştim daha sonrada bu sorunla karşılaşmadım. bu konuda sana yardımcı olmak için daha kolay bir yöntem bulmaya çalışacağım buldugumda da cevaplarım arkadaşım... büyük ihtimalle installer i silip tekrar yüklemek sorunu çözecektir ancak installer dosyalarını bulmak lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkwell.com

tracerooter hocam tarifiınle tek bir kere bile takılmadan sıfır hata ile 1.1.2 oldu valla bravo allah razı olsun gündemi takip ettirdin bana.

tavsiyeler.

panik olmayın sabredin.

sorular.

saygılar

tavsiyeni konuya ekledim teşekkür ederim :)
  • sıldım ancak menude sembolu var o kadar ıcerık yok..Szın yönlendırmenızı beklıyeceğim.Sagolun ılgınıze...tşk ederım..
  • Hocam restore yaptım yıne olmadı umarım sız bana yardımcı olacaksınız beklıyorum...
  • installer programını internetten bulursan yükleyebilirsin zannedersem . kusura bakma ilgilenemiyorum SINAVLARIM BAŞLADI.....
  • tşk ederım başaramadım ınternetten ındırdım ancak telefona yuklenmedı sana sınavlarında başarılar dılerım...
  • yahu bende delirecem o olacak en sonunda update etmeye çalışıyorum update edilemedi hata 6 deyip çıkıyor itunes tekrar 1.1.1 restore ediyorum nedir bu error 6 ?!?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leopar

yahu bende delirecem o olacak en sonunda update etmeye çalışıyorum update edilemedi hata 6 deyip çıkıyor itunes tekrar 1.1.1 restore ediyorum nedir bu error 6 ?!?

itunes i silip yeni versiyonunu yüklemeye çalış arkadaşım. daha detaylı bilgi vemek isterdim ancak fazla bigisayar başında olamıyorum sınavlarım var...
  • ecnebi forumlarında 4.2 yi önermişler bende en başından beri onu kullanıyordum ama bir yandanda ne gerek var diyorum şu an 1.1.2 olsa ne olacak kuş mu ötecek?!! 1.1.3 çıksın update edilebiliyorsa düşünürüz :).. şimdilik beklesin..
  • Merhaba, ben 1.1.1 olan iphonumu 1.1.2 ye yükseltirken hacktheiphone.com/1.xml yi add ediyorum fakat source da untitled source diye görünüyor ve içine giremiyorum. yardımcı olabilirmisiniz burada takıldım kaldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozel_mehmet

Merhaba, ben 1.1.1 olan iphonumu 1.1.2 ye yükseltirken hacktheiphone.com/1.xml yi add ediyorum fakat source da untitled source diye görünüyor ve içine giremiyorum. yardımcı olabilirmisiniz burada takıldım kaldım

O yerin adresi degisti, yeni adres soyle: hackthatphone.com/1.xml
  • kardeş msn adresini verirmisin birlikte yapalım bunaldım bu işten yada sen eklermisin ozel_mehmet@hotmail.com
    quote:

Orjinalden alıntı: xman958

quote:

Orjinalden alıntı: ozel_mehmet

Merhaba, ben 1.1.1 olan iphonumu 1.1.2 ye yükseltirken hacktheiphone.com/1.xml yi add ediyorum fakat source da untitled source diye görünüyor ve içine giremiyorum. yardımcı olabilirmisiniz burada takıldım kaldım

O yerin adresi degisti, yeni adres soyle: hackthatphone.com/1.xml
  • Buradan yardimci olurum. Baskalari da yararlansin.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.