Şimdi Ara

0 otomobıllerde paket secmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaslar yenı bı model araba da ornegın dokumatık ekran ve sunruff en dusuk paketınde yok
    bı ust pakette ıse başka ozellıkler de ekleniyor fıyat baya bı degısıyıor
    sadece ekran sunrufff secemıyormuyuz o pakettı mı seçmek zorundayız

• markaya modele gore değişiyor. mesela mercedeste paket mantıgı farklı. elegance bir araç amg den daha dolu olabiliyor. mercedeste paketlerle aracın karakteristiği değişiyor. diğer markaları bilmiyorum pek.
  • x1513 X kullanıcısına yanıt
    Bu seçimler önceden daha rahat yapılabiliniyordu, fakat günümüz üretim stratejileri buna izin vermiyor. Bahsettiğiniz durum daha çok premium markalarda var, diğerlerinde olmuyor genelde. Fakat istisnaları vardır muhakkak, markaya indirgerseniz daha doyurucu cevaplar alırsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aytürk kullanıcısına yanıt
    sımdı wolsvogen jetta ya baktım en alt paketınde usb gırısı bulunmuyor bır ust paketınde var bır suru daha eklentı var fıyat 8 bın tl degısıyor
    usb secenegı ıcın ust paket almak zorundamıyım
    Evet. Ama daha kestirme yolu, usb destekli double din teyp takabilirsiniz. Ama atıyorum sadece dijital klima olsun derseniz, onu dışarda taktıramazsınız. Böylece, şirket size yaptırmak istediğini yaptırmış olur.

• Sunruff

• quote:

Orijinalden alıntı: x1513

sımdı wolsvogen jetta ya baktım en alt paketınde usb gırısı bulunmuyor bır ust paketınde var bır suru daha eklentı var fıyat 8 bın tl degısıyor

yahu bu usb-bluetooth 2012 dacialarda bile standarttı,bu nasıl iş

• quote:

Orijinalden alıntı: x1513

Jetta almak zaten saçmalık ayrıca dedigin sunroof opsiyonel satılıyor yani onu tek alabilirsin illa üst paket alman gerekmiyor

• cogunda böyle nıssan juke modelındede aynı dokunmatık ekran sunruf ıcın 52 bınden 64 bıne çıkıyor fıyat bır suru ıvır zıvır sey ılave edıyor
  • SHIHAD kullanıcısına yanıt
    nıssan juke modelınde 52 bın boşu ekran sunroff olduğu zaman bır suru ıvır zıvır ılave daha oluyor 64 bın tl ekran sunroff ayrı sadece secebılıyormuyuz kı pazar gunu araç bakmaya gıdecegım
  • Ben aracımı alırken cips pakedi ve çikolata paketi eklettim.Araç çok güzel oldu
  • genellikle boş donanım seviyorum,ya da ortası,otobüs arkalarındaki pis ekranlara benzediği için hicbir multimedya sistemini begenmedim şuana kadar,ve aracı ucuz gösteriyor şahsi fikrime göre,ben daha çok güvenlik donanımlarına bakarım,sunroof yerine perde hava yastığını tercih ederim yani,gerçi sunroof olunca perde hava yastığı zaten oluyor

• Ekran üst paketlerde vardır sunroof u ayrı alabilirsin

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    işte onu ayrı seçmek ıstıyorum sadece ekran cok saçma o paketı seçme zorulugu
  • Guvenlik doonanimi tam en dusuk paketi alin. Naviyi disaridan taktirin. Zira o firma navileri genelde hikaye. Cok guzel android cihazlar var.

Ferit abi , VAG a kafasına gore toplattırtıyor donanımı..100 TL lik park sensörünü bile her donanıma koymuyor..Zeki adamda saç olmaz zaten
  • Şirketteki boşuna boşu manuel aynaya sahip symbol lerde bile usb ve Bluetooth var

• O zaman daha üst paketle sunroof u birlikte alıcan

• Bu opsiyon konusunda tüm araba firmaları sıkıntılı olmak ile birlikte, bu işleri ilk başlatan VW ve doğuş grubu oldu. Diğerleri onlardan gördü uygulamaya koydu... Ellerinden gelse fren, yan aynalar ve cam sileceklerini opsiyon listesine koyacaklar...

• Opel stil pakette navigasyon ve sunroof sunuyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.