Şimdi Ara

0000000 da cure pot kalmayınca : )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
1.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Walla yetti 000000 nedir bu muhabbet yaaa baskasının charından övgüyle bahsedeceginize kendiniz kasıp knedi charınızdan söz ettirsenize ........Ben bu foruma her girdigiimde 000000 f9 mu görecem yaaaa.........
  • Hehe süper işte en çok istediğim bi görüntü :) zero 2 kez yeri öpüyor sen mi çektin videoyu. dehşet olmuş eline sağıldık dagger defans 25 başlık var heralde yoksa tek atardı en iyi karakterin priest olduğu ortaya çıkmış oldu böylece.. 62 priest herşeyi keser
  • sana şu kadar sölim o zmn 0000000 karşısına hangi str priest i koyarsan koy 62 lwl en az wuracagı dmg 1500
  • oh be süper.
  • guzel video 00000 ı yedııne gore salam bp olmalısın(hemde bp ıle yemıssın) helal dıcek bıse yok (adamla bu gun tw kestık..)
  • sadece komik olduğunu iddia ediyorum adam program kullanıyodur belki ama adam her seferinde 3- er 4 er tane damage verio çok zor bişey seni kesememesi üniq takılarını merak ettim yoq filan diyeceğinide düşünmüyorum saten
  • Ömer abinin W4RM4ST4R ve şimdiki yeni adıyla (Muckimaniak) yani W4RM4STERL4DY çok süper kapışıolardı 00000 ile ama ne yazıkkı warmaster insan oldu.. Bizde cafede ağzımız sulana sulana 70 Warior olan warmaster a bakıoduk
  • /i am the one /god gıbı hıleler olmadığı ıcın oyuunda herkes olebılır 0000000 ı savunmuyorum ama adam ztn kendını kanıtlamıs gercı vıdeosunda hep ezırı kesıo ama
  • İman Gücü Die Buna Derim Süpersin Bu Arada Hell Breaker + ?
  • wow yalnız anlaşılma olmuş kesen ben değilim
    onu kesen lvl70 battle priest ekranı büyütüp izleyin : D
    1-2 yıla lvl80 acılmazsa bende keserim umarım ;P
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sertacecemis

wow yalnız anlaşılma olmuş kesen ben değilim
    onu kesen lvl70 battle priest ekranı büyütüp izleyin : D
    1-2 yıla lvl80 acılmazsa bende keserim umarım ;P

güzel ama o 70 lvl bp in uniq takıları bende bu wideodan sora baya bi merak uyandırdı

• ben tahmin ediyorum işte talia vardır dd50 sonra bp cap dd25 sonra iron belt yada onun gibi birşey sonra iron neckle ama ya anlamadığım priestin yediği damagelere bakıyorum 4 tane arka arkaya yiyor ama tık yok : D bir kere bile göbeği yanmıyor 5 kere kızartıyor adamı : D
  • çok beyendim ya video yu manyak
  • PrİeSt HeRşEyİ kEsEmE<<<
  • herşeyi kesemez demek yanlış olur
    areste hiç müslümgürsexi gördün mü?
  • BP ile PK yapmak acaip yetenek isteyen bir iş ve çok da zevkli. Beramusta Snapps var onun videolarını bulabilirseniz izleyin derim.
  • senide 0000000 ıda haclerler inşallahda kurtuluruz
    ne yaw bu senin beynin yokmu
    yeter yaw bu foruma yazık değilmi zamanımı verip topic okuyup bişeler örenelim diye giriyom açtığın topiğe bak.......
    senin ve senin gibiler yüzünden bilgideğeri olan topicler alt sıralara kayıyor

quote:

Orjinalden alıntı: Sertacecemis

http://www.youtube.com/watch?v=DyeifgIiBrs&search=BP%20knight

BPlerin gücü adına ;P
  • ikinci seferde BP yi baya zorluyo çünkü ilk sefere göre daha fazla 1920 basıo :D ayrıca en azından adamın damageler i görme imkanı oldu adam fena saydırıo ama her seferde 4 posta kayıyo

:D
    Güzel en azında bazı üyeler zero nun yenilmez olduğu düşüncesinde bi değişiklik olmuştur ..... Çk ii bir combo cu naaplım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.